Какви кренвирши ядете и по какво ги избирате?

  • 20 121
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Привет,
Въпросът ми е в заглавието - какви кренвирши ядете и как си ги избирате? Единствената разлика, която виждам е ценова, но тя не е гарант за нищо. Какво мислите вие?
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Е, писна ми днес от проучвания.

# 2
  • Мнения: 17
Не ядем кренвирши.

# 3
  • Мнения: 911
От години не ядем кренвирши.

# 4
  • Мнения: 244
Привет,
Въпросът ми е в заглавието - какви кренвирши ядете и как си ги избирате? Единствената разлика, която виждам е ценова, но тя не е гарант за нищо. Какво мислите вие?
Благодаря предварително Simple Smile
Не ядеме и ние кренвирши ОТ ГОДИНИ! Но в краен случай - само на "Тандем" (препоръчани са ми от специалист по въпроса!) и също "Докторские" (м-н Березка)

Потърси за пластмасовите кренвирши видеото в мрежата - беше репортаж на ТВ 7 или 7нюз .. с шеф Петров? Гадост!!! #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 3 390
Кремвирши "Народен".

# 6
  • Мнения: 10 874
По вкус ги избирам (както и останалата храна, която ям, не само конкретно кренвиршите). В последно време взимам на Деликатес-Житница. Други, които харесваме вкъщи: Сачи, Народен и Леки.

# 7
  • София
  • Мнения: 655
От известно време вече не консумираме кренвирши, но преди да ги спрем преди 2 години купувах единствено и само на "Тандем" най-вкусни ми бяха...

# 8
  • Мнения: 1 700
На "Лидъл" "Премиум" за около 10лв./кг. Избирам ги по вкус и да не ми седят като разложени в устата. Обичам да са хрупкави. Тези специално ги произвеждат "КФМ".

# 9
  • София
  • Мнения: 16 038
И у нас лидълските са на почит.
Понякога Кен, вкусни са ни  и луканковите им. Пържени са ни много вкусни.
Пробвала съм Тандем, не ми харесаха. Изобщо нищо тандемско не се одобри  в къщи.

# 10
  • Мнения: 139
изглежда не знаете как се произвеждат в наши дни, иначе НИКОГА нямаше да ги консумирате.

# 11
  • Мнения: 4 569
Привет,
Въпросът ми е в заглавието - какви кренвирши ядете и как си ги избирате? Единствената разлика, която виждам е ценова, но тя не е гарант за нищо. Какво мислите вие?
Благодаря предварително Simple Smile
Казвай какво ще ни рекламираш и да приключваме.  Stop

# 12
  • Мнения: 13 548
Рядко купувам, избирам само на ''Тандем''.

# 13
  • Мнения: 923
Не съм яла кренвирши от много години, също и салами. Не вярвам на марки и реклами. Всичко смелено е подозрително!

# 14
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Автора никакъв го няма.  Thinking
Да дойде и каже той какви кренвирши яде.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт