Отговори
# 60
  • Мнения: 78
Искам да поздравя момичетата който си пускат снимките  преди и след това е супер идея защото с видимите си резултати стимулират и останалите Hug Hug smile3501 много минусчета ви пожелавам на всичките newsm10 newsm51

# 61
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug

anita29, Stelxen  smile3501 Браво за резултата! Разбира се, че се вижда и при двете! И освен това, и двете сте много лъчезарни!  Hug   bouquet Разликата наистина е огромна!  smile3521
Идеята за снимки е много добра! Наистина би било стимулиращо за новите! Трябва да помисля и аз за това, но си мислех към края на диетата или вторият път, когато я започна. Иначе трябва да си направим албум, както дюканките са си направили. Аз там имам снимки преди и след, ама нали напълнях...  Sad
Дес,   Hug и аз си мисля, че трябва да се премериш! Това с немереното , като да си заровиш главата в пясъка. Извинявай, че така образно, но човек трябва да знае накъде върви  Grinning
птица, хайде почвай!  Hug Чакаме те!   bouquet
zuza1984Hug не може да се каже, че чак спортувам, ама всяка сутрин почти правя по 30 мин. на крос-тренажора. Не използвам асансьор и се опитвам да ходя повече време пеша.
Green lady, честита линийка!  Hug
hristy_,  Valentinche  Hug  Hug
Днес ще е въглехидратен ден. За довечера съм решила наистина да е само един сладолед и нищо повече!
Пожелавам на всички много да е лека и успешна тази седмица и с много добри резултати!
На всички  Hug

# 62
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добро утро момичета!
Благодаря ви за обективната оценка.  newsm51 Важно беше за мен, защото тук наоколо много малко хора отбелязват промяната и наистина бях започнала да се чудя личи ли въобще.
hristy_, вчера хапвах от твоята рецептичка. Аз направих плънката от царевица, гъби, лук и домати. Много вкусно става, дори и с пюре полуфабрикат.   bouquet
Дес, качи ли се вече на кантарчето?  goodscale
Drunvala, и аз съм на въглехидрати днес. За обед мислех любимите ми бутер лакомства да хапвам, но има в къщи 2-3 катмички и май от тях ще хапна за обед, а за вечеря - сладолед и аз.  newsm47
птица, при нас ли си вече?  newsm10
Лек и режимен за сега от мен!

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 09:02 от Stelxen

# 63
  • Мнения: 145
Доброутро и от мен.
Тази сутрин се притеглих , макар че мислех да не се тегля до края на първия цикъл резултат има . Знам че човек първите дни се чисти , но все пак съм с -1.5кг за 2 дни  Grinning.
Абе хора вие сте страшни , много е важно човек да има подкрепа , влизам и ви чета и се надъхвам още повече . Когато сме заедно е по - лесно .
Балагодаря Ви.

# 64
  • Мнения: 488
zuza1984   bouquet Браво! Нали е много гот - ядеш си и отслабваш!  Laughing /Поне в началото/  Sunglasses
Stelxen  Hug Знаеш ли какво си купих днес?  Wink Perfinni!   bouquet И го започвам, искам да видя дали ще има ефект! Само в плодовите дни няма да го взимам, защото мазнини няма да има тогава. До вчера пиех една друга добавка, но не ми действа на мен и искам да се пробвам с това. Дори си мисля, че ми спря процеса на отслабване... Не знам....  newsm78 Ще казвам резултати  Laughing

# 65
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и от мен,  bouquet
Днес съм на белтъци и менюто ми е същото като предния път - на обяд яйца и сирене, за вечеря таратор.  chef
Още не съм се претеглила след вчерашния плодов ден,но може и да не се претегля заради МЦ.
Хайде и други да пуснат снимки. Praynig
Лек и режимен на всички и много минуси. Hug
Отивам да си изпия лимоновото сокче. Laughing

