За подстригването по време на бременност?

  • 41 346
  • 269
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 376
За боядисването мога да  си представя, но за подстригването... newsm78

# 211
  • Мнения: 92
че какво става като се подстрижеш?не съм на това мнение.

# 212
  • Мнения: 397
И през двете бременности се подстригвах и боядисвах - хич не вярвам на такива суеверия  Stop

# 213
  • Мнения: 64
 Постригвах се и се боядисвах PeaceСамо при кърменето педито каза,4е има вероятност от натрупване на химикали в организма от боята,затова го правех след последното кърмене Naughty

# 214
  • Мнения: 68
Аз лично никога до сега не съм се боядисвала,но пък по време на бременноста се постригвах.Нямам проблем с щерката.

# 215
  • Мнения: 180
Подстригвах се естествено, в началото и в края на бременността, няма да ходя като чума де.

# 216
  • София
  • Мнения: 2 381
Подстригвах се цели 3 пъти. Не съжалявам за това. Марти не е без пишка, щото съм го подстригвала. ДАли съм му отрязала късмета - предстои да видим.  Joy В средата на бременността си бях чела съвети, че в 9-я месец жената тр. да иде на фризьор, козметик и като иде в болницата да изглежда що-годе добре.  Sunglasses

# 217
  • Мнения: 567
И аз мислех че ще се пострижа , но като забременях и онова гадно чувство на суеверие ме налегна и не посмях, но като родих и веднага на фризьор

# 218
  • Мнения: 528
Подстригвах се всеки месец  Peace
За боядисването не мога да кажа  Rolling Eyes

# 219
  • София
  • Мнения: 292
...
От къде идва тази дивотия с подстригването по време на бременност не мога да си обясня. Но суеверията са типична черта на изостанали в развитието си общества. А в България суеверия колкото искаш на всякаква тема.

Подстригвах се и се боядисвах редовно, рискувах иначе да си изплаша бебето като ме види Mr. Green

 Peace След секциото поне първия месец не знам дали ще имам време за фризьор изобщо. Така че се подготвям отсега Simple Smile

# 220
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
...
От къде идва тази дивотия с подстригването по време на бременност не мога да си обясня. Но суеверията са типична черта на изостанали в развитието си общества. А в България суеверия колкото искаш на всякаква тема.

Подстригвах се и се боядисвах редовно, рискувах иначе да си изплаша бебето като ме види Mr. Green

 Peace След секциото поне първия месец не знам дали ще имам време за фризьор изобщо. Така че се подготвям отсега Simple Smile

Какво ще ти попречи секциото Rolling Eyes

# 221
  • София
  • Мнения: 292
не знам, след лапарото една седмица не излизах, а и на кого ще оставя бебето не знам, нали таткото ще трябва да ме вози? А не искам да диша изпарения от фриз. салон. newsm78

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Боядисвах се най редовно. Подстригвах си само бритона.

# 223
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
не знам, след лапарото една седмица не излизах, а и на кого ще оставя бебето не знам, нали таткото ще трябва да ме вози? А не искам да диша изпарения от фриз. салон. newsm78

Бебето на баща му,а ти с такси  Peace

# 224
  • Мнения: 1 725
Подстригвах се няколко пъти. Първият път имах чувство, че прява нещо против правилата, понеже повечето ми познати бременни не го правиха. Но пък косата ми беше адски дълга и много се изтощи, така че нямах избор. После като видях, че "не боли", продължих да се подстригвам, дори се и каносах.  Simple Smile Човек колкото и да не вярва все пак мъничко влияят околните със страховете си.

Общи условия

Активация на акаунт