Отговори
# 15
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ехааа!
Добро утро на всички.  newsm51 Супер е че си имаме толкова много нови попълнения!  smile3521
Звездичка, как си. Ела да ни навестиш и да кажеш как е при теб след диетата и ще се връщаш ли при нас пак и кога?
Drunvala , мила  значи и двата вида таблетки се продават в аптеките, но пак да повторя - те са за задържане на свалените килца, а не толкова за сваляне.
"Амико" - билкови таблетки, само за задържане - 20 бр. в опаковката. Пият се по 2-3 на ден , преди хранене.
"Perfinni" - липофилни фибри. 30 капсули в опаковка, пият се след ядене по 2. Дават ги и за отслабване и за задържане. И двата вида струват около 10лв. Амико са малко по-скъпи.  Аз си взех Перфини, аптекарката ми го препоръча и каза че Амико не се купува толкова. Изчетох листовките и на двете обаче наистина това Перфини звучи по-добре.
Аз днес също съм на белтъци и за обед ще си хапна чушки със сирене, а за вечерята още мисля.
hristy_, как е при теб кантара, нищо не казваш?
anita29, започна ли да пиеш сокчето?
zuza1984 , Green ladywelcome и успех! newsm10
Valentinche твоя воля, но и аз не съм съвсем убедена че имаш нужда от диета.  newsm78 Все пак можеш да започнеш и ако не сваляш, значи нямаш за сваляне. Хубавото е, че режима не е драстичен!
Лек и режимен на всички!  bouquet Hug Hug Hug

# 16
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте,всички,  bouquet
От рано сте много активни,ама нали си имаме нова тема. Laughing
Stelxen сокчето го почнах от вчера.Много освежаващо действа сутрин,защото го пия много студено. Peace
Drunvala,мерси за кафенцето.Наистина е най-добре да дадеш резултата след водния ден.Ти воден или динен ден ще правиш?Аз бях на динен.  Blush
Днес съм на въглехидрати.Менюто за обяд е спагети с домати,гъби и маслини,а за вечеря сладолед и може би още нещо сладко.  chef
На всички много  Hug Hug Hug и лек и режимен поивен ден.  bouquet

# 17
  • Мнения: 110
Stelxen, аз се меря само сутринта след плодов и винаги докладвам  newsm47
Сега в понеделник - пак.  Peace Иначе не сколасвам да си направя лентичка, но и това ще стане  Grinning

# 18
  • Мнения: 488
А може ли на вечеря да ям риба? Нали пише, че вечерята трябва да е същата като обяда, обаче не ми се ядат толкова много яйца на един ден... Вие едно и също ли ядете?
Green lady, идеята е да се яде на обяд и вечерта едно и също, като вечерта и колиеството е по-малко. Но честно да ти кажа, май никой не го прави или ако го направи, то е инцидентно. Ако имаш възможност - ок, но аз си мисля, че можеш и риба да хапнеш...  Grinning
Stelxen, благодаря за подробната информация!  Hug Може би и аз ще ги взема! Ти започна ли ги, или ще чакаш моренцето?
zuza1984, с теб сме!   bouquet
hristy_, ще го пробвам при всяко положение! Съвсем скоро /това с пюренцето/   chef
Отивам да се трудя и да измисля нещо за хапване, че карам на една нектаринка и ми е гладно...
 Hug

# 19
  • Мнения: 145
Имам въпросче . Бърканите яйца със сирене с мазнина ли ги готвите или на тефлонов без мазнина?

# 20
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
zuza1984,с малко мазнина. Peace
Stelxen можеш ли да ми кажеш какво съдържат тези таблетки.Аз започнах да пия едни казват се Липограсил(испански са).И те са билкови и съдържат Читосан и фибри.Дават ги за топене на мазнините.Да видим колко ще ги стопи. Laughing
Green lady,аз единствено в бобовия ден ям едно и също за обяд и за вечеря. Peace

# 21
  • Мнения: 78
Здравейте мили момичета Hug относно табличките с кг знам ги(да не кажа всичките,но почти Grinning) но всичко зависи до строктурата на човека и как би се чуствал по добре Simple Smile ще се тегля на края на всеки един цикъл (воден ден) на всички вас пожелавам един лек и режимен ден  Hug Hug Peace

# 22
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ох, как се натъпках...
Голямо ядене на чушки и салата падна! Animal Pig
hristy_ , извини ме за невежеството.   bouquet Като си направиш лентичка, няма да питам. Wink
Green lady ,  аз в началото на диетата се опитвах да го спазвам това правило, но ми е трудно, защото ходя на работа и понякога няма как. Така че и аз не го спазвам това.  Peace
anita29, Drunvala, и всички които се интересуват ето линк за капсулките.
http://www.alomag.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1_7&products_id=138
Drunvala, ще започна да ги пия като свърши диетата, докато съм на морето. После пак на диета, няма как. newsm26

# 23
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Valentinche както решиш.Ние ще те подкрепяме в борбата с килата. Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 145
При всички ли има ефект ако я спазват правилно в смисъм сваляне на от 18 до 25 кг

# 25
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
При всички ли има ефект ако я спазват правилно в смисъм сваляне на от 18 до 25 кг
Виж табличката в началото на темата и ще се ориентираш колко се сваля. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 888
Здравейте момичета  Hug
Най-напред-привет на новите фиданки  wavey
Срам несрам-признавам си...кво да правя.... до онзи ден залитнах доста встрани..всъщност не съм залитала-хранех си се режимно-след 12 и до 20,но пък голеееми количества  Rolling Eyes съответно едно от свалените кила си се върна и си седеше упорито.
Затова вчера ни в клин ни в ръкав направих един плодов ден да се попрочистя от толкова папунчене и от днес си поставям началото на 2-ри цикъл-по-разумно количество и стриктност!Толкова малко ми остава до желаните килограми,пък аз така да се излагам  ooooh!
Моля някой да ми прочете едно конско...ще ме стимулира   bash
Иначе хапнах готвено пиле със зеле на обяд..мммммм....
И аз рядко обядвам и вечерям едно и също.
Поздрави на всички и много  Hug

# 27
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Моля някой да ми прочете едно конско...ще ме стимулира   bash


вайлет, аз се чудех къде се губиш, а ти си била скрита и си похапвала!  smile3534 Калпазанка!   umnikuu newsm66 Е ама може ли такива работи? Да излагаш тука старите фиданки пред новите? Я се стягай бързо! Карам ти се да знаеш.  Kissing Heart

# 28
  • Мнения: 888
 Joy  Joy  Joy аааа...е как да се тъпча вече....нема начин братче  Joy Най ме достраша от чИвечето с бухалката....пък перчема му няма равен....само как се подрусва  hahaha
Обещавам.....(хлип) ,че повече ... (хлип) няма да правя така   smile3518  smile3506
Мерси Стелкс...ободрих се  newsm51

# 29
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Joy  Joy  Joy аааа...е как да се тъпча вече....нема начин братче  Joy Най ме достраша от чИвечето с бухалката....пък перчема му няма равен....само как се подрусва  hahaha
Обещавам.....(хлип) ,че повече ... (хлип) няма да правя така   smile3518  smile3506
Мерси Стелкс...ободрих се  newsm51
Моля, за нищо! Винаги съм на среща и съм готова да помогна! И ако пак решиш да се натъпчеш мнооого, помисли си за "чивечето с бухалката".   smile3521  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт