фдт max factor

  • 9 630
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 779
искам да си избера фон дьо тен на MAX FACTOR!!! Flutter
кожата ми е мазни4ка-4ело,нос,бузки,и затова винаги гледам да си взимам неща за лицето за такава кожа ...около устата ми е сухa...
та спряла съм се на-Colour Adapt,Lasting Performance,Flawless Perfection и Seamless Crazy
реших да пиша в нова тема,защото ще събера пове4е мнения,пък и смятам,4е е добре да има такава за фдт на max factor
кое според вас е най-подходящо за мен newsm78,без зна4ение дълготрайността на фдт-ена!
матовите цветове ще гледам
и всякакви мнения за тях

# 1
  • Мнения: 2 414
Защо не пробвай най-новия?

Това е новаторски фон дьо тен, който при контакт с кожата променя плътната си текстура с лека и ефирна течност. Резултатът е наистина впечатляващ и неповторим завършек – порцеланова кожа с нежна текстура и гладко покритие само с едно докосване.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 776
Lasting performance не е много подходящ за ежедневна употреба според мен. Доста тежък е. Колор адапт ми харесва Peace Новият не съм го пробвала, може би ще ти пасне добре предвид кожата ти.

# 3
  • Мнения: 779
 про4ела съм вси4ки упътвания към фдт-ите
 за мирикъл тъ4 нямам особено мнение,пък искам фдт,а не нещо като пудра
 
Защо не пробвай най-новия?

Това е новаторски фон дьо тен, който при контакт с кожата променя плътната си текстура с лека и ефирна течност. Резултатът е наистина впечатляващ и неповторим завършек – порцеланова кожа с нежна текстура и гладко покритие само с едно докосване.
  Hug

# 4
  • Мнения: 2 414
Аз новия го тествах,привлечена от описанието Crazy,уж е за всякаква кожа,но на малко по-суха стои ужасно. Confused

# 5
  • Мнения: 69
на Мах фактор съм ползвала Lasting perfomance, доста е покривен , но почнаха да ми избиват пъпки и го смених

# 6
  • Мнения: 1 277
Ползвала съм  Lasting perfomance. Засега съм доволна, но мисля следващия път да си купя Miracle touch.

# 7
  • Мнения: 779
 май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug
аз съм с такъв. хубав е за парите си. Peace

# 9
  • Мнения: 77
А приблизително какви са му парите?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 776
CbBecT, 23-25.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 834
Защо не пробвай най-новия?

Това е новаторски фон дьо тен, който при контакт с кожата променя плътната си текстура с лека и ефирна течност. Резултатът е наистина впечатляващ и неповторим завършек – порцеланова кожа с нежна текстура и гладко покритие само с едно докосване.

На моята суха кожа стоеше като прах.  Crossing Arms

# 12
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 210
Аз ролзвам пудра на Max factor, а кой фдт е  подходя за смесена кожа?

# 13
  • София
  • Мнения: 901
Аз ролзвам пудра на Max factor, а кой фдт е  подходя за смесена кожа?

И аз съм със смесена кожа та ми е интересно  newsm78 Miracle touch много си бях харесала, но не знам за каква кожа е  #Cussing out

# 14
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 758
Аз ролзвам пудра на Max factor, а кой фдт е  подходя за смесена кожа?

И аз съм със смесена кожа та ми е интересно  newsm78 Miracle touch много си бях харесала, но не знам за каква кожа е  #Cussing out

Препоръчвам ви Lasting Performance. Лично аз съм много доволна
. Peace

# 15
  • Мнения: 1 111
Аз ролзвам пудра на Max factor, а кой фдт е  подходя за смесена кожа?

И аз съм със смесена кожа та ми е интересно  newsm78 Miracle touch много си бях харесала, но не знам за каква кожа е  #Cussing out
За смесена кожа е Miracle touch.Има изсушаващ и матиращ ефект.За суха кожа не се препоръчва.
 Калър Адапт е подходящ за суха,  по-мазничък е.
 Най-добре пробвай. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 779
  пробвах Lasting perfomance,...добър е,пробвах по-светъл тон-pastell,..на 1 приятелка
 изглежда естествено и не се забелязва,но бледнееше-....
 и като го разнасях консистенцията ми се стори мазни4ка..
 
Аз ролзвам пудра на Max factor, а кой фдт е  подходя за смесена кожа?

И аз съм със смесена кожа та ми е интересно  newsm78 Miracle touch много си бях харесала, но не знам за каква кожа е  #Cussing out
За смесена кожа е Miracle touch.Има изсушаващ и матиращ ефект.За суха кожа не се препоръчва.
 Калър Адапт е подходящ за суха,  по-мазничък е.
 Най-добре пробвай. Simple Smile
и той ли е мазен....не искам мирикал тъ4
  някой с мазна кожа да ползва фдт на макс фактор и кой...

# 17
  • Мнения: 3 453
май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug

    Доста е покривен и малко изкуствено дори стои.Не ми допадна и го подарих .

