На море или на планина, тен събират Търновските мами и деца!

  • 11 130
  • 313
  •   1
Отговори
# 285
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Къде каза,че е уикенда Mr. Green
Туй Етап,Ивкони,Биомет може и да ходят до там Blush

Пък ако не ходят мможе пък някой отзивчив стар приятел да иска да ни закара Thinking

# 286
  • Мнения: 884
Стискай палци за следващия месец. Чудя се още от чие име да пусна този път отговора-пак да е моето, не върви. Дори да извадя късмет при жребия, едва ли пак на мен ще дадат. Ако имаш идея-на лични.

# 287
  • Мнения: 263
 Привет, мами!

 dessy encheva , няма за какво да съжаляваш и да се извиняваш. На всеки се случва да е възпрепятстван. A колкото до добрите намерения - всички тук сме с такива, две мнения няма.

Сигурна съм, че тук отново се намесва субективността на интернет общуването, в смисъл, че всеки чете публикуваното от другия спрямо собствените си нагласи и настроения. Убедена съм, че Дидка не е имала абсолютно никакви намерения да звучи назидателно. Все пак всички искаме да направим добро, няма лоши чувства  Hug

dessy encheva, иначе ти с какви впечатления остана за жената? С какво бихме могли да й бъдем полезни?

 Хубава вечер на всички хубавелки!  Peace

# 288
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
dessy encheva   Hug говорех за провалената с мене среща,не със тебе....  bouquet кака така ще коментирам друг човек....говорех за себе си и единствено за неуспелите ми желания и обещания ако мога да стигна преди обедно време до въпросната градина,където излиза Йорданка с децата  Flutter
Не се е обърнала към мене толкова много отдавна за помощ,както е написано,а преди десетина дни,неможах да ида в Търново сутрин както искаше жената,а и ми писа че става дума за у-ще за помощ за голямото дете. За София щяла да намери пари на заем,там ще и осребрят билетите и като се върне ще върнела парите пък от където ги е взела! Търси двуетажно легло за двете момчета,живеели на квартира в боксониера сякъш каза!Утре се надявам да знам и видя по-вече!

# 289
Добър вечер, момичета. Извинявам се, ако нарушавам линията на общите ви темички, но се включвам с една молба. Аз по принцип се подвизавам в "Родени през 2008", но съм от Велико Търново. Може ли някой да ми препоръча добър лекар хомеопат в града? В момента 7 месечната ми дъщеричка е записана при д-р Халваджиева, но не съм особено доволна и смятам декември месец да я преместя. Искам обаче да е при хомеопат Thinking
Много ще съм благодарна, ако ми препоръчате някой!!! Praynig
Лека вечер!

# 290
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
До колкото съм запозната няма педиатър-хомеопат,който да работи със ЗК,но може и да бъркам Naughty
Доста майки са доволни от доктор Хаджиев,но аз не съм водила дъщеря си при него и не мога да изкажа лични впечатления Peace

# 291
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е скоро услуги на фирми за циклене на паркет?
Интересуваме какви са цените и координати на фирмата

Питах моята приятелка за номера,но го е изтрила.Фирмата можеш да я намериш на бул.България от страната на пазара.Почти до пазара е :peace:6 лв. на кв.м,без да ти го лакират,а пък с лака май 11 лв. но най-добре отиди и питай.

# 292
  • Мнения: 884
Е , Дидка, значи си се объркала онзи ден- в ЛС от теб пишеш, че е било преди месец, Crazy

# 293
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Така ли съм написала в бързината  Flutter ?!.......понеже ме тормозеше мисълта как така ще пиша, че съм била помолена за помощ преди месец си прегледах изпратените лични Crossing Arms невидях такова писание,явно не съм се обърквала Thinking! Хубаво е да вършим работа ,кой колкото може и както може, а не да се хващаме за думите,мисля,че коментара беше по-вече от излишен

.....чакам да се вкл. в кю-то Йорданка за да се уточним в колко часа да се видим до МОЛ-а днес следобяда за да и занеса количката,кенгуро,малко дрешки за трите деца и играчки! После ще ви пиша пак!

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 11:18 от Дидка

# 294
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 318
Здравейте мами,Сиска79,здравей и на теб(не знам кога си се върнала от морето)!Имаме проблем с моя човек,падна му една коронка,която е правена преди 2 години,пък и има мн проблемни други зъби,може ли някоя от вас да препоръча добър зъболекар,а ако е стоматолог-хирург,още по-добре.Напатили сме се и двамата от шарлатани и сега внимаваме за зъбите,които ни остават Confused. Чувала съм за една жена на Зоната,но те там са трима зъболекари,няма и тел. изнесен.
Помогнете с препоръка Flutter

# 295
  • Мнения: 884
Така ли съм написала в бързината  Flutter ?!.......понеже ме тормозеше мисълта как така ще пиша, че съм била помолена за помощ преди месец си прегледах изпратените лични Crossing Arms невидях такова писание,явно не съм се обърквала Thinking! Хубаво е да вършим работа ,кой колкото може и както може, а не да се хващаме за думите,мисля,че коментара беше по-вече от излишен

.....чакам да се вкл. в кю-то Йорданка за да се уточним в колко часа да се видим до МОЛ-а днес следобяда за да и занеса количката,кенгуро,малко дрешки за трите деца и играчки! После ще ви пиша пак!
Съжалявам , че така се получава, глупаво е да се представят нещата така, както не са, и хората за такива, каквито само те си мислят , че са. Whistling

# 296
  • Мнения: 1 763
DDVV , зъболекарката на Зоната мисля, че се казва Стоянова. Моите родители ходят при един от другите в кабинета-д-р Цачев. Много са доволни, а майка ми е с много проблемни зъби. Самият д-р Цачев, ако не може да се справи с нещо, веднага ги пренасочва към Стоянова. Ако искаш, ще ги питам за телефона му или ако имат на Стоянова и ще ти го дам.

Да ви се похваля, от вчера сме на кухня. На детето много му харесва яденето, аз засега му давам само второто, докато посвикне. Днес следобед може да му дам да пробва и десерта.
 

# 297
  • Мнения: 1 037
Чувала съм за една жена на Зоната,но те там са трима зъболекари,няма и тел. изнесен.
Помогнете с препоръка Flutter

Казва се д-р Стоянова е страхотен специалист-хирург!От личен опит го казвам,препоръчвам ти я с две ръце.Телефона и е 605158

# 298
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Нашето фемили сме пациенти на доктор Цачев PeaceНа Георги всечките му зъби са дело на Цачев Blush и много доволен PeaceНомера е 0887307437.

Диде,кога ще бъдете в мол-а с Йорданка?Може да намина да я видя и да видя к какво и как мога да бъда полезна PeaceИли като сте вече в мола може да ми кликнеш-предполагам,че ще бъдете на кафето на 3 етаж Rolling Eyes

# 299
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Сисе, едва ли ще стигнем до кафето,аз ще бързам,че утре имам изпити пък познай дали успявам да се заседя пред темите  Sick  но ще ти се обадя да дойдеш!Сега говорих с нея по телефона-оправила си е количката,ще и занеса кенгурото и някои дрешки за децата!

Общи условия

Активация на акаунт