Споделете 74

  • 27 777
  • 854
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 300
Браво на Марта. Ако все пак въпреки студентството продава дюнери, моля това да бъде споделено. Обещавам всеки ден да изяждам по един.

Седя си кротко на дивана, пия кафе и ям сутршни бухти ( чудесни станаха, с някаква готова смес на Биосет, леки и пуФкави) и гледам мокри голи мъжки тела. Плуване по Канал 1. Това ако не е упадък, здраве му кажи.

# 46
  • UK
  • Мнения: 3 959
А мен официално ме обявиха за аутист, защото искам да изчистя клавиатурата си, но не съм измислила начин да обознача копчетата, които отдавна са изтрити, за да не им разменя местата като ги махна и сложа после. Не че е нещо ново за мен или неприятно, винаги съм проявявала аутистични наклонности, но за това вече ми се смяха.

# 47
  • Мнения: 5 370
Калина, честито ви!!! Значи ли това, че някога ще да имеЯме честта да Ви видим лично в София? Hug

# 48
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А мен официално ме обявиха за аутист, защото искам да изчистя клавиатурата си, но не съм измислила начин да обознача копчетата, които отдавна са изтрити, за да не им разменя местата като ги махна и сложа после.

Тези копчета нали са еднакви  Crazy

# 49
  • Мнения: 6 029
МГМ, за 5 лв. ще си купиш нова клавиатура.

# 50
  • Мнения: 3 034
споделям, че съботата ми е натоварена. пак.  Tired

искам си почивните дни, в които нищо не правех и се мотаех безцелно по улиците.

Рокси, съболезнования.

# 51
  • Мнения: 899
Умбра споделя, че ходи на пазар за живи жиовтни, не я питайте защо. В своя защита съобщава, че използва такси до там и обратно. Умбра никак, ама никак не обича да гледа нещастни, затворени и приклещени животинки, а продавачи да й казват, че срещу 5 лв. ще й колнат кокошката зад колата.

Споделям, че сънувах как гълъби влизат през прозореца, кацат на леглото и ме гледат. Мразя гълъби.

# 52
  • Мнения: 4 586

МГМ, разбирам те напълно, само не разбрах, след като са изтрити напълно,
какво значение има кой клавиш къде е бил?
Аз си купих нова за 7.80, пише Prestigio, подозирам маде ин Чайна. Няма знак номер и паузата издава дрънкащ звук при най-леко докосване.

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами там е работата - че те нямат разлика и няма никакво значение кой къде ще бъде, но аз искам да са си както са си, без значение, че са изтрити. И не искам нова, тази си ми е идеална, пет години си пиша на нея. Simple Smile Затова беше цялата история с аутистичните наклонности - защото не искам да ги разменям, въпреки че ясно осъзнавам, че са едни и същи. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 4 586
Ами чувал съм, че има лепенки за клавиатура, подобно на тия, на които продавачите пишат цените.
Купуваш, налепваш, описваш на един лист редовете, демонтираш, почистващ и нареждаш.
Може и по лесно, махаш един клавиш, почистваш и слагаш на масата, демонтираш следващия до него, почистващ и слагаш на масата до него.
Като почистиш всички, на масата ще са наредени, както на клавиатурата и започваш по същия ред да ги връщаш обратно.
Няма начин да няма начин.

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хихи, там е проблема, около мен буквално няма място където да ти наредя така и да не ги бутна, чистейки. А един по един не става, защото трябва да я изчистя и отвътре. Simple Smile Ще го измисля, не е болка за умиране.

# 56
  • Мнения: 2 768
Кви са тия погребения бе?
Аз пък снощи бях на 69-я РД на един младеж, който плува с дрехите в басейна, пя, танцува и дори му пратиха полиция защото музиката била силна.
Ей тъй да я докараме всички! Наздраве!

VG, честита ти рожденничка!
Калинушка, на теб честита студентка!
Рокс,  Hug...

# 57
  • Мнения: 3 034
МГМ, аз те разбирам. за мен също имат значение тези неща.
напп. подреждам щипките на прането така, че да си отиват със самото пране.
не обичам разместванията, освен когато имам нужда от нова настройка.

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Честита студентка! Може би е същото красиво момиче (много красиво), облечено като африканска принцеса на абитуриентския си бал. Видях го в албума на Калина (защото ме подлъга с някаква песничка, която така и не успях да чуя Joy).
Бях удивена, че виждам такова момиче - сред всички девойки с ужасни рокли, чужди изрусени коси и силикон навсякъде, където може да се тури.

# 59
  • Мнения: 604
Здравейте банда!
Много спешно търся едни модели плитки
на които попаднах преди време в един
от подфорумите·
Днес прегледах "Красива мама",но не ги открих·
Моля ако някой знае за какво говоря да ми пусне
един линк ,защото много са ми нужни моделчетата·
Благодаря ви предварително Hug!

Общи условия

Активация на акаунт