68ма Американска тема

  • 14 396
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 147
Атти, мила, няма нужда вече. Вярваме ти, Кюбит може да спи спокойно нощеска.  Mr. Green
Как сте с Кристиян? Майка ти тук ли е още?

# 16
  • Мнения: 558
Като идвах тук първия път- Флорида 1998, пак беше срамотно да се ходи със спидо... Да  Naughty...

# 17
  • Мнения: 3 988
Атти, мила, няма нужда вече. Вярваме ти, Кюбит може да спи спокойно нощеска.  Mr. Green

 Joy

То от чат и радост, сън не ме хваща.  Mr. Green
Това явление "шорти" и в БГ е от няколко години. Като се сетя преди 10 години всички бяха опънати в тил слип-че.  Sunglasses

# 18
  • Бостън
  • Мнения: 13 516
... хихихи - спийдотата нещо са спийднали работата и амканците индигнантли са ги оставили на бръснатите гей плувци щот бързата работа - срам за майстора, мдам  Crazy

... тая твоя приятелка е мноо заблудена за пакетите, щот кавернозни тела в покой не са достоверна индикация за физическите свойства на същите в работен режим  smile3532 - по-добре да действа по лична препоръка на удолетворена потребителка!


# 19
  • Мнения: 384
cubbit, успех на твоя съпруг. Моя точно 3 се появи с такива плувки и последния път само повтаряше " абе к'во ме зяпат тия" Laughing. Сега си мята крачоли, и си е супер, Пухкавел и той така./ само в неговия си басейн е гол/
Агент, чакам снимки.  Laughing
Анет, честито за клиниката и за положителните емоции. Я сега ми кажи какви са ти ценовите граници за дрешки, че Стеф е останал на 2 четене ooooh!. Отиди в страницата на Колс и си разпечатай някой друг купон $5 офф на покупка $5 или повече Naughty. Аз така Плами доста добре го спретнах за БГ, а и от ебай си купих още 10 купона за 0.99 Embarassed Не знам вие как сте, ама аз за много неща ги уважавам тези купони. Сега на работа ми е супер кеф 1 -20% дискаун после купоните и гледам от сметка $9 как плащам само $3. Пренесох половината Хол Фодс в къщи Embarassed Twisted Evil
Atalanta, много е сериозна Мая, ама така е лесно торта не става Grinning
Още от сега да кажа, че да не забравя в сряда и четвъртък стискайте палци Praynig, дано да стане, като се приберем ще кажа за какво става дума, че съм малко суеверна. А толкова ми се иска да има + край
Бенс,как в синеочко
Биз, надявам се скоро да те видя Grinning
Не знам , кой какво мисли за виртуалното общуване, ама ако не бяхте вие щях да си умра със счупения крак , а и колко морална подкрепа получих Hug  bouquet А и преди 3-4 месеца се запознах с една мама от форума, доста често се чуваме по телефона, а като се приберем от БГ ще се видим пак Peace
Отплеснах се , ама така е вече нямам много свободно време и докато си напиша компетентното мнение bowuu
П.П най - накрая продадохме леглото което само заемаше място , в брой

# 20
  • Мнения: 405
О, вие ми се смеете, а аз цял рисърч заформих тука.  bowuu  Ще пусна само страницата, че май текста не е много подходящ за тука. Ама обърнете внимание на названията за спидота в Австралия:  Laughing
http://en.wikipedia.org/wiki/Swim_briefs

# 21
  • Мнения: 1 147
... тая твоя приятелка е мноо заблудена за пакетите, щот кавернозни тела в покой не са достоверна индикация за физическите свойства на същите в работен режим  smile3532 - по-добре да действа по лична препоръка на удолетворена потребителка!

Муахахахахахахаха. Ходи си лягай, щото почна да дрънкаш много  Laughing Laughing

Къде са другите снимки от венчавката, а, а, а?

# 22
  • Мнения: 3 988
обърнете внимание на названията за спидота в Австралия:

Описателни са, бих отбелязала.  Wink


... тая твоя приятелка е мноо заблудена за пакетите, ... - по-добре да действа по лична препоръка на удолетворена потребителка!

