латекс Levis + баш майстори

  • 22 705
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 У нас също боядисвахме с Levis и съм много доволна, чудесно покритие, хубави цветове, които напълно съвпаднаха с избраните от каталога /обикновено обаче на голяма площ цветът, макар и същия, създава по-различно впечатление от малкото парченце в каталога/. Бояджията ни не сложи грунд, но няма никакви петна, цветът е плътен и равномерен.

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
И ние сме с Levis и много добре се получи.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 355
Имам въпрос към тези  от вас с латекс Levis. Мили ли си е някога стените и остават ли петна? В една от стаите ми имам декоративна боя на тази фирма и се измива чудесно. Дали така стоят нещата и с латекса им?

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Предполагам в някакъв цвят е бил твоят за да е 22.50 за литър? Thinking Само с оцветител ,който се добавя към основен бял цвят ли се използва да се оцвети,или се предлагат и готови цветни?
Колкото по-наситен е цветът (по-тъмен) цената е по-висока, така обясниха в магазина.
Освен това консултантът в магазина ни каза, че може да се мие, но трябва да мине определено време след нанасянето.

# 19
  • Мнения: 2 013
одкрепям мнението, че боята е много добра Peace

Малена, а латекс Titan съпоставим ли е с Levi's? Бояджията ни го препоръчва, в магазина ни убеждаваха, че Titan бил по-добър? Трябва бързо да реша.

Общи условия

Активация на акаунт