# 66
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Drunvala, дано да помогне!  newsm10 Ще чакам да кажеш има ли ефект. Аз нали знаеш как си раздвижих процеса на отслабването: с един ден яко плюскане. А със сантиметърче мериш ли се? Може пък да сваляш от обиколките. Опитай! Аз в момента свалям само обиколки и почти никакви килца. Май за третия цикъл я имам един свален килограм я  не. Остават две седмици до края а не мърда пустия кантар.  badscale
anita29, чакам и ти да кажеш за сокчето, как и колко е помогнало.  newsm51
zuza1984, браво за минусчето!  newsm51 Ама хубава ни е диетката нали? Аз пак ще кажа, че за първи път в живота си ям спокойно и вкусно, на корем, от нищо не се лишавам и пак отслабвам.  newsm53 Това е чудо. А като си помисля само как съм издевателствала над себе си...  smile3538 Направо не знам как съм оживяла и как съм търпяла.  newsm12

# 67
  • Мнения: 488
Drunvala, дано да помогне!  newsm10 Ще чакам да кажеш има ли ефект. Аз нали знаеш как си раздвижих процеса на отслабването: с един ден яко плюскане. А със сантиметърче мериш ли се? Може пък да сваляш от обиколките.
Честно казано все не стигам до сантиметъра. От време на време пробвам някои дрешки, които преди са ми ставали - аз имам дрехи за 20 кг нагоре и 20 надолу  Sunglasses Не, просто ме е яд, защото толкова добре ми вървеше първия месец, а вторият - нищо! Да се надяваме, че през третия ще има промяна!  Grinning
anita, иска ми се към края на диетата да направя фотосесията преди и сега, още повече че в момента нямам никакви подходящи снимки. Имам от преди, ама ще изчакам още месец. Направо трябва да стане традиция и да си направим албум, и който приключи диетата - да бъде увековечен  Grinning

# 68
  • Мнения: 2 126
Kaчих се аз на кантара и със задоволство установих,че няма кой знае какви фатални последици след 10тина дневното ми залитане в страни Wink 2та килограма които отчетох след водният ден в минус май са се върнали,но това за мен не е реално защото след първият плодов ден ще съм ги махнала.Освен всичко друго съм и в цикъл ,та мога да кажа че не съм качила и се радвам много Grinning
А за заравянето на главата,ми не,аз не си я заравям,просто исках да вляза в релсите някак,знам ли.... Thinking
Анита,трябва да кажа че твоите снимки просто ме свръхмотивираха.Това че си го постигнала само от диетата е просто поразително,изглеждаш коренно променена Hug

Та след като кантара ме зарадва днес,почвам с белтъчен ден.Още незнам какво ще хапвам.
И се чудя нещо - дали да почвам 3 месечният курс на диетата наново или да си продължа newsm78

# 69
  • Мнения: 888
Стелкс,Анита....как да няма разлика момичета  Shocked Просто разликата си е очевидна!Едно голямо браво мога да кажа и все така  Hug
Пък за снимки..и аз може да се поразровя за нещо,ама не знам от "дебелия" ми период дали имам такава на която да се вижда добре как съм се наляла  Laughing Ще разровя и ще пусна все нещо и аз   Embarassed
Аз иначе си влязох в час с диетата и вече не са ми в главата само прегрешения.Ама утре заминавам на почивка до неделя и се надявам,че няма да кривна.Засега съм се надъхала наново,ама да не казвам голяма дума  Rolling Eyes
Друнвала,тоз кантар все ще се размърда по някое време.В момента явно организма си пази със зъби и нокти запасите,ама ще клекне все някой ден.Аз си го представям малко по-образно този момент със задържането(само не се смейте на това,което ще напиша  Crazy)....все едно да паднеш от  някое дърво....падаш,падаш,но се хващаш за някакъв клон по пътя.Започваш да се държиш на всяка цена за него,до последно...ноооо идва момент в който отново го пускаш,защото не издържаш-изморяваш се и се предаваш.И отново започваш да падаш,докато отново се хванеш ..и така до целта  Peace

