За подстригването по време на бременност?

  • 41 313
  • 269
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 189
И аз бях слушала какви ли не приказки относно подстригването на косата.Ако бременна се подстрижела щяла да "отреже" пишлето на бебето.Аз се подстригвах точно 3пъти докато бях бременна,майтапехме се със фризьорката,защото искахме момиче с бащата,че ако се роди момче тя ще е виновна.Е имам си момиченце,но не вярвам много на тези неща...Доста от бабините деветини са смешни,но някои са доста полезни.

# 241
  • Мнения: 1 715
И през двете бременности се постригвах няколко пъти.

# 242
  • Мнения: 285
Аз се подстригвах и боядисвах.

# 243
  • Мнения: 3 092
Не мога да повярвам че се е изписала тема от 17-страници за тази глупост ....
Не , не вярвам на такива дивотии , не мога да намеря никакво логично обяснение .
Който иска да не се подстригва , да не се боядисва въпрос на избор .

# 244
  • Мнения: 86
само да кажа,че тези ми ти "бабини ........" не се ограничават само с подстригване, то е солене на бебето, миене на очи, и още куп подобни, та който както го разбира! Но от опит знам, че бременните лесно се плашат ако има кой да им надува главите с такива работи!

# 245
  • Мнения: 121
и за мен са абсолютни измишльотини,аз се подстригвах когато бях бременна ,пък ми се роди момченце-нали така казват че щяло да му отрежеш ..... Mr. Green

# 246
  • Мнения: 70
Честно казано, преди да започна да чета този форум и да попадам на подобни теми, не съм си представяла, че е възможно съвременен човек да разсъждава изобщо по такива въпроси. Струва ми се абсурдно да се спазват подобни суеверия.

Междудругото, освен подстригването, бременните жени не трябва да излизат навън след залез слънце, както и не е добре да режат с ножици Laughing

# 247
  • София
  • Мнения: 141
Подстригвах се, а за боядисването след 30тия месец с безамонячна боя, но такава използвах и преди да забременея. Имам момченце, нищо не съм му отрязала  Joy

# 248
  • Мнения: 132
да пуснем тема и за яденето ан заек, риба и какво ли още не там от бременни....май сгреших-по точно за Не яденето, че как беше......да не се плаши ....да не спи с отворени очи.........

стига..........момичета големи сте, съвременни сте .та майками не вярва на тея неща.........

# 249
  • Мнения: 4 362
Момичета искам да ви попитам,вярно ли е,че косата на майката не трябва да се подстригва и боядисва докато е бременна?Или пак бабини деветини?

Глупости,да ходим чорлави ли  Crazy Няма такова нещо,бабини деветини  Crazy

# 250
  • Мнения: 27
 newsm78 защо да не може да се подстригваш-според мен това са бабини деветини аз се подстригвах и даже боядисвах по време на бременноста и няма никакви последствия така че няма място за притеснение

# 251
  • Мнения: 2 153
По- лошо е да имаш неугледен вид! 9 месеца без да си подстрижа косата- не мерси! Честно казано не вярвам в подобни приказки!

# 252
  • Мнения: 1 632
Подстригвах се, а за боядисването след 30тия месец с безамонячна боя, но такава използвах и преди да забременея. Имам момченце, нищо не съм му отрязала  Joy
Бая дълга бременност си изкарала! Crazy Laughing

# 253
  • Мнения: 44
И се подстригвам и се боядисвам редовно- но то си е личен избор- дали ще спазваш всички "правила" или не. За мен това са неоснователни измишльотини...

# 254
  • Мнения: 3 092
Моля ви , малко извън темата разкажете за заека и рибата ....това не го знаех!
Иначе за подстригването съм отговорила.
Колекционирам си дивотии и суеверия .

Общи условия

Активация на акаунт