Какво му е на мъж който се вози на трамвай?

  • 14 710
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Находчив критерий за избор на партньор, какво ли се говори за тези, които вървят пеша...сигурно нямат левче за билет.
Трамваят понякога е по-бърз и по-изгоден като превоз, а и колкото по-малко хора се возят на автомобилите си, толкова по-добре за околната среда и претоварените булеварди.

# 16
  • Мнения: 560
Да не споменавам що за стока са тия, дето търсят само мъже с кола.   ooooh!

Возенето в градския транспорт, особено на трамвай, е показател за здрав разум, а не за дебелината на портфейла.  Naughty

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хех! Че на моя мъж всичко си му е наред! Само малко му е била разхлопана дъската като ме е взел за жена, ама какво да се прави, няма идеални хора!  Joy Mr. Green

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хех! Че на моя мъж всичко си му е наред! Само малко му е била разхлопана дъската като ме е взел за жена, ама какво да се прави, няма идеални хора!  Joy Mr. Green

На теб ти хлопа, че си го взела

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Находчив критерий за избор на партньор, какво ли се говори за тези, които вървят пеша...сигурно нямат левче за билет.
Трамваят понякога е по-бърз и по-изгоден като превоз, а и колкото по-малко хора се возят на автомобилите си, толкова по-добре за околната среда и претоварените булеварди.
Е, да де. Ама ходи го обясни на няква пикла дето и е под достойнството да се качи в трамвай.

# 20
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Да не споменавам що за стока са тия, дето търсят само мъже с кола.   ooooh!
От най-скъпата. Crazy
Поне те така си мислят.

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хех! Че на моя мъж всичко си му е наред! Само малко му е била разхлопана дъската като ме е взел за жена, ама какво да се прави, няма идеални хора!  Joy Mr. Green

На теб ти хлопа, че си го взела

Абе мойта за много неща ми хлопа, ама точно за това - НЕ!  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 212
Не пускам моя по градски транспорт ....  Naughty
Много е интимно там .... контакти се завръзват

# 23
Нищо  му няма на такъв мъж. Особено ако трамваят  е негов.

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нищо  му няма на такъв мъж. Особено ако трамваят  е негов.

Е , какво ще прави с един трамвай ... и аз исках да си купим, но ме разубедиха, нямало къде да си го караме, мрън- мръннн

# 25
  • Мнения: 516
Борисе, не се хаби. Пак няма да изляза с теб.  Laughing

# 26
  • Мнения: 152
мъж който се вози в траймвай не е никакъв мъж! Направо си е Евгени Минчев... 'баси и фамилията швестерска! Минчо...  Mr. Green значи можем да заключим, че мъж който се вози в трамвай е Минчо.., а с такова име закъде... искам да попитам аз?!  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 878

Цитат
Сигурна съм пък, че много съфорумки , сред които и аз , не биха излезли с мъж, който се транспортира с трамвай, тролей, автобус и т.н.

Явно за жените казали горните думи колата е основното нещо което определя дали един мъж е мъж или не знам си там какво......

Дааа, Борката е цитирал мен. И не, не смятам, че колата е основното нещо ,което определя дали един мъж е мъж.  Но смятам, че аз като жена имам право на известни претенции към човека, с когото съм, като минималното е да има достойнство. Не мога да си представя да бъда с "мъж" дето дори и един голф2 за 1000 лв не може да си позволи. Ми как тогава ще гледа семейство и деца. Пък цял живот да се тормозя от липса на пари или о боже , не думай, да го издържам аз, ами няма да стане. Така, че  ако искате лигла ме наричайте, няма да си променя мнението.

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ех, муцка   Hug

# 29
  • Мнения: 6 029

 Joy

Муцке, муцке. Тихо, моля. Току що обиди хората с голф 2.

Общи условия

Активация на акаунт