LaRedoute - кодове - 8

  • 35 583
  • 495
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Хм... Пробвах отново кодовете за Дора и Спайдърмен, не работят на нито един от акаунтите ми  Shocked, а преди ден-два си работеха, само че изписваше, че подаръците ще са налични след 3 седмици и съответно не може да се пусне поръчката ...  Rolling Eyes

# 76
  • София
  • Мнения: 2 026
И при мен на старите акаунти не работи.На 4-тия обаче върза,него не съм го ползвала още Wink

Може да е прИмоция за нови клиенти.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 326
Доколкото си спомням, преди след първа поръчка от нов акаунт ми изпращаха зарибяващ код - 20/55 + БД. Направих 2 поръчки от 2 два нови акаунта, но там не получавам нито един код  #Cussing out Явно вече няма такова нещо. Кодове получавам само на 2-та ми по-стари акаунта. А иначе си използвах 45381 и на 4-те ми акаунта. 

  bouquet за страхотното оформление на темата!

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 20:32 от Roniboni

# 78
  • Мнения: 207
Хм... Пробвах отново кодовете за Дора и Спайдърмен, не работят на нито един от акаунтите ми  Shocked, а преди ден-два си работеха, само че изписваше, че подаръците ще са налични след 3 седмици и съответно не може да се пусне поръчката ...  Rolling Eyes

И при мен не работят днес, а вчера си работеха. Crazy

# 79
  • Мнения: 1 672
Сори, че така пиша, ама мислех да ви дам един код, ама явно вече го има (Дора и Спайдер). Та искам да кажа за снимките, някой пита. За какво да се пускат там, като в Бг има много хубав сайт за тази работа, а цената е 15ст (има отстъпка при повече снимки). Понеже аз го ползвам много и да споделя - www.snimkitemi.com  Peace
аз питах за снимките Цените са доста добри ,но за тези от вас които са от София ,а аз като трябва да платя и доставката до Бургас изобщо не ми е изгодно  #Cussing out

# 80
  • Мнения: 21
Някой получавал ли е подарък кафявата чанта с код 44083 http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6154122
Да си каже мнението Simple Smile

# 81
  • into the blue
  • Мнения: 771
Някой получавал ли е подарък кафявата чанта с код 44083 http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6154122
Да си каже мнението Simple Smile
В последно време пращат ленената покривка,иначе на снимката и на мен много ми харесва чантата,но уви не я получих.

# 82
  • Мнения: 21
Жалко, така се бях наканила Simple Smile Благодаря за инфото

# 83
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 965
Кода за надуваемото легло има ли някакво условие?

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Кода за надуваемото легло има ли някакво условие?
да ти сработи на акаунта Wink

# 85
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 965
Той сработи но дали имам минимум на поръчката и дали мога да напъхам няколко евтини неща от албанците за да стане над 10 евро newsm78 Сега пробвам всякакви варианти

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета да знаете работещ код за БД , но под 50 евро? newsm78

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Той сработи но дали имам минимум на поръчката и дали мога да напъхам няколко евтини неща от албанците за да стане над 10 евро newsm78 Сега пробвам всякакви варианти
няма

# 88
  • Мнения: 1 675
неРАХОВА , elku - elena  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
 Не ви смогвам да редактирам момичета  Laughing ама това ще е - новите от тук нататък - в следващата тема  Hug

най-после се регистрирах/този път явно правилно  Mr. Green/отварят ми се кодове,но не и снимки  newsm78
иначе открих това - във връзка с каталозите
Пробвах да си поръчам  каталога, стигнах до заявката. Трябва да се попълнят няколко полета, но нямам достъп с мишката за да ги напиша. Sad Някой успя ли се да поръча каталога вече?

# 89
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 965
Той сработи но дали имам минимум на поръчката и дали мога да напъхам няколко евтини неща от албанците за да стане над 10 евро newsm78 Сега пробвам всякакви варианти
няма

  bouquet Сложих три неща от албанците и заедно с доставката за 12 и малко и подаръка си стои.

Общи условия

Активация на акаунт