LaRedoute.fr - 75 - И да четете, и да не четете, 1-вият пост все още съществува!

  • 58 480
  • 1 339
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Някой писал ли е скоро запитване за проблемна поръчка?Вече два пъти им пиша за един топ,който са ми сгрешили и не получавам никакъв отговор!
Ако не получаваш автоматичен отговор пробвай да им пишеш от друг компютър,ако получаваш трябва да чакаш да ти отговорят.
нищо не получавам Confused
Аз писах миналата седмица и ми отговориха на следващия ден.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Добро утро,На мен ми отговарят до 2 дни след автоматичния отговор ,но срокът е до 4 седмици мисля. newsm78

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 130
Chockolina,мерси!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
аз чакам от 17 и 18.07 и все още ги няма.Ходих до митницата в петък,но напразно Sad някъде четох,че някой е ходил в събота до Столична митница,дали не е почнала пак да работи в събота?

# 35
  • Мнения: 3 640
Може ли да ми кажете какъв цвят е fard, няма го в таблицата от 1-я пост  ooooh!

mimi_blanco, fard е едно бледо розово.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Можеше ли при ползване на ваучер, сумата за доплащане да е по-малка от 10е  newsm78
Аз уж питах в банката дали правят транзакции до 10е и казаха, че правят, но преди време имах една отказана поръчка уж заради банката, но май си беше от кода. Та.. сега се чудя дали да рискувам като ми дойде ваучера.
А и колко време след като те уведомят в рембурсмета ти го пращат?

# 37
# 38
  • Мнения: 904
Относно поръчките под 10Е, смятам, че редутците отказват поръчките на случаен принцип може би.Защото в банките уверяват,че няма проблем да извършат плащане под 10Е.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

Отговарят си  Peace

# 40
  • Мнения: 2 697
Относно поръчките под 10Е, смятам, че редутците отказват поръчките на случаен принцип може би.Защото в банките уверяват,че няма проблем да извършат плащане под 10Е.

Така е, не всички поръчки под 10Е се отказват, но по-добре стойността да е 10,10 евро, примерно Wink Такива не отказват Mr. Green

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 706
Можеше ли при ползване на ваучер, сумата за доплащане да е по-малка от 10е  newsm78
Аз уж питах в банката дали правят транзакции до 10е и казаха, че правят, но преди време имах една отказана поръчка уж заради банката, но май си беше от кода. Та.. сега се чудя дали да рискувам като ми дойде ваучера.
А и колко време след като те уведомят в рембурсмета ти го пращат?

Според мен  по-добре е сумата за доплащане да е минимум 10 евро, защото това е сумата, която ще се тегли.

# 42
  • Мнения: 378
Тарталета   bouquet

# 43
  • Мнения: 207
Искам да помоля, някой ако е получил вече неща от новата колекция за деца /момичешки/, и са сполучливи, да ми пусне някой друг линк, може и на лични  Grinning Имам кодове за намаление и на двата акаунта..
Благодаря  Hug

Алекс - аз чакам тези:





Като ги получа, ще ти пиша отзиви.

# 44
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
 И на мен нещо не ми се отварят стоките в сайта
Постоянно ми излиза онази свирукащата мацка  от няколко дена насам и взех да се дразня вече Crossing Arms
Между другото някой получил ли е онова кожухче от Юношеската серия.не ми се отваря  кожухчете (пак таз свирукаща мадама #Cussing out)
Та ако някой го получи да каже как е като размер и материя  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт