Биричка, картофки, плаж - за ВАРНЕНКИ не са мираж!

  • 17 507
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 50
Здарвейте малки и големи мами и дечица  Hug

Теди Джуниър сега ще празнува -  ха ха ха
На този ден се е родил и свойта мама озарил
Пожелаваме му ний сега безброй усмивки кат заря
да е весел и щастлив и много, много  пакостлив  Wink   Heart Eyes    Heart Eyes   Heart Eyes  
 
Вале, да ви е жив и здрав и все така да ви радва  Hug  Hug


От няколко дена обмислям един пъклен план  Mr. Green срещу мойта фурийка  Joy Да й пробия ушичките и да й сложа обички. Вчера ме достраша ама днес мисля да не й се размине  Joy

Данинка страшна си  Peace много е яко стихчето  Hug Мама Валя като го прочете ще се разтрои "физически "  Joy ми се струва  Joy    Hug т.е. ще я хване летният вирус - шегувам се ей  Wink

# 286
  • Мнения: 1 167
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕДИ НА МАМА ВАЛИ!!  bigdance2 newsm59  party023 newsm38

ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,ЧАРОВЕН И ВЕСЕЛ, КАСМЕТЛИЯ И ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!!  bouquet  bouquet

# 287
  • Мнения: 109
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕДИ!!! ВСЕ ТАКА ДА Е УСМИХНАТ И ЛЪЧЕЗАРЕН,ДА Е ЗДРАВ И МНОГОООО ПОСЛУШЕН!!

 newsm59 nbirthday  party023 newsm38  bigdance2 newsm18 Tada  ura

mamma ВАЛЕ,ДА СИ И  ТИ ЖИВА И ЗДРАВА ,ЗА ДА МУ СЕ РАДВАШ НА "ПОДВИЗИТЕ" С ТАТИ!!!

ВЕРЖИ,ДА СЕ  БЯХМЕ ВИДЯЛИ,4Е ДА ЗНАМ,4Е ОТ ВАС ИДВАТ ВИРУСИТЕ,АМА НЕ...КАК ТАКА ТОГАВА СИ ГИ МЕНКАМЕ?? ПИ ЛИ НЕЩО ИЛИ КАТО ПОВЪРНА...СЕ ОПРАВИ???И ДНЕС МИ Е ЕДНО ОТПАДНАЛО..ЕДВАМ ВДИГНАХ АНИТО...ДА СМЕНЯ ПАМПЕРСА...

# 288
  • Мнения: 3 743
Саши, тук съм миличка, ама повече чета, че май нямам какво да кажа по наскоро обсъжданите темички Rolling Eyes.

Ето ви малко видео от Диди, в добро настроение: http://www.youtube.com/watch?v=Fa80QAQA564. Днес може да слезем към Морската, макар че ядем през час. какво му стана на това дете, от 4.00ч се храним през през час, два newsm78, ще се побъркам Crazy

# 289
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Айде мацки Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт