Биричка, картофки, плаж - за ВАРНЕНКИ не са мираж!

  • 17 505
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 970
Ми Вержи тои така и с теб ши са скара мъри Rolling Eyes
Жена скарах се с бащата вече няма да искаш помощ от никои -ши си гледаш дятито сама ooooh!

# 46
  • Мнения: 319
ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ!!!

Достоверен източник е казал на kontesa, че Терариумът в Морската е изгорял и влечугите са плъзнали из Морската на свобода!!! засега ги ловят, но моля ви не ходете днес в МОРСКАТА ГРАДИНА .

а ето какво има в Терариума по принцип ( на мен ми настръхна косата ):

Терариумът в гр.Варна разполага с най-разнообразната и богата изложба на живи екзотични животни, уникална за Черноморието, най-богатата в България. Терариума има постоянно изложение наекзотични животни- около 120 вида безгръбначни, риби, земноводни, влечуги, птици и дребни бозайници.Сградата е построена през 1998г. от професионалните биолози Р. Траянов, Г.Симеонов, Д. Делчев, В. Хайнаджиева.
Екземплярите в Екзотик Зоо са подбрани както от България така и от целия свят: от Българската фауна са избрани- жаби, гущери,костенурки, смок, пепелянка, от цял свят са изложени екземпляри като: тарантули, скорпиони, гекони, хамелеони, варан, игуана, крокодили, костенурки, отровни змии (кобри, гърмяща змия), питони, анаконда.
1/4 от видовете се размножават успешно в Терариума.


Това истина ли е?Мен не ми се вярва нещо Thinking

# 47
  • Мнения: 3 970
Ами аз лично чакам Данинка да потвърди Grinning
А инък така или инък няма да излизаме днес повече Rolling Eyes
Само зачервено гърло имаме и Т Sad

# 48
  • Мнения: 2 960
ВИЕ МЕ ГРЪМНАХТЕ С ТОВА ЗА ТЕРАРИУМА БЕ МАЦКИ.СЕГА ЩЕ ПРОВЕРИМ!!!еЙЙЙЙЙЙЙЙЙ развалихте ми приятния обяд с колежките бе Shocked

# 49
  • Мнения: 2 922
Вярно е това за терариума  Shocked
Но не разбрах дали всички животни за избягали  ooooh! Едва ли.

# 50
  • Мнения: 3 970
 Joy Е нали знаиш във форума новините първо пристигат Joy

# 51
  • Варна
  • Мнения: 893
Ми Вержи тои така и с теб ши са скара мъри Rolling Eyes
Жена скарах се с бащата вече няма да искаш помощ от никои -ши си гледаш дятито сама ooooh!

бе ,моля ти се аман от инати! вика ми само по работа ще говорим с Иван! нищо не ме интересува , прекъсвам всякакъв друг контакт с него, да видим кой кого ще потърси първи  Crossing Arms

виж го моля ти се дрисльото!утре ще отиде да му се моли: тате дай 100лв че не мога да си платя сметките  #Cussing out

# 52
  • Мнения: 2 960
ДАААААААААА-НАИСТИНА Е ИЗГОРЯЛ ТЕРАРИУМА-ТАКА ЧЕ-ВАНМИВАЙТЕ ПРИ РАЗХОДКИТЕ.Уж имало изгоряли обитатели  и уж нямало изпуснати...НО КОЙ МОЖЕ ДА ТИ ГАРАНТИРА КЪДЕ Е ИСТИНАТА!!!

# 53
  • Мнения: 3 970
 Hug Тенкю

# 54
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
въххх ,и аз сега от де шЪ минавам бе #CrazyПътя ми от там минава.еййййй  значи,кой го подпали та изгоря да му се невиди ooooh!
днеска трябва по заобиколни пътища да минавам #Cussing out
аман вече

Те рибите надали са избягали hahaha hahaha

# 55
  • Мнения: 2 960
Горя пожар във Варненския терариум
 
11 август 2008 | 13:58 | Агенция "Фокус" 
 
 
 
Варна. Горя пожар във Варненския терариум, предаде репортер на радио "Фокус" - Варна. И двата етажа на сградата, в която се помещават влечугите, са изгорели до основи. Според собственика Ростислав Траянов, версията за умишлен палеж е изключена. Най-вероятно пожарът е тръгнал от първия етаж. Това обаче е в процес на изясняване. Около половината от обитателите на терариума са мъртви, но за щастие другата част са в добро здравословно състояние. Те ще бъдат раздадени за временно отглеждане на доброволци. Пожарът е избухнал около 3.30 тази сутрин.
Десислава СТОЯНОВА
 

# 56
# 57
  • Мнения: 376
Аз бях сутринта в Морската с Морската и Тони и всички сме здрави и ненахапани  Laughing

# 58
  • Мнения: 3 970
Горките животинки кои знаи как са стресирани -нита е срам точно днес да отидеш  Mr. Green Joy

# 59
  • Мнения: 1 554
 Sad гадна работа,на мен една мацка от морската ми каза ooooh! дано няма лоши животинки на свобода Praynig

Общи условия

Активация на акаунт