Цикъл и тест за бременност

  • 9 279
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Момичета,задължително ли е ,ако правш тест за бременност по време на цикъл/или ден ,два преди това/,да покаже положителен резултат ?

# 1
  • Мнения: 1 086
В цикъл си, правила си тест за бременност и резултата е +?

Ако виждаш положителен тест за бременност значи си бременна.

# 2
  • Мнения: 28
положителен тест,болки в корема като ПМС,кафеникаво нещо,което днес беше мнооого оскъдно,но преди малко,при ходене до тоалетната видях че е повече.миналата седмица бях на лекар,че съм добре

# 3
  • Мнения: 1 086
според мен има бременност, но имаш контаркции. Тичай на лекар, може да не може да се закрепи бебето.

# 4
  • Мнения: 28
ами сега се обадих на доктора ми,той каза да не се притеснявам,можело да ми подрани този път цикъла/очаквам го към 9-ти август/ ,да му се обадя в понеделник пак.Как забравих да го питам за теста...дали е възможно наистина да ми идва и затова да показва +

# 5
  • Мнения: 25 813
Понеже ти  идва, за това теста е положителен  Shocked ?!
Преброй до 10, и пак задай въпроса... Peace

# 6
  • Мнения: 607
Тасева, ама тоя доктор наред ли е????При положителен тест значи си бременна, няма друг вариант. Кървенето, а ти казваш, че е кафеникаво, може да е имплантационно.И аз бях така 2 дни преди предполагаемата дата на цикъла.
Според мен ходи на друг лекар да ти изпише прогестеронов препарат(ако ,разбира се, искаш бебето).На мен ми изписаха Утрогестан 2 по 1 глобул вагинално. Ти все пак се свържи с някой свестен гинеколог.
Успех!

# 7
  • Мнения: 1 086
ами сега се обадих на доктора ми,той каза да не се притеснявам,можело да ми подрани този път цикъла/очаквам го към 9-ти август/ ,да му се обадя в понеделник пак.Как забравих да го питам за теста...дали е възможно наистина да ми идва и затова да показва +
НЕ, НЕ Е ВЪЗМОЖНО! ИМА ЛИ +, ЗНАЧИ ИМА БРЕМЕННОСТ! ИМА ЛИ КРЪВ И БОЛКИ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМ!!!!
ВЕДНАГА МУ СЕ ОБАДИ И МУ КАЖИ ЗА ТЕСТА!!!

Норичка, тя е ЗАБРАВИЛА да каже за теста на лекаря....

# 8
  • Мнения: 607
Ох, това съм го пропуснала!!! Embarassed
Наистина звънни, да не стане беля.И не вдигай тежко, лежи повече, не се къпи с гореща вода...Много неща са.Дано всичко е наред!

# 9
  • Мнения: 3 242
Ако е химическа бременост , доктора няма какво да направи ....

# 10
  • Мнения: 28
Момичета,оказа се бременност в 5 г.с.
Само не ми стана ясно как доктора разбра ,защото 3 пъти кървях по малко и дори незнам кога е станало,но както и да е.Изписа ми дуфастон ,но-шпа и още едно нещо,каза и фолиевата да я почвам ,да почивам и след 10 дни пак при него.Стискам палци всичко да е наред ,да се е закрепило всичко и това е.

# 11
  • Мнения: 25 813
Честито, лека и безпроблемна бременност ти желая, и на финала да държиш най хубавото бебче на света.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Честито, лека бременност отсега нататък и здраво бебче на финала  Hug

Пий си лекарствата и слушай лекаря, не се чуди как е разбрал, това му е работата, дано имаш късмета да я върши добре  Wink

# 13
  • Мнения: 607
Честито и от мен!!!! Много се радвам за теб! Лека и безпроблемна бременност с пухкаво бебонче на термин!!!
Щом си кървяла по-добре си лежи повече и не излизай на тези жеги. Пий си всички лекарства и не се натоварвай!И най - важното: МИСЛИ ПОЛОЖИТЕЛНО!!!! Hug

# 14
  • Мнения: 25 813
Би могла да споделиш ако желаеш  Hug  за това кървене,
 тук информацията би могло да бъде полезна и на други мами.

Общи условия

Активация на акаунт