Отговори
# 45
  • Мнения: 888
Здравейте момичета  Hug
Анитка..това  с 2-3 сладоледа вече ми хареса  Grinning Успешен ден на плодовете ти желая и намаления   bouquet
Друнвала и твоето въглехидратно меню ми звучи супер  Hug
Стелксен,твоето менщ най-се доближава до моето-и аз за обяд и за следобедна закуска съм на такива бутер-сладкиши с разни шоколадови,или плодови пълнежи   Laughing Много вкусни са...направооо  Само че на вечеря си хапвам стабилна порцийка спагети.

Това,което искам да споделя е също следните размисли...седя си аз и си мисля за диетата.....и в един момент се замислям за това ,че единия ден сме на белтък,ама после 2-та(бобовия и въглехидратния) са всъщност въглехидрати..та се чудех-не ви ли се струва,че 2 дни подред на въглехидрати е множко?Аз в деня за варива ям 10-ина малки сърмички  Embarassed Значи за обяд 3,за следобед 2,а за вечеря 5  Crazy После на другия ден като се наям и със сладкиши и спагети-имам чувството,че съм като едно прасенце...доста въглехидратно ми идва.
Та такива ми ти размисли и страсти бушуват из мене  ooooh!  hahaha

Зуза-супер като за първи ден!Давай все така  Peace
Друнви да благодаря аз за кафенцето....тъкмо си го пийвах,когато си мислех тез ми ти работи от по-горе,та викам ай да споделя аз  Grinning

П.П. Момичета бе...писах,пииисах,ама забравих да споделя най-важното...имам си минусчеее  newsm68 Вече започнах явно да влизам във форма...ама за най-сигурно-след плодовия ден...тогава сабя ще покаже  Naughty
 

# 46
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
вайлет , браво! Радвам се за теб и за минусчето. Иначе нали знаеш... чивечето с бухалката ще играе. Относно въглехидратния ден - пробвай вечер със сладолед - и по-леко ще ти е и е по-голям кеф. Аз лично като хапна на обед от бутерките и вечер не ми се яде. Всъщност напоследък във всички дни съм така. Ето вчера на белтъчния вечерях само салата със сирене, защото не бях гладна изобщо. Момичета, много ми се яде баница. Чудя се кога мога да си хапна малко, дали във въглехидратния или на обед в белтъчния. Мисля за белтъчния, защото нали тогава е позволена и една филийка хляб, а баницата е със сирене и си викам ето - хляб и сирене - значи в белтъчния. Или да не ям въобще, как мислите вие?

# 47
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен . Днес съм на варива и ще хапрам ориз със зеленчуци . Сутринта бяхме на една много дълга разходка с малкия и поизгорих малко калории. Искам да запитам някой спортува ли с тази диета или сваляте килцата без спорт ?
Лек и според ден от мен .

# 48
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
zuza1984 аз съм скарана със спорта.Може би ако спортувах ,резултата щеше да е много по-добър. Blush
Stelxen ,баницата мисля,че става за белтъчния,както и дюнера без картофките. Peace

# 49
  • Мнения: 78
Здравейте момичета Hug да уточня че в другите теми пишеше че не може да се яде баница със сирене защото корите (или баницата) са за въглехидратен ден пък сиренето е за бълтъчен Naughty иначе филийка със сиренце може да се яде в белтъчен ден само Party аз лично вчера правих лунната диета а днес съм на белтъчен ден (хапнах 2 препечени филийки бонус  с домат кашкавал и чубричка и един пипер със сиренце) аз лично много обичам да спортувам и го правя редовно Hug на всички ви пожелавам един прекрасен и режимен ден Heart Eyes Hug Hug Hug

