Хоп отляво, хоп отдясно ОКТОМВРИЙЧЕ рита - става тясно!

  • 15 269
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен!
На Поли - да ти е честито бебчето и много да те радва!
Nikozi , кога и къде се събирате на кафе?
Тая сутрин телефона ми не звъннал и мъжа се скара, че не съм го събудила навреме, та хукна ядосан на раб.
Някой път ме изнервят приказки от рода на " сега по цял ден си вкъщи, нямаш кво да правиш, айляк..." , а аз съм вкъщи от 10 дни. Дори, дето се вика от работата не съм си починала още, а и се опитвам вече да съм на вълна "ща ставам майка". Стига с тая работа, в офиса бях ангажирана по цял ден, а сега съм дежурно на телефона. Ама на - той не го казва нарочно, ама аз се ядосвам. В крайна сметка само ние си знаем как се чувстваме и физически и психически...
Само да ви споделя още нещо - като гледах бебешките и детските дрешки се оказа, че турците имали страхотни памучни неща. Аз уж винаги се хвърлям на българското производство когато купувам, ама сега се изненадах приятно. Доста хубави неща видях като материя и живот и здраве съб или нед ще пръснем малко парички за бебо.
Ще слагам кафето.. хайде, поздрави на всички!

# 241
  • Мнения: 9
Добро утро мамчета.
Много сте изписали, не мога да смогна.
Ще Ви чета по-късно както трябва.

Искам да поздравя Поли - Честито мила,   newsm51
дано всичко е наред с малкия мишок и скоро да си го гушката.  Hug

Честито и на всички нас за първото ни октомврийско бебче.    bouquet

Аз все още ходя на работа, ще излизам в болнични или от 25.08 или от 01.09.
Тогава ще бъда редовна.
Пожелавам Ви лек и усмихнат ден.

# 242
  • Мнения: 1 020
Добро утро мацки Simple Smile
Гери, за Пирогов каквото съм чувала, другаде май го няма Sad само травматологията им май си заслужава нервите... иначе недей да ходиш повече там, дано и не ти се налага да ходиш до болница! Жалко, че е трябвало да минете през всичко това и още по тревожен е факта, че заради тази пътека са измъчили бременна в 8 месец жена и малкото и дете! Това вече минава всички граници!
сега и аз се ядосах, както мислих да те поуспокоя уж и да не г мислиш вече Sad
иначе galaxa разбира те много добре.. моята колежка ми обясни как излизам във ваканция  Whistling ама наште мъже няма как да разберат какво ни е.... че вечер няма нормално спане, цял ден пуфтиш и се подуваш в жегата, много често ставаме след сън изморени и цял ден сме без сили.... аз имам дни, в който все едно съм мъкнала камъни цяла вечер и съм труп и не мога да мръдна цял ден... аз на моя все му казвам, а надебелей за 4 месеца 15 кила пък да те видя... а това е най-малкото с кг.
Гале вклювай се по-често! аз така и не можах да се впиша в последните лекции Sad утре съм на доки и нямам търпения да видя бебка  Crazy, така че ще пропусна и последната лекция за август  Crossing Arms
Софко е тях не ги ли е страх само 1 път да те гледат? То не че на апаратите "от време уно" нещо толкова се вижда ама поне докитата могат да си ги разчитат Simple Smile

# 243
  • Мнения: 156
Добро утро, майчета Hug
Дано днешният ден да е спокоен и без излишни нерви Peace

# 244
  • София
  • Мнения: 27
Добро утро, момичета! Simple Smile
Първо да кажа на Софкобофко, е много ми хареса историята с размера на бебето.. Те май и с УЗ
не са много сигурни какво става, но със шепи.. направо ме разби  Laughing
Аз иска да ви се похваля - понеже до момента не ми се е прияждало нищо странно /не знам дали на някого му се е/
сега ми е много странно, защото от изветсно време имам натрапчиво желание.. да мириша БАЛЖНА БОЯ, поради липса
на такава, периодично помирисвам лак за нокти, но не е същото.. Не знам какво ми става, може би се наркоманизирам.
И освен боята постоянно ми се дъвчат дъвки Орбит диня..
Та така с мен. Сгеа почнах и да боядисвам с латекс, та съвсем да затвърдя материала.
Това е от мен за сега, че трябва да скачам на латекса и нямам търпение  Laughing

# 245
  • Мнения: 275
Добро устро, сладурки Simple Smile

Аз се събудих със зверско желание да ям баничка с боза и се изстрелях по бързата процедура от нас Simple Smile Честно казано, мисля че
за първи път по време на бременността толкова категорично ми се прияжда нещо. Та удовлетворихме и това желание.

