Отговори
# 420
  • Добрич
  • Мнения: 119
миличка mayy в 10 клас бях 80кг наближаваша бала в 11клас ,поставих си за цел и на мой измислен режим станах 60кг,но това бе6е лош режим почти неядях нищо но постигнах целта.след това на 23 години забременях ,отново преди да родя станах 85кг-ужас.И след това без да спазвам строги диети просто внимавах с количеството храна отново на втората година след раждането станах 65кг.и така вече повече от година и половина немърдам от тия 65.Видях тоя 90дневен режим и реших да се пробвам сега съм 62 и съм много щастлива Grinning

# 421
  • София
  • Мнения: 830
Много сте ми добрички, mayy, Drunvala!  newsm51

Знете ли къде е моята дилема: След раждането на Калина аз не се ограничавам никак, под никак се разбира: пица със салата и кола, кафенце, плодче и т.н за обяд, за вечеря спагети бира иии няма да изброявам повече. Резултата е: 52+ кг на височина 165 - абсолютно нормална съм.
Та! Как да имам мотивация...: от една страна къртовски труд за 4-5 кг, от друга страна ядене и съвсем нормално тегло.
Обаче: ако знаете каква фиданка бях между ражданията на двете ми деца. Прекрасна, каквото и да облека ми стоеше перфектно.

П.П. със спорта съм скарана, той е канцерогеннен. Mr. Green

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 14:11 от Елспет

# 422
  • Мнения: 488
кафенце следобедно

zalagalki  Hug всичко, което казваш ми звучи толкова познато...
мисля, че менюто ти е добро. Колкото до мазнината - аз винаги съм внимавала да е малко, използвам само тефлонов тиган, но пък в салатата си слагам зехтин нормално като количество. Други видове олио - не използвам освен зехтин и слънчогледово.

# 423
  • Мнения: 110
Здравейте, момичета  Hug

Елспет Мисля, че ти трябва мааалко постоянство, не като при нас мноооооого постоянство. Разбира се, че който има да сваля 20 кг (като мен  Wink ), сваля 2-3 кг още на първата седмица, но при теб просто ще отнеме малко по-дълго. Но не е невъзможно  Peace А ние сме с теб  Laughing
stani_jelkova Успех с лимонадката  Peace
zalagalki Добре дошла, според мен менюто ти е повече от прилично, но не смятам, че трябва да ги мислиш чак толкова много грамажите - аз се старая да не го правя и при мен забелязвам естествено намаляване на количествата. Не се втелясвам много на мазнината - каквото ми попадне - понякога е олио, понякога зехтин, слагам на око, не меря много-много.
mayy, Drunvala Прегръдчици от мен  Hug

# 424
  • Мнения: 2 126
Да се запиша и аз с едно Привет-че от мен Grinning
Тези дни нямам време изобщо да се спра,камо ли за менюто си да мисля.Септември винаги ме грабва с много задачи,а и покрай дечицата просто силици не ми остават.Естесвено не съм пазила никакъв режим,хапвах каквото има - по малко, и спазвах часовете.Утре ще спазвам плодовият,там дънене няма.Нааближава следващият ми воден ден - идният понеделник.До тогава не се ангажирам с прогнози ще съм стриктна или не,но поне основните неща ще спазвам.
На кантар не съм се качвала от мнооооооооооого време,не смея.Но получавам хубави комплименти за промяна във фигурата към положителна страна Wink
Браво на всички за успехите!

Доскоро и Hug за всички

# 425
  • Добрич
  • Мнения: 119
zalagalki аз си купих захтин едва преди два дни,готвя си с олио слънчогледово,правя си салатка с него и хич не ми пука,но сега ще пробвам салатка със зехтин,мойе пък да сваля още едно килце moresmile

# 426
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug

Страхотно утро! Особено когато човек е в отпуска и е смъкнал някое друго грамче  Sunglasses
Мръднах си лентичката с още 500 гр. надолу и съм свалила и останалите 500 гр. които ми се залепиха от морето - значи цяло килце   bouquet Браво на мен! bowuu
zalagalki  Hug това дава отговор на въпроса ти - наистина ли след пасти и сладоледи се отслабва - да!, наистина! Колкото до 2 плодови последователно - правим го някои от нас когато е водния ден - на мен ми предстои за края на третия цикъл да го направя този уикенд.Колкото до смятане на грамаж - мисля, че е излишно.
stani_jelkova Hug аз имах предвид, че винаги използвам зехтин за салата - така ми е по-вкусна, не толкова че се отслабва от него, бих готвила и със зехтин, но не мога финансово да си го позвола, но пък обичам да го усетя, затова по отношение на салатата съм безкомпромисна.   chef То има и различни захтини - даже днес има някаква промоция на един който е от маслинени костилки - мисля че това е сортът Pomace и е по четири лв. и някакви стотинки в нашия магазин. Виж, с него може да се готви, та мисля да взема 2 бутилки.
Дес  Hug въобще не те виждаме напоследък. Ти винаги така правиш - не се мериш, режимът не винаги е на 100 % и накрая ни забиваш в земята с някакви страхотни резултати!   bouquet
hristyHug
Много хора ми липсват...  Hug
Днес съм на протеини, очертава се хубав ден отвсякъде! Пожелавам и на вас да ви е лек, приятен и успешен!!!   bouquet Hug

