салати със суров пипер

  • 5 008
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 774
Краставица, нарязана на тънки полукръгчета, репички - на тънки кръгчета, червена чушка - на колелца, черни маслини, натрошено сирене, стар лук, копър, магданоз, сол, оцет и зехтин.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Ето едно предложение и от мен:
В една чинийка сипвам извара, овкусена с малко олио, сол и черен пипер, оформям и притискам добре и забивам ивички от сурови чушки.

# 17
  • Мнения: 22 867
Ето едно предложение и от мен:

Валя, страхотна идея ми даваш! Както обичам извара и сурови чушкиииии...... Heart Eyes Много е красиво в чинията!  bouquet  chef

# 18
  • Мнения: 27 524
Валя, изглежда супер  Peace

една такаваHug

Аз пък съм ползвала и за друго чушките - в едно село, не помня в кой край беше, в тях директно сипваха ракийка, както са изтърбушени, сядате около масате, чукате се с чушките, отпивате и отгризвате, голяма атракция ми се видя  Joy А и ракия не обичам, и се натаралянках от кеф. Като сладолед нещо  hahaha Единственото неудобство е, че "чашките" са доста нестабилни и си ги стискате в ръка  Laughing

# 19
  • наоколо
  • Мнения: 55
Ето едно предложение и от мен:
В една чинийка сипвам извара, овкусена с малко олио, сол и черен пипер, оформям и притискам добре и забивам ивички от сурови чушки.



Оу, страхотна идея! Peace

# 20
  • наоколо
  • Мнения: 55
Валя, изглежда супер  Peace

една такаваHug

Аз пък съм ползвала и за друго чушките - в едно село, не помня в кой край беше, в тях директно сипваха ракийка, както са изтърбушени, сядате около масате, чукате се с чушките, отпивате и отгризвате, голяма атракция ми се видя  Joy А и ракия не обичам, и се натаралянках от кеф. Като сладолед нещо  hahaha Единственото неудобство е, че "чашките" са доста нестабилни и си ги стискате в ръка  Laughing

 tooth  Joy tooth

Общи условия

Активация на акаунт