LaRedoute - кодове - 8

  • 35 552
  • 495
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 231
неРАХОВА този сайт така и не ми даде потвърждение и не мога да вляза в него  :

Мен ме пуска,но не ми показва кодовете, може би трябва да пиша нещо......ммм да. Пък тъкмо се чудех, защо темите са пълни с емотикони  Mr. Green

Идеално е за хора на "ти" с френския  Grinning

# 61
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
неРАХОВА този сайт така и не ми даде потвърждение и не мога да вляза в него  :

Мен ме пуска,но не ми показва кодовете, може би трябва да пиша нещо......ммм да. Пък тъкмо се чудех, защо темите са пълни с емотикони  Mr. Green

Идеално е за хора на "ти" с френския  Grinning
просто прекрасно  Mr. Green Peace



sac shopping de couleur vert/kaki cadeau "spéciale rentrée" е това

някой допълнителни снимки  

вместо покривката за легло Cadeau de remplacement de la nappe couleur champagne е това

вместо комплекта за плаж - вече получено и при нас е това


Не знем дали вече могат да се добавят само като линкове на първа страница  Peace

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 23:20 от elku - elena

# 62
  • Мнения: 378
Чантата vert/kaki е прилична наживо и събира доста багаж, по-голяма е от розовата.

# 63
  • Мнения: 639
неРАХОВА , elku - elena  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
 Не ви смогвам да редактирам момичета  Laughing ама това ще е - новите от тук нататък - в следващата тема  Hug

най-после се регистрирах/този път явно правилно  Mr. Green/отварят ми се кодове,но не и снимки  newsm78
иначе открих това - във връзка с каталозите

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 01:22 от mamaB

# 64
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
 Hug

# 65
  • Мнения: 31
Код 69086 до кога е валиден?!До преди два дни ми работеше,а сега когато съм готова да поръчам и не работи Cry.При вас работи ли?

# 66
  • Мнения: 639
Код 69086 до кога е валиден?!До преди два дни ми работеше,а сега когато съм готова да поръчам и не работи Cry.При вас работи ли?
До 2/08 интересно,че ти е "захапвал" до преди 2 дни newsm78

# 67
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
Запис!
Благодаря за 1 страничка!  bouquet

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Искам и аз да поръчам надуваемия дюшек,ама нещо не намерих къде  е обсъждан и какво е необходимо за поръчката.Моля за помощ! Praynig

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Искам и аз да поръчам надуваемия дюшек,ама нещо не намерих къде  е обсъждан и какво е необходимо за поръчката.Моля за помощ! Praynig

В предната тема на последните страници го обсъждахме.  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318296.460 - Ето от тук нататък.
При мен приема кода с всякакви артикули, но става само на най-новия ми акаунт, за когото ще трябва да търся карта  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 2 061
Много съм доволна - току-що пуснах поръчка с 69507. Много читав код с тези 30 евро отстъпка!  Laughing
Какви трябва да са стоките в кошницата?Нещо не ми действа с новата колекция,само маха доставката.

Редактирам се,трябвало е да имам 3 продукта,а пробвах с 2. Много глагодаря за кода Hug

Не е задължително да са три продукта, но трябва да са на стойиност 59 евро и да не са prix verts.

Това за Prix Verts не е вярно - намаля си такива артикули- от новата колекция без никакво друго означение.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 022
chocha, ето тук го обсъждахме. Става с всички артикули, но и при мен не проработи от моя акаунт и за първи път използвах на мъжа ми акунта. Прие кода от първия път.  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318296.460

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Искам и аз да поръчам надуваемия дюшек,ама нещо не намерих къде  е обсъждан и какво е необходимо за поръчката.Моля за помощ! Praynig

В предната тема на последните страници го обсъждахме.  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318296.460 - Ето от тук нататък.
При мен приема кода с всякакви артикули, но става само на най-новия ми акаунт, за когото ще трябва да търся карта  Laughing
спала съм някъде Confused Embarassed

# 73
  • София
  • Мнения: 2 022
Не е задължително да са три продукта, но трябва да са на стойиност 59 евро и да не са prix verts.

Това за Prix Verts не е вярно - намаля си такива артикули- от новата колекция без никакво друго означение.

На мен например не ми намали тази риза, която е с prix vert, не ми намали и други продукти:
http://www.laredoute.fr/vente-chemise-a-capuche-tipster.aspx?pro … tegoryid=22905211

За какви други означения говориш?  newsm78

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 09:06 от sophsan

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
И при мен на старите акаунти не работи.На 4-тия обаче върза,него не съм го ползвала още Wink

Общи условия

Активация на акаунт