Отговори
# 450
  • Мнения: 110
Хмммм, ами ето какво съм копирала от оригиналната рецепта на Анита:
"Ами сока е следния,(може да сте го чели някъде) -
7 лимона се пасират или настъргват заедно с корите.Слагат се в по-голям съд и се прибавят 5 кутии чай лайка(аз слагам 3 кутии).Сипва се 1.5 литра вода и се оставя да престои 24 часа в хладилника.Не следващия ден се прецежда и се получава 1.4л сок,който е за 7 дни по 200мл.Пие се сутрин на гладно."
Но не пише студена или гореща вода. Ако може някой с повече опит в лимонадоприготвянето да каже  Grinning

# 451
  • Добрич
  • Мнения: 119
ами аз залях със студена,и затова си мисля че лаиката не е пуснала нищо,иначе всичко друго е така както си го написала

# 452
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug
Как сте?

stani_jelkova  Hug всичко си направила както трябва, лайката си е пуснала каквото трябва, не се притеснявай, след като е преседяла 24 часа - няма как 
hristyHug как мина? Очаквам с много хубави резултати да се похвалиш!  Grinning
zalagalki  Hug не се притеснявай за грешките, като бързаме се получават. Все си казвам че трябва да пускам проверка на правописа, ама няма време за това  Sunglasses
Елспет  Hug
Днес съм на въглехидрати и очаквам следващите 2 дни трепетно /2 плодови  Sunglasses /Да видим какво ще направя след тях.
Поздрави на всички! Днешният ден ще ми е въртележка и сигурно чак утре ще имам време да ви прочета!
Успех  Hug

# 453
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Добро утро  Hug
Drunvala,благодаря за кафето!
Благодаря на всички за топлото посрещане  Hug
Приятно местенце е при вас !  bouquetНямам много време за писане, чета и по диагонал, но поздравления за всички борещи се и успяващи!  bouquet
Хубав ден от мен! Успешно преборване на плодовия ден, на който му предстои! Peace

# 454
  • Мнения: 130
Добро утро момичета,
Drunvala , благодаря за кафето.
Сокчета е киселичко, но е въпрос на нагласа. Аз си вземам и чаша вода да оправям вкуса. От вчера го повтарям.
Каква изненада си подготвих вчера. Като чета, че Христи и Друнвала са на водни дни реших да проверя кога е моят. Оказа се, че е днес. Така, че вместо предвидената риба, ще съм на диня /това е моят воден ден/.
hristy_ и аз чакам резултата ти.
А след ядките през вчерашния плодов ден резултата е по-слаб -500. Но днес никакви ядки.
Много Hug за хубав ден!

# 455
  • София
  • Мнения: 830
Добро утро!

Бързам да се похваля: След вчерашния въглехидратен, когато се наядох още в 10,30 със шоколадов мъфин с парчета шоколад, на обяд 6 форнети и за вечеря, забележете, филия с пастет.Сутринта съм -500. Чак не мога да повярвам повече от 3 години не съм падала под 51.
По тази причина започвам днешния плодов ден силно мотивирана. Взех си 1 кг грозде и 2 банана и мисля да се огранича с тях. А утре се надявам кантара да е благосклонен към мен и ако все още съм 50,500 ще местя лентата, за да се поощря. По съвет на някой по-горе ( Embarassed забравих кой) мислех да изкарам 3 последователни плодови, но ще е при следващата четворка, защото събота и неделя е трудно.
Пустия уикенд - миналия си върнах кг-та.

Лек ден на всички.

Ох чакайте да си послужа с подходящата емотикона:  goodscale

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 10:49 от Елспет

# 456
  • Добрич
  • Мнения: 119
браво Елспет,на мен ако знае6 откога ми се ядат форнети и все несмея да си купя,аз днес съм на микс от грах,моркови,чао засега Peace

# 457
  • Мнения: 110
Ехоооо, здравейте, момичета  Hug
Чак сега успявам да се включа, но от сутринта ми тръгна прекрасно - 1, 200 от предишния плодов. Общо - 8 кг  newsm44 Освен това по -1,5 см в ханша и на всяко бедро  newsm68 Направо се размазах от кефче. И днес бях с един панталон, който ми беше провиснал като торба
Искам без да звуча назидателно, а само насърчително, да кажа, че когато след първия воден ден около 20 дни не мръднах, бях много сериозно на път да се откажа. Не точно откажа, но хапвах доста, което в никакъв режим не би било добре. След втората седмица намерих сили да се поозаптя, включих йога и спорт - и пак тръгнах надолу, че и гладът се е притъпил  Peace
Така че не се отказвайте, дори и да има забавяне, резултатите просто идват с малко закъснение  Peace Все повече хора вече отбелязват промяната и е страшно приятно и ласкаещо. Кара ме да продължавам и да се ограничавам повечко.
Мерси на всички за подкрепата през цялото време  lovekiss  newsm51
Drunvala Стискам палци и ти да имаш много добри резултати след двата плодови  Hug
RAVIA Чакаме резултатчета   bouquet
mayy Това се казва изненада  Mr. Green Аз затова още в началото си бях изчислила трите плодови и си ги записах в тефтера - щото като се познавам...  Rolling Eyes Забравих - браво за резултата ти  smile3501
Елспет Браво, видя ли  smile3525 Ако издържаш на плодове до 12, резултатът ще е още по-добър  Peace
stani_jelkova Може форнетки - като ти се хапват - вземи си  Peace Аз имам проблем, защото ми се е прияла мусака, а тя не се вписва в нито един ден. А форнетите са ок - сладките за въгл. ден, а солените (там със сиренце и т.н.) - за белтъчния  Peace
Лека и разпускаща вечер от мен   love001 И да ви стартира хубавичко уикендът  newsm51