По-скоро съм на мнение, че тя може да препоръча много по-добре.  Blush Вече и пълнежа разпознава, имам предвид изкуствения, само с бегъл поглед.  Joy Жената е щастлива, оставете я да се радва.
Дано не мине от тук само, че ще ми оскуби косата.  Mr. Green

# 23
  • Бостън
  • Мнения: 13 516
"dick stickers" - нееееееееееееееееееееее! Атти - ти уби всичко детско в мен !   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мадам Зора, аз самоотвержено помпя по нощите и просвещавам заблудените уфси  Grinning
Очаквам да получа необходимото отношение и уважение  Crazy
А съвета как да се действа по въпроса е от един колега бивш, за който се избиваха жените във фирмата и той го използваше като опънинг лайн - "Пробвай - няма да съжаляваш! Ако не вярваш, вземи референции от А.., Б..., С..."

Нали обясних, че батерията ми замина преди да стигнем до събитието и сега съм изоставена на милостта на тези, дето решат да си шернат снимките  Rolling Eyes

Абе аз благодарих ли на Вики за оназ огромна тесла дето я метна по мен  Thinking Вики - ТНКС!

# 24
  • Мнения: 1 147
В тая фирма, като ги знам кви са, не ми ги фали.  Crossing Arms Mr. Green

Самоотвержено приключвай и изчезвай. Ти верно големи жертви, дано те оцени Ангелинката след време.
Аз оставам тука да плакна око в Спийдо-тата на американския отбор по плуване. Laughing

То тва дето Вики го каза всички си го мислехме, ма ни беше срам да те коментираме така публично.. Mr. Green

# 25
  • Бостън
  • Мнения: 13 516

Аз оставам тука да плакна око в Спийдо-тата на американския отбор по плуване. Laughing


Ох, да та ожали човек в тая СА - 9 мес гледаш само грозни гащи по плажовете! Що не трансферираш към МА - виждаме полугол мъж по 3 пъти/год и сме толкова гиди, че не забелязваме с какво си е покрил аааааааааааааа..............ъъъъъ.............задните части! Joy

# 26
  • Мнения: 1 800
айде да се метна и аз в новата тема...

гледахте ли финала по плуване 4х100, малее какви скорости развиха тези хора, дори и некласиралите се с медали минаха световния и олимпийския рекорд....красота!

питах американския си мъж защо не носи спидо, отговора е, че не иска да показва "джънка" си на всички Simple Smile

МВК, стискам палци да стане, за каквото се надявате Hug
ЕйДж е на същото дередже, сега и баща му се разкисна, та ще видим, дано до сряда се оправи , че ни отиде реюниъна...

АттиLaughing
---

за купоните- онзи ден гледах някакво предаване, в което обясняваха, че с купони може до 20% да се спести от пазар.


# 27
  • Мнения: 1 783
Вие пък, много чувствителни станахте, спийдо не харесвали, дрън-брън.  Laughing Жените всичко си описват и цял свят със спийдо ходят, само в Америка не може. Не ми пречи нито единия, нито другия вариант и ми се струва, че както често се случва, с каквото и да е свързано със секс, Хамериканците пак леко изкрейзват по темата, че е неприлично Crazy. (личните предпочитанията за шорти са едно, аз коментирам за общественото мнение).
И повтарям след Атти - в басейните, когато плуваш за спорт е със спийдо, не със шорти. Не чухте ли историята за новите Спийдо бански дето ги направиха за олимпиадата? Това, ако не е описващо не знам, кое е. Репортерката, дето слушах, каза, че и отнело половин час да го облича, и на 50 години в този бански изглеждала, толкова добре, както никога до сега  Laughing ето - http://www.slate.com/id/2196569/

# 28
  • Мнения: 3 367
mersi za филмите,маймуносите не са още,но като ви чета тая зима ще ги посветим
*
МВК-за детски дрехи не давам повече от 5 кинта ;  за летни т-шърти дето са см на см-до 2 Laughing за купони нерви нямам,но пазарувам дрехи 2/година (за следв.сезон) като са на съвсем 80+% офф,джамбурета за по 2.75$ не мож' би

*
в самоварящата кана се кълнем,аз пия нес кафе,бащата на децата понеже е полезен пие по 4 кила чай/ден,много я ползваме(уолмартска беше,изглежда като чайник,не кана)
*
Бенсън,видяхте ли му ушите на дете? (и гърлото,има едни летни вирусни фарингити дето така се влачат с дни)

# 29
  • Мнения: 1 783
Чували ли се за това и какво мислите?
http://www.playnormous.com/default.cfm

Общи условия

Активация на акаунт