# 50
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Момичета:
http://www.orach.snimka.bg/album.php?album_id=272391
Ето обещаните снимки. Ама като ги видите искам съвсем честно да ми кажете има ли според вас разлика?Нали сме приятелки.   love001
zuza1984 , аз също не спортувам. Преди като бях на НВД спортувах, но после ми се изгуби мотивацията и спрях. Разликата беше само в това че се чувствах по-стегната.
Drunvala, аз вече имам две седмици само до края на 3ти цикъл и да ти кажа честно и през него не се сваля много, даже май по-малко отколкото през втори, но това се отнася само за килограмите. Вчера се измервах и установих, че все пак на сантиметри се сваля. Така че моят съвет е освен кантар ползвайте и сантиметър.  newsm53

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 14:21 от Stelxen

# 51
  • Мнения: 2 126
Ха здравейте Hug Аз се чудих дълго да се разпиша ли или не,ама се реших.Чуденката ми е поради факта че изобщо не съм режимна след последният ми воден ден на 29ти юли Embarassed Blush Вече 10 дни абсолютно прецаках всичко.На кантар не съм се качвала,не смея,а и цикъла ме спира съвсем Sick Лунувах вчера до 13ч,идеше ми да се #2gunfire #Cussing out Ядох,бяхме на РД,не бях гладна,можех да откажа,но просто прасето в мен си каза думата ooooh! ooooh! Спирам с оплакванията,извинявам се,мисля да ми е за последно Praynig
А питахте ме за морето,Stelxen,(в миналата тема Wink) - ми нищо особено,на мен не ми хареса изобщо само децата и мъжа ми изкараха хубаво Mr. Green

Момичета, много ми се яде баница. Чудя се кога мога да си хапна малко, дали във въглехидратния или на обед в белтъчния. Мисля за белтъчния, защото нали тогава е позволена и една филийка хляб, а баницата е със сирене и си викам ето - хляб и сирене - значи в белтъчния. Или да не ям въобще, как мислите вие?
Аз мисля точно както и ти,че в белтъчният ден е подходящо,защото именно е позволено филийка хляб и сиренето си е в режима така че хапни си Peace

За спорта - болната ми тема.Много обичам да спортувам,преди да забременея и имам куп ангажименти тичах всеки ден по 60мин,чувствах се прекрасно,имах перфектно тяло.Сега изобщо немога да заделя толкова време за да се отделя от децата и да се отдам на това полезно занимание.Мисля си че още малко като поотраснат,ще ги водя с мен да тичаме Crazy

Ми това е,наприказвах си щуротиите,ще изчезвам.
Утре сутрин ще мина да сръбна от кафенцето на Друнви и започвам с белтъчният ден,ако не ми хрумне първо плодов да направя,но и в двата случая кафенцето ще е едно перфектно начало Grinning

# 52
  • Мнения: 2 126
Stelxen,има разлика имаааааааааааа съвсем честно ти казвам без да имам впредвид това,че сме ти приятелки Grinning Wink Много добре изглеждаш,а след иазпълнението на мисията ще бъдеш неотразима Hug

# 53
  • Мнения: 13 770
Stelxen, има разлика Peace Не видях дати и диети уточнени, но мисля, че средната снимка е последната, нали!? Обаче ти предстои още доста работа... Нищо, тъкмо ще си другаруваме Grinning

За баницата не знам. може би наистина през белтъчния ден, но съвсем малко и само този път. Нормално е да ни се хапва нещо, което дълго време сме избягвали, но пък не си заслужава толкова усилия да отидат на вятър заради едната му баница Naughty

Момичета, аз от утре мисля да атакувам пак диетата. Пу-пу.
Стискайте палци този път да не се изложа пак Praynig

# 54
  • Мнения: 145
Stelxen не просто има разлика , а те в огромна незнам колко килограма си свалила , но заслужаваш огромна похвала .
Аз съм нова и ако не ти е проблем би ли ми казала как си стигнала до този резултат , колко кг беше и колко си сега и какви диети си пазила.

