При изписване на бебето??????

  • 15 044
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
Не сме канили гости, само това ми лиспваше Wink бяхме с моите родители и свекърите, пихме по едно уиски и аз легнах да спя. Wink

# 16
  • Мнения: 344
Предстои ми да родя скоро , но не мисля, ч е ще ми се събират гости.Това е последното нещо , за което бих се замислила. Outta Joint
Важното е майката и бебето да са добре , пък има време да се черпи.

# 17
  • Мнения: 4 784
И в петстаен апартамент да бях, гости пак нямаше да каня. Не че нямаше такива самопоканили се - двете му баби, двете му лели и единия дядо. Но пък и добре се получи, защото от началото бяха наясно с някои правила да ги нарека, относно гледането на бебето, като например - забраната за постоянното носене на ръце на бебето, както и забраната за компетентните съвети относно "ама що така, ние едно време вас ви гледахме еди как си!"
Едно уточнение за тези, които ще ми скочат веднага ЗА ползата от постоянното носене на ръце - да не изопачаваме темата на авторката, казвам какви са били моите желания.

# 18
  • Мнения: 1 266
Ти си прецени - няма правила. Гостите в такива ситуации обикновено са съобразителни - идват за малко и си отиват...  newsm78 Аз ще раждам другата седмица, живот и здраве, и честно казано нямам търпение да се приберем у дома и да си поканя приятели... Ама ние сме в две стаи - ако нещо много почне да мрънка, можем да се оттеглим или да ги "изгоня" Wink Е, сигурно няма да е в деня на изписването, но малко по малко ще каня - не ми се иска да се изолирам сама с бебето, ще се изнервя, а оттам ще изнервя и него.

Бебетата от шум не се будят, само се изморяват от много суетня около тях. Както е казала Angel_Dust, стига да са здрави и да не го пипат, да не пушат в стаята и ти да си в настроение. Просто прецени как ще се чувстваш.

# 19
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Недей Stop

Или само бабите и дядовците, но други.... Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 23 096
Гостите ни бяха хората, дошли на изписването. Почерпихме се в хола, а бебето си спеше в спалнята! В твоя случай обаче не бих поканила гости, има време за всичко...  Peace

# 21
  • Мнения: 454
И ние не сме канили гости, въпреки че сме в голям апартамент. Ние, или по-скоро мъжът ми, почерпи още докато бях в родилния дом и то в заведение, за да не се налага да чистим след гостите. Определено, и ти и бебето, ще имате нужда от спокойствие и почивка.

# 22
  • Мнения: 190
Не, не съм канила гости.

# 23
  • Мнения: 188
няма нужда от гости, пък и на теб хич няма да ти е до гости

# 24
  • Мнения: 4 753
Вкъщи дойдоха моите родители и родителите на мъжо... те бяха и на изписването, други не сме канили... В една стая с бебето, обаче не са били, най-малкото вдига се някакъв шум покрай него, а на бебето му трябва спокойствие... Ако ви влязат в положението, по-добре да дойдат друг ден...

# 25
  • Мнения: 255
Най-добре е да се черпят докато си в болницата!колкото си искат.
И 2 та пъти категорично бях против и никой не ми наруши забраната.

# 26
  • Мнения: 4 555
Само бабите и дядовците. Не бих канила други в къщата. Аз 4 дни след раждането бях в такова състояние, че само ми трябваха някакви гости... ooooh!

# 27
  • Мнения: 145
Постъпете както си решите, сигурно близките ви ще ви разберат. Ние също живеехме в гарсониера и детето спеше в хола, който беше 3 на 4 метра/просто нямаше место за кошарата в нашата спалня/ и поканихме гости на изписването, след това гостите не престанаха да идват и в нас непрекъснато беше пълно с приятели. Той беше кротко бебе и не му пречеше шума. Сега най-големите му приятели са нашите приятели Laughing, той  просто отрасна с тях Peace

# 28
  • Мнения: 2 467
Докато с бебето бяхме 5 дни в болницата таткото и бабите са правили софрите и посрещали гости.
Не бих поканила гости с новородено в къщи (живея в къща с двор и въпреки това не бих).

# 29
  • Earth
  • Мнения: 1 952
При изписване на бебето хич няма да ти е до гости ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт