фдт max factor

  • 9 616
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
Аз ролзвам пудра на Max factor, а кой фдт е  подходя за смесена кожа?

И аз съм със смесена кожа та ми е интересно  newsm78 Miracle touch много си бях харесала, но не знам за каква кожа е  #Cussing out
За смесена кожа е Miracle touch.Има изсушаващ и матиращ ефект.За суха кожа не се препоръчва.
 Калър Адапт е подходящ за суха,  по-мазничък е.
 Най-добре пробвай. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 779
  пробвах Lasting perfomance,...добър е,пробвах по-светъл тон-pastell,..на 1 приятелка
 изглежда естествено и не се забелязва,но бледнееше-....
 и като го разнасях консистенцията ми се стори мазни4ка..
 
Аз ролзвам пудра на Max factor, а кой фдт е  подходя за смесена кожа?

И аз съм със смесена кожа та ми е интересно  newsm78 Miracle touch много си бях харесала, но не знам за каква кожа е  #Cussing out
За смесена кожа е Miracle touch.Има изсушаващ и матиращ ефект.За суха кожа не се препоръчва.
 Калър Адапт е подходящ за суха,  по-мазничък е.
 Най-добре пробвай. Simple Smile
и той ли е мазен....не искам мирикал тъ4
  някой с мазна кожа да ползва фдт на макс фактор и кой...

# 17
  • Мнения: 3 453
май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug

    Доста е покривен и малко изкуствено дори стои.Не ми допадна и го подарих .

# 18
  • Мнения: 779
 
май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug

    Доста е покривен и малко изкуствено дори стои.Не ми допадна и го подарих .
а мазнее ли,..и как е на твоята кожа,каква е.. Flutter

# 19
  • Мнения: 3 641
За Адапта си мазнее определено и сякаш е за зима и вечерен грим.
Защо не се насочи шкъм нещо друго? Simple Smile

# 20
  • Мнения: 779
 
За Адапта си мазнее определено и сякаш е за зима и вечерен грим.
Защо не се насочи шкъм нещо друго? Simple Smile
...искам от макс фактор да е и да не е мирикал та4...и да не мазнее  Confused
 

# 21
  • Мнения: 274
Хич  не  съм доволна  от  `````миракъла`. Много  малко  грамаж,  на  половина   на  останалите  им  фон дьо тени... Освен  това има   трайност  около  половин   час и  после  изчезва... и  си  без  фон дьо  тен ...и   пак   мажеш ...ама  25  лева   за  5   намазвания... newsm78

# 22
  • Мнения: 215
Аз имах колър адапт - хубав беше ефекта, ама нетраен, носа ми е по-мазен и след два часа си почваше да лъщи - и ако сложиш малко грим на очите задължително отдолу пудра, че след точно час грима не ми стоеше на очите, а ми под очите... за готик фенове сигурно е супер, ама аз нещо друг ефект гонех  Joy

# 23
  • Мнения: 1 672
а на ФДТ в черната тубичка на Макс Фактор как му е точно името.И има ли някой от вас който да го е ползвал ?

# 24
  • Мнения: 215
Този ФДТ една позната преди много време го ползваше и и правеше кожата страхотна, някой да знае за какъв тип кожа е?

# 25
  • София
  • Мнения: 901
Единственият фдт на Макс Фактор, който съм ползвала до сега беше точно Lasting Performance, след нанасяне стана точно на петна, подарих го...  Мисля, че ми дойде доста мазен  newsm78

# 26
  • Мнения: 779
 
  благодаря на вси4ки моми4ета за съветите Hug

 днес си пробвах на ревлон-колорстей...не бях го използвала дълго време,за6тото съм си взела по-тъмен цвят,но днес сложих-нали ве4е сме 4ерни Flutter..и много ми хареса сега(преди не толкова)-определено от 10 до 6,7 4аса беше много добре,не замазнен,и лек върху кожата и покривен същевременно.ще си ползвам него,макар въобще да не ми харесва как се излива от това шишенце  #Crazy
 на макс фактор,дано изникне нещо по-подходящо за мазна кожа(освен мирикъл...)..ще споделяме тук hahaha

  Peace

# 27
  • Мнения: 3 453
 
  благодаря на вси4ки моми4ета за съветите Hug

 днес си пробвах на ревлон-колорстей...не бях го използвала дълго време,за6тото съм си взела по-тъмен цвят,но днес сложих-нали ве4е сме 4ерни Flutter..и много ми хареса сега(преди не толкова)-определено от 10 до 6,7 4аса беше много добре,не замазнен,и лек върху кожата и покривен същевременно.ще си ползвам него,макар въобще да не ми харесва как се излива от това шишенце  #Crazy
 на макс фактор,дано изникне нещо по-подходящо за мазна кожа(освен мирикъл...)..ще споделяме тук hahaha

  Peace

   Определено за вечер е супер Ревлона -аз съм със смесена кожа и на сватбата ми бях с него-много съм доволна Peace

   
май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug

    Доста е покривен и малко изкуствено дори стои.Не ми допадна и го подарих .
а мазнее ли,..и как е на твоята кожа,каква е.. Flutter
  Смесена и стои ужасно Naughty

# 28
  • Мнения: 1 065
Аз съм със смесена към мазна кожа и ползвам Max Faktor AGE RENEW, нямам забележки ,но го ползвам повече в студено време.

# 29
  • Мнения: 3 453
Аз съм със смесена към мазна кожа и ползвам Max Faktor AGE RENEW, нямам забележки ,но го ползвам повече в студено време.

   Зависи на каква възраст е момичето което се интересува.На мен не ми е подходящ защото съм на 23, а той е за по-зряла кожа Peace

Общи условия

Активация на акаунт