# 55
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Stelxen има разлика и още как.Браво за постигнатия резултат. smile3501
Но сега като те похвалим,да не започнеш с прегрешенията,че чИвечето с бухалката ще въведе ред. newsm66
И аз мисля да пусна снимки,но при мен не се вижда чак такава разлика,все пак са само -9кг.

http://prikachi.com/files/284551C.jpg 
http://prikachi.com/files/284552K.jpg
http://prikachi.com/files/284553F.jpg

Първата и втората снимка са преди диетата,а третата е както съм в момента.

сега ще пусна кафето,

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 15:15 от anita29

# 56
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ох, момичета, благодаря ви! Аз като ги наредих една до друга снимките и започна да ми се струва малка разликата. Ама сега ми е по-добре.  smile3521
Дес, аз мисля, че трябва да се метнеш на кантара все пак. Представи си че се окаже, че не си качила нито грам. Това ще докаже, че килцата свалени след тази диета наистина се задържат, а освен това знаеш ли колко по-добре ще се чувстваш след това. Абе, опитай, пък ако резултата не ти хареса, няма да го споделяш с нас.  newsm10 newsm10 newsm10
птица, радвам се, че се връщаш при нас.  smile3525 Желая ти успех с режима и още повече минусчета този път. Да права си, че имам още доста работа, така че ще слабеем заедно. Аз ще направя само 10 дни пауза, за отпуската. Началото и съвпада с края на 90 дневната диета, а и е веднъж в годината, така че ще му поотпусна малко края, а след това отново тук. Даже не смятам да почивам 90 дни. Не знам правилно ли е или не, но смятам да почина само 10 дни.
zuza1984 , това вече няколко пъти го обеснявах тук, затова ще ти пиша по-подробно на лична.  smile3525
anita29, няма да се давам, само за отпуската ще съм не режимна, но пак ще се опитам да е с мярка. Борбата продължава, няма как. Хайде ще чакаме и твоите снимки с нетърпение.  newsm51
Моля останалите дами от форума също да кажат как им се струва положението при мен.  newsm12
Охо, Ани , как не бе!  #Crazy Има огромна разлика, браво и на теб! Супер си.  smile3501 Това само с тази диета ли го направи?

# 57
  • Мнения: 145
anita29 9-те килограма надолу са ти се отразили много добре и раликата е огромна . Всички трябва да се гордеете със себе си .
След първия цикъл и аз ще пусна снимки дано и при мен се получат нещата .
Stelxen съжалявам просто с малкия ми юнак нямам време да изчета всичко  Embarassed

# 58
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Да,този резултат е само от тази диета и без спорт. Blush
Благодаря ви ,момичета сега съм спокойна че има видим резултат.Днес и свеки ми го каза,като ме видя на скайпа.  bouquet

# 59
  • Мнения: 110
Лелеееее, Стелкс, Анитка, браво на вас!  smile3501 Резултатът е супер видим. На мен ми се струва, че все една и съща си стоя  Sad Може трябва така със снимки малко да се разгледам, добра идея  Peace
Иначе аз съм плодова днес. Обаче малко овапцах пейзажа - пийнах една чаша бяло вино на обяд. Признат грях - половин глях   Embarassed
Stelxen, и аз мисля, че може баничка в белтъчния ден  Peace Щом се допуска сирене с хляб - какъв е проблемът да е сирене с кори? Аз откакто прочетох, че в 100 гр. сирене има около 400 ккал., а в 100 гр. изврара - около 80, започнах да ги смесвам - хем не става много солено, хем става по-пухкава самата баница. А и някак си успокояващо е  newsm53  smile3521
Иначе аз се старая да спортувам - преди морето беше всеки ден, сега гледам да е поне два пъти седмично - че този ми ти корем като се отпусне - после какво ще го правя  newsm61
Drunvala, anita29, благодаря за кафенцата lovekiss
Поздрави на всички   Hug   bouquet

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 15:38 от hristy_

Общи условия

Активация на акаунт