# 18
  • Мнения: 779
 
май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug

    Доста е покривен и малко изкуствено дори стои.Не ми допадна и го подарих .
а мазнее ли,..и как е на твоята кожа,каква е.. Flutter

# 19
  • Мнения: 3 641
За Адапта си мазнее определено и сякаш е за зима и вечерен грим.
Защо не се насочи шкъм нещо друго? Simple Smile

# 20
  • Мнения: 779
 
За Адапта си мазнее определено и сякаш е за зима и вечерен грим.
Защо не се насочи шкъм нещо друго? Simple Smile
...искам от макс фактор да е и да не е мирикал та4...и да не мазнее  Confused
 

# 21
  • Мнения: 274
Хич  не  съм доволна  от  `````миракъла`. Много  малко  грамаж,  на  половина   на  останалите  им  фон дьо тени... Освен  това има   трайност  около  половин   час и  после  изчезва... и  си  без  фон дьо  тен ...и   пак   мажеш ...ама  25  лева   за  5   намазвания... newsm78

# 22
  • Мнения: 215
Аз имах колър адапт - хубав беше ефекта, ама нетраен, носа ми е по-мазен и след два часа си почваше да лъщи - и ако сложиш малко грим на очите задължително отдолу пудра, че след точно час грима не ми стоеше на очите, а ми под очите... за готик фенове сигурно е супер, ама аз нещо друг ефект гонех  Joy

# 23
  • Мнения: 1 672
а на ФДТ в черната тубичка на Макс Фактор как му е точно името.И има ли някой от вас който да го е ползвал ?

# 24
  • Мнения: 215
Този ФДТ една позната преди много време го ползваше и и правеше кожата страхотна, някой да знае за какъв тип кожа е?

# 25
  • София
  • Мнения: 901
Единственият фдт на Макс Фактор, който съм ползвала до сега беше точно Lasting Performance, след нанасяне стана точно на петна, подарих го...  Мисля, че ми дойде доста мазен  newsm78

# 26
  • Мнения: 779
 
  благодаря на вси4ки моми4ета за съветите Hug

 днес си пробвах на ревлон-колорстей...не бях го използвала дълго време,за6тото съм си взела по-тъмен цвят,но днес сложих-нали ве4е сме 4ерни Flutter..и много ми хареса сега(преди не толкова)-определено от 10 до 6,7 4аса беше много добре,не замазнен,и лек върху кожата и покривен същевременно.ще си ползвам него,макар въобще да не ми харесва как се излива от това шишенце  #Crazy
 на макс фактор,дано изникне нещо по-подходящо за мазна кожа(освен мирикъл...)..ще споделяме тук hahaha

  Peace

# 27
  • Мнения: 3 453
 
  благодаря на вси4ки моми4ета за съветите Hug

 днес си пробвах на ревлон-колорстей...не бях го използвала дълго време,за6тото съм си взела по-тъмен цвят,но днес сложих-нали ве4е сме 4ерни Flutter..и много ми хареса сега(преди не толкова)-определено от 10 до 6,7 4аса беше много добре,не замазнен,и лек върху кожата и покривен същевременно.ще си ползвам него,макар въобще да не ми харесва как се излива от това шишенце  #Crazy
 на макс фактор,дано изникне нещо по-подходящо за мазна кожа(освен мирикъл...)..ще споделяме тук hahaha

  Peace

   Определено за вечер е супер Ревлона -аз съм със смесена кожа и на сватбата ми бях с него-много съм доволна Peace

   
май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug

    Доста е покривен и малко изкуствено дори стои.Не ми допадна и го подарих .
а мазнее ли,..и как е на твоята кожа,каква е.. Flutter
  Смесена и стои ужасно Naughty

# 28
  • Мнения: 1 065
Аз съм със смесена към мазна кожа и ползвам Max Faktor AGE RENEW, нямам забележки ,но го ползвам повече в студено време.

# 29
  • Мнения: 3 453
Аз съм със смесена към мазна кожа и ползвам Max Faktor AGE RENEW, нямам забележки ,но го ползвам повече в студено време.

   Зависи на каква възраст е момичето което се интересува.На мен не ми е подходящ защото съм на 23, а той е за по-зряла кожа Peace

# 30
  • Мнения: 274
За Адапта си мазнее определено и сякаш е за зима и вечерен грим.
Защо не се насочи шкъм нещо друго? Simple Smile
...искам от макс фактор да е и да не е мирикал та4...и да не мазнее  Confused
 
на  сайта  на макс фактор има  тест за това  кой  от  техните  продукти е  най- подходящ   за    теб,...при    условие   че  ползваш     английски...
Иначе    аз   съм   ползвала   почти  всичко  и май   съм   най  доволна  от   сиймлес , но  в   кварталната    парфюмерия   ме   убеждават,   че   не   го   произвеждали  вече newsm78 .  Ако   някой   го е   виждал   някъде  в   пловдив,  ще   съм   благодарна   ако  ме   осветли  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 111
Аз съм със смесена към мазна кожа и ползвам Max Faktor AGE RENEW, нямам забележки ,но го ползвам повече в студено време.