# 458
  • Мнения: 78
Здравейте момичета радвам се че продължавате да слабеете браво на вас Hug Hug Hug голяма прегрътка Hug аз с мойте почивки в началото вървеше добре но после тотално се прецаках #Cussing out #Cussing out мисля сега да си направя 20 дена мое режимче за сваляне на 5 кг пък като дойде 1 октомври да я направя 90 дневната диетка че да съм сигурна че ще ги задържа свалените кг ако има някой ентосиаст от 1 октомври с мен наново да каже Peace октомври,ноември,декември и точно свършила 2008 и слаби и красиви Whistling Whistling ще минавам от време на време да ви виждам как сте от мен за сега толкова пожелавам на всички вас страхотни резултати от все сърце newsm51 newsm51 newsm51

# 459
  • Мнения: 488
Добро утро, момичета!  Hug
Съботното кафенце!

hristysmile3501 smile3525 Супер резулат!!! Браво!   bouquet Да махаш провисналия панталон! Нямаш ли нещо, което до скоро ти е било тесничко? Ако не - купи си нещо ново, дрехите са за това, нищо че скоро и то ще стане широко!  Hug
Елспет  Hug това е най-хубавто усещане! Когато не очакваш, ама изобщо... дори предполагаш, че си нагоре и изведнъж -500 гр!  Shocked  Sunglasses  Поздравления! bouquet
mayy  Hug ти наистина си си спретнала изненада с плодовия ден! Как мина вчера?
RAVIAHug пиши по-често, навестявай ни...   bouquet
stani_jelkova  Hug
Valentinche Hug аз си мисля да не се отказваш сега от нас. С тази диета за 1 месец свалих 8 кг /ти като нищо би успяла да свалиш 5 - твоите са по-малко и по-трудно се отслабват/ Ама в крайна сметка, ако си го решила...   bouquet Минавай да ни виждаш!  Hug
Аз... днес и утре съм на плодове /водният ми ден е утре/! Премерих се преди малко и съм доволна! Имам голям изглед за хубаво минусче след двата плодови дни и се надявам, че ще успея да го реализирам. Иначе... чакам Stelxen с нетърпение да се върне и да почваме следващата диета слад някой друг ден. Може би от 10-ти  newsm78
Да не забравя да ви подсетя - който "лунува" - утре е денят! Аз ще съчетая Луната с диня утре  Sunglasses
Пожелавам много хубав уикенд на всички! Макар, че е почивен ден - мен сън не ме хваща и имам много задачки.
Прегръдки на всички!  Hug

# 460
  • Мнения: 110
Добро утро и от мен  Hug
Drunvala Мерси за кафенцето   bouquet Иначе аз за панталона още вчера реших да го харижа на мамето  Mr. Green Имам мнооооого дрешки, които са ми били тесни и на които се радвам сега, дори те ми стоят по-отпуснати, отколкото преди.  Peace
А ти както ще къчетаеш динята с лунуване - мисля, че резултатът ще е повече от добър. С теб сме  Heart Eyes
Valentinche Заповядай пак, когато решиш  welcome
На всички желая много приятен съботен ден, разходки и релакс   Nature Sun With Face  family

# 461
  • Мнения: 4
ей момичета не знам как отслабвате с такива темпове,аз утре ще бъда само на вода и то на 33 ден(така се наложи,бях на рожден ден на29),а съм свалила само1.800 кг

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 17:47 от ir4o

# 462
  • Мнения: 22
От утрее и аз я почваммм  и май ще имаа  newsm22  newsm45 smile3505 е сега мисля да почна и на фитнес да ходяя  newsm44 newsm68 и ще пиша дали ще има резултат при мене

# 463
  • София
  • Мнения: 830
Добър вечер! Имам си две болни деца Confused

Няма да се меря, за сега съм добре. В петък двама човека ми казаха: Ти да не си отслабнала? Защото нали с моито 1,5 кг не си личи много.
Ох и мочт воден ден наближава, май няма да с справя.
христи - аз издържам, това ми беше единствената забежка.
Това и е най-хубавото на диетката, съвпада напълно с начина ми на живот. Как да спазвам диета, на която най-обилнато хранене е в 10 сутринта. Аз в 99% от случаите съм най-заета тогава.

Ох отивам да слагам мрънкащи, температурни деца да спят.

# 464
  • Мнения: 110
ir4o Ами зависи колко имаш за сваляне - ако е малко, нормално е и темповете да са по-бавни  Peace Полека-лека ще стане, както си го наумила   bouquet
sunshinebg Няма какво да го мислиш, включвай се направо  Hug
Елспет Първо - да оздравяват дечицата по-бързичко  Hug Ще издържиш водния - не се притеснявай, само не си го превръщай в идея-фикс  Grinning Ако пък много ти се опъне - хапни някакво плодче  Peace
Лека нощ на всички от мен  sleepuu

Общи условия

Активация на акаунт