LaRedoute.fr - 75 - И да четете, и да не четете, 1-вият пост все още съществува!

  • 58 481
  • 1 339
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Само аз ли останах с неполучена поръчка от 10,07?  Sad Чакам още и от 14,07; 18,07 и т.н.
утре ще си ги получиш  Sunglasses

хоп и аз в новата темичка  Heart Eyes

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Само аз ли останах с неполучена поръчка от 10,07?  Sad

И аз. Cry Това, че не сме повече хора с неполучени пари точно от тази дата, ме успокоява някак, все си мисля, че забутали някъде от пощата и ще се появят накуп всички пратки.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 707
Доколкото следя темата, не си само ти. Иначе аз не съм получила от 17-ти и от 23-ти. Толкова ми писна и омръзна да ги чакам, че спрях да ги чакам вече.  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 378
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6475663& … ue&ksource=-1
Тези балеринки отговарят ли си на номера?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 966
Само аз ли останах с неполучена поръчка от 10,07?  Sad Чакам още и от 14,07; 18,07 и т.н.
утре ще си ги получиш  Sunglasses

От твоята уста в божиите уши, както се казва.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 707
Само аз ли останах с неполучена поръчка от 10,07?  Sad Чакам още и от 14,07; 18,07 и т.н.
утре ще си ги получиш  Sunglasses

От твоята уста в божиите уши, както се казва.
То вече стана утре  Party Само да минат още няколко часа и колетът е при теб. Peace

# 21
  • Мнения: 204

Този знак имат някои стоки-обикновено скъпи -спално бельо, бански, пътечки и килимчета и е гаранция за мн.приятно усещане при допир.
За бански и дамско бельо забелязах, че цената е по-висока и съответно-качеството, ако материите им са направени от MERYL и LYKRA-това явно са запазени световни марки за изработване на скъпи материи.
   Просто исках да споделя с вас, купувачки.Може би повечето от вас го знаеха.

# 22
  • Мнения: 31
Някой писал ли е скоро запитване за проблемна поръчка?Вече два пъти им пиша за един топ,който са ми сгрешили и не получавам никакъв отговор!

# 23
  • Мнения: 426
Някой писал ли е скоро запитване за проблемна поръчка?Вече два пъти им пиша за един топ,който са ми сгрешили и не получавам никакъв отговор!
Ако не получаваш автоматичен отговор пробвай да им пишеш от друг компютър,ако получаваш трябва да чакаш да ти отговорят.

# 24
  • Мнения: 31
Някой писал ли е скоро запитване за проблемна поръчка?Вече два пъти им пиша за един топ,който са ми сгрешили и не получавам никакъв отговор!
Ако не получаваш автоматичен отговор пробвай да им пишеш от друг компютър,ако получаваш трябва да чакаш да ти отговорят.
нищо не получавам Confused

# 25
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Запис

# 26
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Момичета, от кои дати получавате вече поръчки? Аз чакам от 26.07. и не знам дали ще ме огрее скоро Simple Smile

# 27
  • Мнения: 239
Момичета, от кои дати получавате вече поръчки? Аз чакам от 26.07. и не знам дали ще ме огрее скоро Simple Smile

 hahahaАз пък искам да ме огрее още по-скоро Joy-чакам от 31.07.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Искам да помоля, някой ако е получил вече неща от новата колекция за деца /момичешки/, и са сполучливи, да ми пусне някой друг линк, може и на лични  Grinning Имам кодове за намаление и на двата акаунта..
Благодаря  Hug

# 29
  • Мнения: 5 026
Скок и аз, чакаща от 18,31.07,5.08...

Общи условия

Активация на акаунт