Мъж,да не може да кара кола???

  • 10 242
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
... Мислите ли че е путьо,щото аз съм си го мислила ...
Мисля, че твърдението че си путка е по-вярно.
Спомням си какъв шок изживая гадже, заварвайки ме седнал
на леглото си в квартирата да шия гоблен. Еми, оттогава не съм шил.
Действаше ми като релакс. Сега имаме един гоблен, започнат от мен, завършен от Вълчицата.
По тая логика путьовци трябва да са мъжете, които готвят по-добре от жените си, които умеят
да сменят памперс на бебе или да го уригнат.

# 16
  • Мнения: 2 755
 Shocked Такива умотворения прочетох този уикенд, че свят ми се зави. Crazy
Както вече написах в другата тема, моят мъж няма шофьорска книжка. Преди години, четири 18-годишни момчета се качват на една Жигулка и зверски катастрофират. Шофиращото момче загива на място, а другите като по чудо оцеляват само с комоцио и порезни рани. Загиналият е бил най-добрият приятел на мъжа ми. От тогава няма мерак да кара кола. След години преодолява тази травма, но вече му липсва желание. Това ме устройва, защото в противен случай, трябва да купуваме още една кола. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 229
По-добре "путьо" без книжка, отколкото пиян пичага с джип.

# 18
  • Мнения: 1 008
Мъжете не бива да се страхуват.
Страхът не отива на мъжът.
Този мъж щом го е страх да кара кола, то какво остава за други работи...

# 19
  • Мнения: 18
Вижте какво,целта на темата ми изобщо не беше да обидя мъжете ви или  самите мъже във форума които не карат коли!Да,така съм си мислила за моя бивш и просто го споделям с вас,може би щом не мислите като мен,да греша,но досега не съм познавала такива мъже и е нормално да имам такова мнение.И това се отнася само за карането на кола при мъжете,и не се отнася за жените!Благодаря ви за отговорите!

P.S. Травма няма,просто го е страх като малко дете на волана,чак смешно ми е ставало!

# 20
  • Мнения: 2 755
Мъжете не бива да се страхуват.
Страхът не отива на мъжът.
Страхът е НОРМАЛНО човешко качество, уважаема azsa. Какво, според теб, е чувството за самосъхранение, а?  ooooh!
Има и хора, които не се страхуват, но те са пациенти на психиатрията.

# 21
  • Мнения: 2 448
алабаланица, ти защо го караш да гони автобуса, защо не го возиш ти?  newsm78

И това се отнася само за карането на кола при мъжете,и не се отнася за жените!

Според теб за жените такъв страх е обоснован, за мъж не, така ли да го разбирам?  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 18
алабаланица, ти защо го караш да гони автобуса, защо не го возиш ти?  newsm78


И това се отнася само за карането на кола при мъжете,и не се отнася за жените!

Според теб за жените такъв страх е обоснован, за мъж не, така ли да го разбирам?  Rolling Eyes

Нямам кола за да го возя,пък той няма да си купи!
Според мен е нормално жена да я е страх от карането на кола и не е нормално мъж да го е страх от същото,без видима причина.

# 23
Според мен е по-добре "мъж да не може да кара кола", отколкото "мъж, който си МИСЛИ,че може да кара кола"...
По-безопасно е.... newsm62

# 24
  • Мнения: 2 448

Според мен е нормално жена да я е страх от карането на кола и не е нормално мъж да го е страх от същото,без видима причина.

Защо да е нормално за жена? По твоята логика нормално е мъж да го е страх от печката.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 229
Според мен е по-добре "мъж да не може да кара кола", отколкото "мъж, който си МИСЛИ,че може да кара кола"...
По-безопасно е.... newsm62

Точно така.

И аз не мога да разбера, защо е нормално жена да я е страх, а за мъж не е нормално, обясни ми моля те?? newsm78

# 26
  • Мнения: 22 436
Абе какви са тези глупости от праисторическо време.
Като е мъж и не трябва да го е страх от нищо, още по малко пък от карането на кола. Глупости на търкалета.
По-добре да го е страх да шофира, отколкото да не го е страх да седне пиян в колата.

алабаланица, ти в кой век живееш все пак? Или чакаш принца на белият кон? Е, тогава със сигурност няма да му трябва шофьорска книжка. ))))) А номера на коня го търси под опашката му.

# 27
  • Мнения: 183
Аз мисля че, има  хора, които инстинктивно усещат, че не стават за шофьори. Познавам един, двама такива.Много пъти сме говорили на тази тема.Ми нещат да карат хората и това си е. И по-добре. Ако самият човек, не се чувства сигурен зад волана, по-добре да не кара. Достатъчно патаклами стават по пътищата  от прекалено смели и самоуверени шофьори.  Wink

# 28
  • Мнения: 1 479
Моят мьж не може,страх го е,няма книжка и нямаме кола.Аз имам книжка и ползваме чужди коли Wink

# 29
  • Мнения: 2 018
алабаланица , това явно ще ти е бойното кръщене!

Между другото, чували ли сте за връзка, между начина на шофиране и начина на правене на любов? Ако шофьора е сприхав и прибързан, то и секса му е такъв; ако ли пък е спокоен и уравновесен, то секса му също е спокоооен и баааавен.  Crazy

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 17:56 от Бо_

Общи условия

Активация на акаунт