# 70
  • Сандански
  • Мнения: 72
Здравейте,момичета!

Аз малко позакъснях с отчета от края на диетата,но бях много заета EmbarassedСлед водния ден кантара показа 54 кг. ShockedНо реших да не си променям линийката,защото може и да кача мъничко Rolling EyesТова означава,че за третия цикъл съм смъкнала 2 кг. като единия е само от водния ден!Момичета наистина третия цикъл се смъква най-малко на кг.,но доста на см.Аз както казах в един мой предишен пост не съм се мерила със см преди диетата,но само по дрехите си усещах разликата в 3-я цикъл.
Стелксен,Анитка - момичета страхотни сте  bouquetИ при двете разликата е огромна - БРАВО!
За съжаление аз не мога да се отчета със снимки,защото нямам фото-апарат,ама карай!Ще се радвам на вашите Hug
Аз въпреки края на диетката пак ще минавам да ви чета,а и от време на време да споделям как върви със задържането.
На новите момичета само искам да кажа - попаднали сте на най-готината диета,която е добре балансирана от към хранене и наистина дава резултат! Peace

# 71
  • Мнения: 888
A сега...дойде часът на истината и аз да се изтипосам  Laughing
Моите снимки ще са в друга хронология-преди да започна диетата и цел как да изглеждам след каря на диетата..т.е. аз ще покажа снимки от времената(преди 2 години)когато съм изглеждала добре и как изглеждах преди да започна диетата(преди около 2 месеца са правени снимките).

На първите 2 съм 58 кг.- точно преди да започна нашата диетка.Сега съм с 6кг. почти по-малко,но нямам да покажа.Като се върна от почивка ще допълня албумчето със сегашни снимки. Снимките са малко странни,ама само тях намерих,а и така добре подчертават това,което трябва да "изрежа"  Joy Joy
На другите 2 съм това,което бях,преди да се изродя.  Cry Това е целта ми всъщност-горе-долу да си върна предишната визия-и откъм фигура и откъм дължина на косата.
Иначе имам и период в който бях 63 кг.,но тогава просто отказвах да се снимам и нямам ни един компромат.



Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 18:01 от вайлет

# 72
  • Мнения: 102
Момичета етоооо ме, само да знаете как ми липсвахте тия 10 дена от които 7 бях на море  Simple Smile опекох се и станах черно като циганче и заради Вас  Hug Дано не сте ме забравили, та само да отбележа за статистиката премерих се деня преди да отида на море и деня след като се върнах и какво да Ви кажа, наддала съм с 300 грама  Simple Smile като искам да споделя, че там прегрешавах - всяка вечер ракийка със салатка и по една две чашки Шардоне, опитвах се да го карам поне на месо и салати, защото аз бях на бунгала и там скарата беше основното средство за готвене  Simple Smile за тия 7 дена си хапнах два пъти сладолед Магнум  Simple Smile, една поничка с шоколад и някои от вечерите сядахме след 20.00 на масата така че не на 100% съм спазвала  Simple Smile Направих доста снимки ще се опитам да си направя както казахте снимки преди като дебела и сега  Simple Smile
zuza1984, Green lady, hristy_,  Valentinche  добре дошли и на Вас  Simple Smile
Сега продължавам с редуването но дните, но пак ми предстои малко гостуване по средата на седмицата, но ще се мъча до устискам  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 78
Здравейте момичета newsm51 искам да  благодаря на завърналите се за доброто посрещане smile3525 много сте готини аз днес съм на варива и си направих едни страхотни картофени кюфтета с ориз и грах Blush сега отивам на зъболекар newsm47 много Hug Hug Hug на всички newsm08

# 74
  • Мнения: 145
Мале днес съм въглехидратен и съм си купила две полуготови пакетчета спагети и ме е страх да ги изям все пак е тесто . Мале вманиачила съм се.

Общи условия

Активация на акаунт