Не иска да се храни!

  • 1 424
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
По повод това, че няма злояди деца - има, имааааа, моето е такова от както се е родило. Мрази да яде.  Държи в устата си хапката и не я дъвче, после я изплюва. Няма любима храна. Каквато и да е, чопли я. Единствено кисело мляко не отказва. Не я карам насила. Не я глезя. Оставям я да си каже дали е гладна, но гледам да я разнообразявам. Спазвам и режим, до колкото мога при това злоядо чудо Ния. Има мами от форума, които могат да потвърдят каква мъка ми е пикличката

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Нещо някъде грешиш в храненето като цяло. Злояди деца няма  Simple Smile

И аз дълго време бях на това мнение, но моето дете ме накара да си променя мирогледа.
Обясни ми, моля те, какви грешки да не допускам и детето ми да започне да се храни нормално.
До момента днес е изяла половин мекица за закуска и един банан за обяд. Вчера за целия ден й се събра кофичка кисело мляко, една краставица и 2-3 бисквитки  Tired Докато пиеше мляко, приемах нещата, но вече и това отказа...
Вече ще се счупи, толкова е слаба! Не яде и това е!

# 17
  • Мнения: 2 471
Тарталета щом ти е здраво и жизнено детенцето, не се притеснявай. Моята Ния днес е изяла 1/2 кебабче и 1/2 кисело мляко. Нищо друо.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Тарталета щом ти е здраво и жизнено детенцето, не се притеснявай. Моята Ния днес е изяла 1/2 кебабче и 1/2 кисело мляко. Нищо друо.

детето по цял ден не се спира- буквално целия ден подскача и бяга  Crazy Ама много слабо, бе, къса ми се душата. Не е отслабнала да кажеш, но просто расте само на височина. Не ми стига това, ами и свекърва ми само говори колко е слаба- все едно аз я държа нарочно на пост и молитви  ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 471
Ми, явно за това слабее. Много енергия, дърпа на височина и е топло времето. Пък на свеки, просто не и обръщай внимание. И моята принцеска е дългуч и кара на фотосинтеза. Важното е дечурлята да са щастливи.

# 20
  • Мнения: 9 814
На около 2 годишна възраст и моето дете за близо месец отказа да се храни, ядеше само таратор и мляко с бисквити.
Не съм я насилвала, не съм се и притеснявала особено.
Всичко е период и отминава.
В крайна сметка е лято, може просто да му е топло.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 91
Ние сме същите.От месец и половина отказва да се храни нормално.Само кисело мляко,хляб и бисквити.В началото и аз се притеснявах,но вече не.Мисля,че е това е един от многото периоди през който минава.
 
А относно злоядите деца,който не ги е имал в къщата си,изобщо не може да си представи за какъв кошмар става въпрос!

Общи условия

Активация на акаунт