стига ли ви времето

  • 2 890
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 069
vanka 11 , по-добре едва ли някой може да го каже  bouquet
Винаги детето ми приоритет!
Вярно е, че аз се уморявам много и лягам след 1:00 часа но таткото много ми помага и няма да позволя на никой да ми казва как да се грижа за дома си или детето си.
Не робувам на хорското мнение, нито на роднини, нито на приятели!

# 31
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз все още имам проблеми с организацията Tired

# 32
  • Мнения: 5 183
Започнах работа, когато синът ни стана на 3,5 години.
До тогава цялото ми ежедневие се въртеше около него.
Готвех и чистех, когато спи.
Сега работя, а той е ученик.
Виждаме се за няколко часа. Прибирам се в 5, а той ляга в 8.
Времето не ми стига за нищо. Опитвам да му отделя нужното внимание, но ...
Стихотворението доста ме разчувства, въпреки че не го чувам за първи път ... и всеки път рева  Crazy

# 33
  • Мнения: 514
Тамън започнах да влизаме в релси и да ми стига времето ,но по нататък няма да е така..............

# 34
  • Мнения: 2 960
С организация и компромиси ,с помощ от майка и свекърва ,с подкрепа на мъжа ми стига времето!Децата ми са с по голяма разлика и това може би донякъде улеснява нещата. Работя от 9 до 17 часа,връщам се ,разхождам малкия и каката, майка ми помага като се радуваме с готвене,чистене и пералня.Свекърва ми също помага доста.Явно това облекчава нещтата  в семейството ми!!!

# 35
  • Мнения: 1 155
Не ми стига, но някак си се опитвам да се организирам.
Сутрин ставам, идва гледачката и аз тръгвам на работа. Закуска не правя, защото дъщеря ми спи по до късно. След работа тичам, пазарувам някви храни за бързо приготвяне на вечеря и се прибирам. Излизам с детенцето на разходка. Прибираме се , пускам пералня, прибирам изсъхнали дрехи ако има, подреждам, чистя и така.......и между другото гледам да се видя и с мъжа ми.

# 36
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съюо се разплаках от това стихотворение Cry  bouquet

# 37
  • Мнения: 741
Изобщо не ми стига,но се оправям някак

# 38
  • Мнения: 1 629
леле какво стихотворение, направо зарязвам всичко вече и само ше си вися над детето Shocked иначе по темата, с мъжо си делкаме работата и двамата сме мега скапани почти всеки ден.. ама той готви, аз чистя,пера,гладя,мия пдовете,шкафчетата, той хвърля боклука,пазарува...и ей така бе не мога да се оплача, ама нямам време за учене newsm78

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 09:01 от Dai4eto

# 39
  • Мнения: 200
Ако ходиш на работа това е мисия невъзможна. Всичко остава за уикенда - игрите с детето, къщната работа, готвенето, пазаруването... През седмицата буквално нямах време да се наспя, да не говорим за разходки, занимания, домакинство. Но все пак винаги ми е било приоритет разходката на децата навън, ако ще и после да вечерят филия с лютеница. Манджите са за почивните дни, както и хигиенизиране на жилището. Ако времето е лошо, се затваряме вкъщи и имам време да обърна внимание на битовизмите, но ако е хубаво - задължително сме навън с децата. Майната й на прахта по мебелите и задръстения кош за пране!
newsm78 с тази разлика, че ходя на работа когато ме повикат...АМА си е стршна въртележка... #2gunfire и ЕТО станало събота...(тогава я взима бабата)...и малко въздух Mr. Green и пак ... и пак ... Е може и с внуци да се сдобием така неусетно... #Crazy

# 40
  • Мнения: 1 187

И ти не питай за тези неща във форума, ами си организирай живота според собствените си правила и разбирания. Иначе жалко за теб и за вас  Peace

защо да не питам, форумите са за това да споделяме опита си и да бъдем полезни

# 41
  • Мнения: 2 960
Заета мама

Ръцете ми заети бяха през деня.
Не можех да играя или да ти почета;
Когато молеше и канеше ме ти,
за теб минутка аз не отделих.
..................................................
........................................................
.................................................

Ръцете ми, заети постоянно,
сега притихнали стоят.
Тъй бавен, муден, празен е денят.
Да можех да се върна и да сторя
онези нещица, които искаше ми ти с:"Мамо, моля!"

СТРАХОТНО Е!!!И всяка думичка е истина-детето е на първо място -това е!!!


# 42
  • Мнения: 228
На мен никога не ми стига времето да свърша всичко... и почти винаги ми остава работа за довършване съботно-неделно.... Но поне съм спокойна че няма някой, който да ми натяква за това...

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 77
Ох това време при този режим от опит казвам не стига. Но се старая да обръщам внимание на детето , да ходим по разходки и така.

# 44
  • Мнения: 8 769
vanka11, благодаря за стихчето! Много е хубаво, разчувства ме,защото се случва да съм по-заета с нещо друго-къде готвене, къде работа (от вкъщи)....пфу да му се не види
Наистина времето не ми стига-къщата е постоянно разхвърляна-тъкмо подредя и хлапетата обърнат всичко с главата наопъки. Обаче това с чистенето не ми пука особено-гадно ми е, че само веднъж седмично го правим, но просто няма време за повече. Обикновено хлапетата помагат при чистенето Crazy Готвене-готвя, първо, защото ми е приятно, и второ, защото държа да се храним по-здравословно, отколкото се предлага в детски кухни, заведения и т.н. Миене, пране-има си уреди за това. Изпитвам обаче отчаяна нужда от домашна помощница за гладене и почистване-ако това стане, ще е супер. Само дето финансово не можем да си го позволим.
Това, което ми изяжда истински времето обаче е работата, че и на курс се записах сега и зрънкам. Та затова напоследък съвсем не ми достига времето и се чувствам ужасно виновна пред децата си....

Общи условия

Активация на акаунт