ФОТОШОП

  • 39 801
  • 532
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 307
Добро утро!
Мерси за хубавото кафенце.  Hug
Ей какви красоти сте сътворили ...  bouquet

Искам да питам, има ли начин да оправя снимка която не е много на фокус  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743



Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

Искам да ви кажа, че сме се смяли със сълзи с мъж ми тогава!И сега като ги гледам, пак ми е смешно  hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 1 884
Добро утро!
Мерси за хубавото кафенце.  Hug
Ей какви красоти сте сътворили ...  bouquet

Искам да питам, има ли начин да оправя снимка която не е много на фокус  newsm78


Може са опиташ с опцията Sharpen от Филтрите или да си потърсиш из нета имаше някъде такъв плъг-ин за поправяне на разфокусирана снимка. Не очаквай чудеса, по принцип не може да се направи кой - знае какво.


Даааа, Дам мацето с банския аз го правих се сещам и единия вариант с карибските пирати.  Joy Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 6 743


Даааа, Дам мацето с банския аз го правих се сещам и единия вариант с карибските пирати.  Joy Joy Joy
Извинявам се, че го изтрих, ама ме хвана срам  Embarassed Embarassed Embarassed А инак ги пазя ВСИЧКИТЕ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 516
Включвам се в новата обединенна тема с първите ми опити за виртуален тунинг  Joy Joy hahaha


# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Много, много моля Мактъб да събере всичко от постовете на Девилката и да се сложи в първия пост на темата за да си ги запазим  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 2 099
Честита ни нова темичка.

Дам мерси за кафенцето, супер е.
Лекси и двете са много сладки, особенно втората.

Хайде и аз да се отчета с една морска, надявам се да ви хареса.

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 12:19 от mimival

# 22
  • Мнения: 377
А аз си сложих малко силикон  Joy Joy Joy
http://van4eto.multiply.com/photos/album/35#1
Радвам се, че темата обединява и ретуша-ще стане много весело  Hug
Радостче, добре ти се е получило Peace
mimival, красива рамка!Акак е с цветни снимки?

# 23
  • Мнения: 1 516
Ванчето и на теб също  Joy

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Тука големи промени в мащабен план  Peace Аз напоследък не мога да се вредя до компа, имаме си като екстра татко в отпуска и....  Crazy Та тия оправдания са, за да кажа: Запис в новата тема и да ни е честито обединението  newsm24

# 25
  • Мнения: 2 616
Записвам се в темичката Simple Smile

# 26
  • Мнения: 276
Лекси-то, ......................................... снимката обаче трябва да се оправи - розовее детето, центрирано доста, а и малко кроп няма да е излишен. На тази - сянка на люлката, скобите - зад Тедката, облаците да влязат или в скобите, или да са над тях, дъждът е доста разпилян, направи капките надолу, охловът е доста голям, почти колкото жабата, намали му размера и дай маска .......................................

И аз искам така да ме разчепкват от време на време  Crossing Arms  Иначе нямам полза - тъпча все на едно и също място , а напредък - никакъв  Crossing Arms  Crossing Arms Crossing Arms На първо време предоставям за чепкане рамката -подарък за Млечко от предната тема, нови неща нямам Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 237
 Запис в новата темичка.
mimival,харесва ми,ама не е ли по-добре с цветни снимки?
Дам,мерси за кафенцето! Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 2 161
Време беше да се обединят темите . ....Това вместо "запис"  Wink

# 29
  • Мнения: 2 099
mimival, красива рамка!Акак е с цветни снимки?

Ами рамката първо си беше с цветни снимки, но всичко стана толкова шарено, че снимките се сливаха с останалото и за това ги направих такива.

Общи условия

Активация на акаунт