Биричка, картофки, плаж - за ВАРНЕНКИ не са мираж!

  • 17 607
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 960
Сашето в кошарата и му казах, че хич не ме интересува ще спи ли или не, обаче аз ще спя. Незнам дали ме е разбрал, обаче милото, имаше такава утлашено- учудена физиономия. Бутнах му бибата, затворих му вратата на стаята, а аз се цопнах в кухнята на диванчето и се събудих след два часа. Laughing Според мен и той тамън се събуждаше, защото изглеждаше доволен и щастлив. Сега вече съм бял човек! Sunglasses

и това ако не е едно бебе за чудо и приказ -какво да е?!!Сашко си ти е един добърчо и послушко..пу-пу!!!

# 256
  • Мнения: 1 554
Прегледа при Георгиева мина, вомитосхил на капки,разни прах4ета които ги правят в санита,не знам дали ще ги пие Tired онова осцилокоцинум как се пише него знам,виброцил,и тробекс за нос,охх мамка му сори ама много ми дойде ooooh! 50лв оставих в санита,дано има резултат,а прах4етата ми ги изписа за 2 седмици ooooh!

вси4ко тръгна от................. няма да и казвам името едно по едно вси4ки деца се разболяха и мой то го отнесе то4но за рождения си ден #Cussing out

# 257
  • Мнения: 3 999
вси4ко тръгна от................. няма да и казвам името едно по едно вси4ки деца се разболяха и мой то го отнесе то4но за рождения си ден #Cussing out

По полека мила недей така да обвиняваш Wink
Лошо е че сте болнички на рождения ден ,но не можеш да твърдиш че едно дете се разболяло и оттам цяла Варна  ooooh!
Постоянно се разминаваш със различни хора в морската е пълно и с други деца ooooh!
Ама като слушам как се плюете една друга наистина ще спра да слизам на главната при вас ,че не дай си боже без да знаем че сме болни да ви заразим.
Айде спрете се Peace

# 258
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Вале ама ти съвсем изпращя, нека да си кажем че Саморасличе имаш предвид, но също нека да си припомним че нейното дете беше болно преди повече от 20 дена, с колко народ се срещате в морската и не само? Не можеш да казваш че всичко е тръгнало от нея, и те са се разболели от някаде, не е нужно да се обвиняваме в опити за биологична война все пак, децата си боледуват, едни по малко, едни повече, в повечето случаи не се знае даже от каде са се заразили.

# 259
  • Мнения: 2 960
още малко и ще заприличаме на онези теми "болни ли са децата със сополи","защо майките пускат деца със сополи на ясла"...и т.н. ooooh!

# 260
  • Мнения: 3 999
още малко и ще заприличаме на онези теми "болни ли са децата със сополи","защо майките пускат деца със сополи на ясла"...и т.н. ooooh!

Зависи от сополите Mr. Green Ако са бистри като рекичка са си просто настинали.Ама ако са някакъв цвят са си болни.И да си ги нямаме тея то от зъби или алергия.Щото и те са безцветни Mr. Green

Тез теми съм ги изпуснала отивам да чета  Whistling Joy

# 261
  • Мнения: 2 960
още малко и ще заприличаме на онези теми "болни ли са децата със сополи","защо майките пускат деца със сополи на ясла"...и т.н. ooooh!

Зависи от сополите Mr. Green Ако са бистри като рекичка са си просто настинали.Ама ако са някакъв цвят са си болни.И да си ги нямаме тея то от зъби или алергия.Щото и те са безцветни Mr. Green

Тез теми съм ги изпуснала отивам да чета  Whistling Joy

о чети чети ,то цирка там е от световна класа!!!Престрелките са на ниво -нестихващи и разгорещени!!! Joy

# 262
  • Мнения: 1 554
ЕХО,да съм казала от кой е Crossing Arms ай де спрете се,не ми е да се заяждам с вас ooooh! Дидка,ти си решаваш с кой ще се събираш ,Това си е твое мнение Peace

# 263
  • Мнения: 3 999
вси4ко тръгна от................. няма да и казвам името едно по едно вси4ки деца се разболяха и мой то го отнесе то4но за рождения си ден #Cussing out
Не бе никои не се сети за кого говориш Rolling Eyes

Нищо лично но не е честно спрямо мамата.По твоита логика ако Ники след месец го гепа вируса пак тя ще е виновна Wink

Не съм казала че няма да идвам  Naughty

# 264
  • Мнения: 1 554
То е ясно от къде тръгна,така едно по едно започнаха да се разболяват децата,различен интервал от време,не  е късно и някой след нас да се разболее ,защото ние ще сме го заразили,вируса се носи от дете на дете,и понеже ние сме голяма компания и децата се разболяват. Сега станах ли по ясна Peace

Ако искаш твоето дете да не се разболее не се събирай с нас Peace

# 265
  • Мнения: 3 999
 Shocked Rolling Eyes без коментар  ooooh!

# 266
  • Мнения: 38
здравейте и от мен,ще се радвам да контактувам с варненски майки

# 267
  • Мнения: 38
никой ли не е на линия Cry

# 268
  • Мнения: 109
оффффф..и мен ми е тъпо...цял ден ми се гади,ама не мога да повръщам,нито ходя до 2 нули...и ме е страх да не заразя децата,ама откъде да знам....
Анито откак беше болна- нито плаж,нито разходки с деца...;-( Thinking

Валееее,какво да ти кажа- права си за себе си,защото твоето дете е болно...ама като тръгнете на ясла,градина...какво ще правиш???аз сума ти нерви изхабих там- сутрин като водех Елито и чувам как еди кое дете кашля,ама се кърти кашлицата и питам учителката-защо е на градина с още 20 деца- тя вдига ръце- джи пито е дала бележка .че е здраво детето и това не било заразно...и какво мислиш??? ве4ерта моето дете вдига Т и почва кашлицата....идеше ми да ида и да разчекна РОДИТЕЛИТЕ НА БОЛНОТО ДЕТЕ,ЗАЩОТО ТЕ НОСЯТ отговорност и за другите здрави деца! и всеки път поне 100 лв за лекарства...минимум....
егати темата..ама ми стана криво!! #Crazy Thinking

# 269
  • Мнения: 1 554
Мери ред утре детето ми навършва първата си годинка,как да се чувствам,тъпча го с все л........ за да о здраве е. Cry

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 20:12 от Морска

Общи условия

Активация на акаунт