Като си говорим за килограми - аз съм 66,6 при стартови 48. Почти 20 съм отгоре, но засега изобщо не ми пука  Mr. Green

Гери, хубаво е че вече сте си у дома и всичко е наред. На мен за системата не ми се говори. Нашето семейство от 3 години води дело срещу лекар и имам доста за казване, но от тая тема ме боли глава.

Усмихнат ден на всички. Малкият петък е днес. Още три дни до голяяяяямата отпуска

# 246
  • Мнения: 173
Добро утро, мацки! Веднъж и аз да се излюпя по-рано.
Еленцето, ето цитат от книгата "Ръководство на д-р Спок":
"... Понякога изобщо не става дума за храна: някои бременни добиват вкус за глина, кал или други вещества, които не се намират на семейната трапеза. Тези странни копнежи се наричат извращения на апетита..."
Така че и твоята блажна боя е нормална, но не е ли вредно за бебето да я миришеш? По-добре наблегни на дъвките.
Лек ден на всички!

# 247
  • София
  • Мнения: 27
kali_k, сигурно е врено, но аз нямам блажна боя  Cry
аз с дъвките се спирам само за ядене и спане..

# 248
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile Вече спя на режим Wink Ставам точно на всеки 2 часа, не знам как ми се получава, но важното е че все пак успявам да се наспя.

Имам процедурно предложение. Виждам, че повечето от вас се гласят да излизат в болнични скоро. Предлагам да си спретнем една срещичка, когато спрете да ходите на работа. Ще си я направим през деня, в делничен ден, хем няма да се бутаме по заведенията с навалицата, хем почиващите ще си уплътнят времето Simple Smile

Днес се очакват големи жеги, така че по сянка и внимателничко Simple Smile

# 249
  • София
  • Мнения: 1 543
Добро утро!

Аз днес съм малко по-свежа, но снощи направо ми се ревеше-краката ми бяха ужасно подути, имах контракции и накрая ме хвана някакво разстройство. А през нощта ми се схвана и крака. Вече се чудя дали някога ще се почувствам нормално в тялото си.
Хайде оплаках се и аз.

Гери, хубаво, че всичко е свършило вече.

За кг. съм качила 8 досега, но с несвалените предишни сега съм 77 кг. Ако влезна да раждам 80 кг. ще е добре.

Да попитам -сигурно ли е, че втората половина на август няма д а има лекции на 9 месеца? защото някъде прочетох, че в София ще си има, а само в другите градове ще почиват.

Мими, хубаво предложение, но сигурно ще трябва трябва да се изчака още седмица, за да може повече да се съберем. Иначе аз от понеделник съм на линия.

# 250
  • Мнения: 697
Мими, хубаво предложение, но сигурно ще трябва трябва да се изчака още седмица, за да може повече да се съберем. Иначе аз от понеделник съм на линия.

Идеята ми е за към края на месеца, да кажем след 25ти. Точно за да могат да се включат повече мами.

# 251
  • Мнения: 817
Добро утро, мамчета! Днес се очертава горещ ден, а аз в 12 ч. трябва да съм в МД да си взема болничния  Crazy Само се моля да не ми падне кръвното.
Еленце и аз имам странни желания като теб. От време на време изпитвам огромни желание да мириша цигарения дим, а не съм пушачка. Боята също е един от фаворитите ми.  Laughing
Мими, аз съм за срещичка, тъй като на последната не отидох и сега ми се иска да се видя с вас.
Исках още нещо да ви пиша, ама забравих какво. Хайде, после пак ще се включа   bouquet

# 252
  • Мнения: 10
Добро утро, момичета. Вижте какво намерих. За тези, който раждат за 1-ви път - много добре е обяснено.

http://www.biberonbg.com/info/fazi_rajdane.htm

# 253
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте ,момичета!След няколкодневна борба бебо да остане за по дълго в мен -все пак родих сина си Калоян на 08.08 секцио по спешност.Сърцето ми плаче ,защото все още не е стабилен ,но ние сме настроени позитивно и когато и да ни го дадат -важното е да е здрав.Искам да пожелая на всички ви лека и безпроблемна бременност до края , леко раждане и здрави бебета.

POLINA,

бъдете живи и здрави, а за теб сега е най-важно спокойствието, за да може да отдадеш цялата си любов на  синчето си.

Дръж ни в течение за новините около него и теб.
Всички ти се радваме много!

 newsm51 smile3525

# 254
  • София
  • Мнения: 285

Да попитам -сигурно ли е, че втората половина на август няма д а има лекции на 9 месеца? защото някъде прочетох, че в София ще си има, а само в другите градове ще почиват.



Ще има -  в София 19 август е последната лекция за месеца след това чак септември месец.

Общи условия

Активация на акаунт