Многооооооооооо съм доволна

  • 2 960
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Не вярвам въобще на такива кремове. Хората се сбръчкват от коремни преси и не става бързо прибиране на корема, а крем едва ли. Joy
Аз съм от тези с коремните преси и още си имам малко коремче,а какво остава да го прибера от един крем.

# 16
  • Мнения: 35
на мен ми го препоръ4а една приятелка.при мея има ефект и при мен съ6то.все пак всеки си знае.цената му е 38 лв.поне аз за толкова го купих.

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Записвай си упражнения, а не кремове. Joy
ако ти остане време и ти дойде на акъла за такива.
с мрънкашо, сучещо постоянно и неспящо денонощно бебенце (дано не е такова)малко вповече биха ти дошли коремните преси. при мен поне беше така.
не знам за Мустела, но съм чувала добри отзиви за Biotherm , даже имаше цяла тема тук за техния продукт за корем.
хората бяха доволни, не вярвам коремите на всички да са решили да се прибират случайно по едно и също време...

# 18
  • Мнения: 3 414
Записвай си упражнения, а не кремове. Joy
ако ти остане време и ти дойде на акъла за такива.
с мрънкашо, сучещо постоянно и неспящо денонощно бебенце (дано не е такова)малко вповече биха ти дошли коремните преси. при мен поне беше така.
не знам за Мустела, но съм чувала добри отзиви за Biotherm , даже имаше цяла тема тук за техния продукт за корем.
хората бяха доволни, не вярвам коремите на всички да са решили да се прибират случайно по едно и също време...
Може ли да пуснеш линкче за този продукт/или поне за форума

# 19
  • Мнения: 3 414
Аз намерих във форума-
Етолинка

# 20
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Моят огромен корем едвам се прибра от коремните преси....  Sick
Аз хич не вярвам на такива кремчета..... прилича ми на реклама да си призная  Naughty  Embarassed

# 21
  • Мнения: 494
Интересно, много не ми се вярва да помогне, но ще взема да го пробвам и аз този крем

Общи условия

Активация на акаунт