   Зависи на каква възраст е момичето което се интересува.На мен не ми е подходящ защото съм на 23, а той е за по-зряла кожа Peace
Kak пък реши, че е за зряла кожа? newsm78 Това, че го дават да сваля 5 години означава, че е покривен и запълва дори фините бръчки.

# 32
  • Мнения: 59
Аз също съм много доволна от Age Renew. И аз го ползвах през зимата и ми стоеше супер на кожата, която в студеното време е доста суха. Иначе съм на 28 год.  Laughing

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 444
Аз съм със смесена към мазна кожа и ползвам Max Faktor AGE RENEW, нямам забележки ,но го ползвам повече в студено време.

И от мен един глас за AGE RENEW. Страхотен е,консистенцията е мека и лесно попива,като крем е,има добра покривност.Покупка,която пределено ще повторя  Peace Аз съм на 31,със смесена кожа,като по челото и около носа е мазна.Ползвам го и в жегите,не съм имала проблем,въпреки че в по-студено време е по-добре,но като цяло при тези температури не знам коя козметика ще остане трайна. Трябва да изчакаш малко,след като нанесеш крема за лице. И щом толкова се колебаеш,защо не отидеш на място в парфюмерията и да се допиташ до момичетата,както и да пробваш мостри.Все пак всяка кожа е различна,един продукт би стоял различно на всеки.

# 34
  • Мнения: 779
 ВНИМАНИЕ Crazy

 MAX FAKTOR Heart Eyes правят промоция през септември-пише го в новия брой на GRACIA със саковете!

 при покупка на miricle touch,lasting performace или colour adapt,полу4авате подарък компактна пудра creme puff http://medipharmwiki.com/allvidin/components/com_virtuemart/shop … 1d6c9a9d097bd.jpg

 при покупка на фдт age renew и masterpiece max специална 4етка за фдт
 
 къде важи тази промоция не пише-който види къде я има да свирка.смятам да си избера от първата оферта с фдт...4удя се-може да пробвам мирикъла или ластинг?!за мойта мазна кожа Crazy ...в ремедиум сигурно ще важи newsm78
 
 
 

# 35
  • Мнения: 620
Миръкъла е ужасен, стои на петна, не се разнася хубаво с тази гъбичка и наистина много бързо свършва... Просто не си струва парите. В другата тема някой беше писал за новия на Ревлон, нз дали ще ти върши работа, но пък има 5 нюанса в един флакон, т.е. ти си избираш цвета и си го нагласяш.

# 36
  • Мнения: 1 111
ВНИМАНИЕ Crazy

 MAX FAKTOR Heart Eyes правят промоция през септември-пише го в новия брой на GRACIA със саковете!

 при покупка на miricle touch,lasting performace или colour adapt,полу4авате подарък компактна пудра creme puff http://medipharmwiki.com/allvidin/components/com_virtuemart/shop … 1d6c9a9d097bd.jpg

 при покупка на фдт age renew и masterpiece max специална 4етка за фдт
 
 къде важи тази промоция не пише-който види къде я има да свирка.смятам да си избера от първата оферта с фдт...4удя се-може да пробвам мирикъла или ластинг?!за мойта мазна кожа Crazy ...в ремедиум сигурно ще важи newsm78
 
 
 
И миналата година имаше такава промоция, пудрите подарък бяха от цветовете, които изобщо не вървят. Simple Smile Дано сега не е така.

# 37
  • Мнения: 779
 не си ли избира6 цвета ти Rolling Eyes,а не на конвейр и къде е имало тази промоция

# 38
  • Мнения: 1 111
Ами не, тя пудрата беше залепена за ФДТ-на/Age Renew/, за София не знам, аз имам парфюмерия в Бургас и при нас беше така.Тази година май-няма да се възползваме от тази промоция. Wink

# 39
  • Мнения: 779
Ами не, тя пудрата беше залепена за ФДТ-на/Age Renew/, за София не знам, аз имам парфюмерия в Бургас и при нас беше така.Тази година май-няма да се възползваме от тази промоция. Wink
e ,..не ги ли лепят един цвят пудра с що годе 1 цвят фдт?!примерно взимам си тъмен фдт ластинг,и да има с него тъмна пудра newsm78

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Моят е colоur adapt и съм много доволна.

# 41
  • Мнения: 779
...напълних се с фдт-взех си и lasting performace!!!много е хубав!доволна съм много!
 тези,които харесват colourstay на revlon ще го харесат Heart Eyes.за смесена и мазна кожа говорим
 открих много приятен фдт,който е с ефекта на colourstay,но ми се струва,4е не запушва така порите,тоест не е толкова тежък и плътен като на revlon,но със същата "визия"...двата ми са любими Crazy
 само да се подбере и подходящия цвят,се слива мн хубаво
 много моми4ета 4ета тук казват,4е им излизат пъпки от ластинг Shocked..дано не е вярно за мене Wink

# 42
моята кожа също е мазна,аз използвам flawless perfections и съм доволна от него

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 7 004
За Адапта си мазнее определено и сякаш е за зима и вечерен грим.

Зависи от кожата!
Моята е много суха и Адапт ми стои като пудра.  Rolling Eyes

Кажете някой мазен фдт, моля!

Общи условия

Активация на акаунт