За отпуските - починахте ли си, стигна ли ви времето?

  • 1 922
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 851
Изобщо Cry Бяхме на море 6 дни -едно нищо /е, по добре е от хич/, но малката е ужасна и само тичах след нея. Докато се поуспокои и свикне и то трябваше да си ходим. Скапана се чувствам. А трябва да карам така цяла година Close

# 16
  • Мнения: 931
За мен това лято няма да има отпуска, колкото и да ми се иска , и наистина имам нужда от почивка  Tired. Ще наваксам догодина

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нашата е от края на месеца.

Но предварително отговарям, че няма да ми стигне и ще ми се реве като тръгна отново на работа.

До сега никога не ми е стигала, а тази година ще е и със седмица по-къса  Close

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Още не ни е дошло времето за отпуска. Имаме 1 седмица в края на август и 1 в средата на септември. Замислила съм едни екскурзии, които ще се изненадам, ако станат реалност. Simple Smile При всички положения, едва ли ще ни стигне отпуската - 1 седмица е нищо, тъкмо излезеш и трябва да се настройваш пак за работа.

# 19
  • Мнения: 2 478
Ние почиваме в края на сезона.Все пак живеем на морето и сега мъжа ми работи здраво.
Чакам с нетърпение края на септември евентуално на плаж в Гърция,и октомври на планина в България.
Но пък доста честичко ходим на плаж през сезона,така че не се оплаквам. Laughing

# 20
  • Мнения: 6 993
Не, нямах отпуска, наложи ми се да си изхарча по изпити. Rolling Eyes
Догодина пак ще е така.
Не съм почивала от както съм влязла в университета.
Направо умирам вече просто да си лежа и чета нещо, на което няма да ме изпитват. Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 118
Отпуск 26 дни .
365-26=339+1(тази година е високосна)
340 дни не ми достигат  Cry

# 22
  • София
  • Мнения: 6 078
Върнах се от отпуска миналата седмица... и отново съм недоспала... Морето пак ми се видя недостатъчно - тъкмо хванеш тен и вече не те дават за пример като "бял" човек  Laughing (и това ни се случи), и трябва да си ходиш. Имам още отпуска да ползвам, блазни ме идеята за ранноесенна разходка към планините... Дано!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 179
Починах си суперската, лошото е че няма как да се наситя на почивката и като се върнахме от морето ми беше супер криво... като се замисля никога не ми се е случвало да се върна от отпуска и да ми се иска да ходя на работа, да ми е домъчняло - никога... а си обичам работата, но повече от нея обичам почивката...

# 24
  • Мнения: 19
отпуската ми се разпокъса и не я използвах и почуствах ползотворна. Искам още а не останах дни. Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 3 537
Моята отпуска те първа предстои и я чакам с нетърпение, надявам се да си почина като хората и най-важното да ни е хубаво временцето, другото каквото сам си го направиш Sunglasses

# 26
  • Мнения: 18
Не ми стигна искам ощеееееееееее

# 27
  • Мнения: 494
Ех, а аз се надявах да има повече положителни отговори и хора отпочинали.
А как издържате, бе хора? Дано поне си заслужава.

Mара Подробната, ще чакам догодина да се похвалиш!

hrisska
, а аз съм в нов колектив и не ми е толкова тъжно за тях още.

Jarrita, аз си мислех нещо подобно, но отново не ми стигна волята.

Н а т и, аз съм свикнала на повече от месец отпуск и сега тази от месец ми се вижда кратка.
Ох,Лиляна,ами то не се иzдържа вече,ама какво да правя smile3518Оревавам орталъка всяка вечер,ама глас в пустиня,копаме на нивата и чакаме другото лято,пак барем тогава ме огрее  grinning039
[]

# 28
  • Мнения: 281
Във фирмата, в която работя, е най-натоварен летния сезон. Така че едва ни отпуснаха на два пъти по два дни  Rolling Eyes /как ли им се откъснаха от сърцето/   Twisted Evil

# 29
  • София
  • Мнения: 337
Починах си, та чак се изморих от почивката Wink.
Доволна съм, че септември съм планирала още няколко дни на море и то без деца, така че ще се получи разнородна почивка - море, планина, домакинстване и чистене, мързелуване, бюрократични задачки, отлагани цяла година, планирала съм и на профилактичен преглед да отида, но пък лекарката ми се оказа в отпуска Tired, после ще поработя и пак няколко дни почивка и след това с пълна сила на работа, та до Коледа. (вече планирам къде ще ходим на ски, обаче)

Общи условия

Активация на акаунт