# 427
  • Мнения: 110
Добро утро на всички  Hug
Drunvala Мерси за кафенцето и браво за минусчетата smile3501
Благородно ти завиждам за белтъчния - на мен ми предстои днес плодов, утре воден, предишните ги правих на вилата. Тук не знам как ще издържа, като утре имам и важна среща  Rolling Eyes Ще видим...
Иначе и на мен вчера трима души ми казаха, че изглеждам много добре и т.н. Много е гот  Mr. Green
zalagalki Аз честно казано торта съм яла 1-2 пъти, а вече отивам към 60 ден, но за сметка на това сладолед хапвам смело във въглехидратния, спагети също - със сосче от лук, гъбки и доматки, в последно време ме мързи с готвенето нещо и ям салата с препечена филийка. Много добре се чувствам с такава вечеря  Peace
Хубав ден на всички  Hug

# 428
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Добро утро, слабеещи момичета! Да се запиша и аз в отбора ви. От май месец съм при вас, чета ви и съм на диетата, но не се решавах да пиша, защото не бях убедена,че ще мога да я спазвам. Е, да но се справих! Гордея се със себе си, това е първия път , в който успявам да спазвам диета. Embarassed Имах две паузи , едната от които доста продължителна, въпреки това съм -8 кг до тук.
 Бяхте ми изключително насърчителни, докато ви четях, за което благодаря на всяка от вас за споделеното   bouquet Не знам занапред колко често ще пиша, но ще драсвам по някой ред, обещавам  Peace
Дес,  Hug
Успех! Peace

# 429
  • Мнения: 488
RAVIA  smile3501 smile3525 Браво за резулата! Трябваше да пишеш... разбира се, че ще се справиш! Сега как смяташ да продължиш? Доколкото разбирам - свършили са 90-те дни...
hristy_ Стискам палци да минат леко двата следващи дни!  Hug

# 430
  • Мнения: 130
Добро утро,
Drunvala отново ранобудна Hug
stani_jelkova стискам палци и знам, че с този режим ще успееш!  bouquet При мен теглото се качи преди 4 г., когато си счупих крака. До тогава не съм преминавала границата от 65-66 кг без никакви ограничения. Докато бях болничен нещата вървяха добре, всеки ден се разхождах, плувах по 1 час. Но като започнах работа спрях всякакви движения - вземаха ме от къщи, връщаха ме, ядях много фъстъци/незнайно защо това ми се ядеше/ и мюсли с 3,6% мляко. Резултата беше +7 кг за 1 месец. От тогава нагоре- на долу. Това е времето, в което започнах да спазвам диети. И разбрах, че /поне при мен/ всичко се свежда до движението. Като се движа - съм добре, спра ли качвам.
Преди 2 г. цяла зима се хранех основно с ябълки и плувах всеки ден - почти нищо не свалих. Започнах да се храня с банички и т.н. за 2 седм бях -5 кг.

zalagalki
според мен менюто ти е повече от прилично, но не смятам, че трябва да ги мислиш чак толкова много грамажите - аз се старая да не го правя и при мен забелязвам естествено намаляване на количествата. Не се втелясвам много на мазнината - каквото ми попадне - понякога е олио, понякога зехтин, слагам на око, не меря много-много.
и аз така. Абе не се тревожи толкова! Яж си торти и каквото ти се яде. Аз не ям защоот не обичам, но сладолед - да, вафли. А и с времето стомаха явно се свива и все по-малко ти се яде. Имай търпение!!! Плодови дни понякога правя през ден, ако нещо сгафя с режима, на следващия ден го коригирам с плодове.
Аз съм на въглехидрати.
hristy_   Hug

# 431
  • Мнения: 110
RAVIA Браво за минусите   bouquet  Минавай по-честичко насам  Hug
Drunvala Благодаря за подкрепата  Hug
mayy Много е хубаво, когато установиш как реагира тялото ти и на кое, трябва самонаблюдение  Peace Аз цял живот не съм закусвала и си мислех, че така ми е добре. Основният ми довод беше "Едно хапване по-малко - по-добре". Сега с този режим виждам, че един плод сутрин ми влияе прекрасно. По-жива съм сутрин. Абе въобще... Много съм доволна. Свалям по-бавно от някои момичета, но се чувствам добре  Peace

# 432
  • Мнения: 130
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=3209
Не съм го чела още, но се надявам да извлечем полза
Равиа, чудесен резултат

# 433
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте момичета Hug
Аз съм добре след диетата,нямам + в кг.Вие как я карате?Сега имам гости от България и не гледам какво ям,но от понеделник започвам РХ.
На всички лек и режимен ден Hug


П.П.Сокчето може да се повтори след 1-2 седмици почивка. Peace

# 434
  • Мнения: 2 126
Привет!
Аз плодувам днес Grinning Досега хапнах малко грозде,по късно диня ще включа.

Дес  Hug въобще не те виждаме напоследък. Ти винаги така правиш - не се мериш, режимът не винаги е на 100 % и накрая ни забиваш в земята с някакви страхотни резултати!   bouquet
Абе нямам за цел да ви забивам Laughing,а и в началото беше лесно,но след вторият етап няма да имам резултати знам си,макар че имах и режимни дни.Днес се качих на кантара,не съм очарована а и съм пред МЦ,та данните не ги отчитам за редовни WinkЩе докладвам след седмица или две Crazy

РАВИА,добре дошла Hug Радвам се да се видим и тук Peace

Лек и режимен (днес го казвам,защото и аз съм режимна)на всички ви ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт