Три мастита за два месеца

  • 1 321
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 404
Предвид наддаването наистина може да става въпрос за мнооого мляко Mr. Green
Вместо водата искаш ли да пробваш някои други стратегии, които хем да регулират млякото, хем да направят и храненето по-приятно за човечето? Можеш да прегледаш за идейки как да промениш организацията на кърменията тук - http://xedra.wordpress.com/2008/01/02/82/
Хедра, чела съм го това това,но няма никой от признаците за хиперлактация при нас,чудно ThinkingА рахита го установиха в Токуда след една доста неприятна случка,пуснаха изследвания,оказа се понижено ниво на калция и повишено на алкалната фосфатаза,сега след 10 дни сме на контролни изследвания,дано всичко да се е нормализирало Praynig
Аз мисля, че кърмене през два часа за двумесечно бебе е доста дълъг период.


Ммммммм,ако те чуе каката,ще те линчува Mr. GreenСпоред нея кърмя постоянно Laughing
А масажирането под горещия душ може да се прилага и като профилактика, и когато вече проблемът е налице.  Peace


Ще го имам предвид,благодаря!

# 16
  • Мнения: 1 199
Аз през януари на 3 пъти имах мастит (май само първия път беше мастит, другите два пъти запушвания), тук може някой да ми помни тревожните теми Party Много четох тогава по въпроса и в една от книгите на д-р Сиърс прочетох че често повтарящи се запушвания се дължат на отслабен имунитет. Така че според ме трябва да си засилиш общото състояние на организма, включително да провериш за анемия.

# 17
  • Мнения: 1 404
Аз през януари на 3 пъти имах мастит (май само първия път беше мастит, другите два пъти запушвания), тук може някой да ми помни тревожните теми Party Много четох тогава по въпроса и в една от книгите на д-р Сиърс прочетох че често повтарящи се запушвания се дължат на отслабен имунитет. Така че според ме трябва да си засилиш общото състояние на организма, включително да провериш за анемия.
Сега ако ми дадеш и идеи как  може да стане това укрепване на имунитета,цена няма да имаш WinkЯсно е,че с две деца пълноценната почивка е мираж,остават добавки ли някакви?За анемията ще знам довечера резултатите.

# 18
  • Мнения: 1 735
Риба(поне 2,3 пъти седмично), черен дроб(пилешки, свински), много диня(докато я има), много чесън и лук(сурови), много орехи(пак сурови, не печени), мед на гладно(само трябва да е истински), пловоде и зеленчуци-много ясно, само че да са сезонни.
Яж така редовно, и още в края на първата седмица ще усетиш нечовешки прилив на енергия. А където има много енергия, има и имунитет.
Друго, което се сещам е класически хомеопат. Причината за тези три мастита може да е на съвсем друго ниво.
Със сигурност знам, че там където класическата медицина вдига ръце, хомеопатията помага.  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 1 404
Риба(поне 2,3 пъти седмично), черен дроб(пилешки, свински), много диня(докато я има), много чесън и лук(сурови), много орехи(пак сурови, не печени), мед на гладно(само трябва да е истински), пловоде и зеленчуци-много ясно, само че да са сезонни.
Пропуснала съм черния дроб,чесъна и лука,иначе точно това си ям(когато се сетя изобщо да ям Embarassed).Ще започна да обръщам по-сериозно внимание на храненето вече Simple SmileИзследвания още не мога да си пусна,тук са ужасни жеги и не мога да изляза с бебето още Confused
Класически хомеопат....това ми е много спорна тема засега,дано да не ми се налага.

Общи условия

Активация на акаунт