68ма Американска тема

  • 14 409
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ох, нещо щях да казвам, но от смях забравих.

МВК, успех!!!

# 31
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
на кой се смеете, ако смея да полюбопитствам, прекрасна гуспожу!?!

девойки, не знам за вас, но аз съм като мъж пред ТV по време на олимпийски, световни и прочие спортни събития... навремето потренирвах и бях известна със спортната си злоба  Whistling а сега такива емоции и крясъци и турбочарджнати словосъчетания лея пред екрана, че свеки запушва ушите на мъжо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green има нещо гнило в спорта!

айде от мен да мине - поиграйте си и вие!
http://www.nbcolympics.com/swimming/photos/galleryid=156776.html

а тия кани са ми любими от бг, тук нещо на 2 пъти купувам и връщам, сега съм се заканила на една Браун, красота ви казвам, но 90 кинта за кана не давам и чакам да ме огрее сейл  Crossing Arms


Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 17:39 от Agent Provocateur

# 32
  • У дома
  • Мнения: 1 741
А сега, де, и на госпожи ли ще се обиждаме?  Hug

По-разбиращите мами... за или против сте нощните лампи? Моите деца така са свикнали, а мен все ме човърка, че не е добре за тях.

Аз отивам до петсмарт да ги моля да ме отърват от костенурките  Confused

# 33
  • Мнения: 3 988
Ако знаете каква огромна градушка вали тук...  Sick
Направо ме е страх, че ще счупи прозорците.  Confused


Atalanta, аз съм за, но деца нямам.
Зависи какво се прави на светлината от тия лапми. На нощна лампа не чета например, но за фон е идеална. Принципно не предпочитам светлина от лампа горе на тавана.

# 34
  • Мнения: 1 783

еееее, стига ама и ти, и след това нещо, как очакваш да работя и да си мисля за болните деца?! Срамота в работен ден така да МЕ разсейваш!  Flutter

# 35
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
извинявам се за гусподжосването  Hug всички сме "девойки ... бивши" - лафът е на един ски-инструктор  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

кюбитче - застраховка?

Биз - виноват! Намери някаква връзка между мъжовете и децата, за да можеш да ги третираш индиректно като стимул за работа  Crazy

# 36
  • Мнения: 3 988
Агент, ние сме в редови апартамент и цялия блок е застрахован от мениджърската компания срещу природни бедствия. Спря да вали де... Няма щети.  Peace

# 37
  • Мнения: 1 147
Ох, да та ожали човек в тая СА - 9 мес гледаш само грозни гащи по плажовете!

Хайде, не завиждай толкоз. Всеизвестен факт е, че най-готините мъже в Калифорния имат лек ляв уклон. Ако случайно не са обратни, значи са женени.  Mr. Green
Твоят мъж пък много чувствителен, бре! Свеки ще му запушва ушите, тц,тц, нежно крехко цвете... как оцелява с теб, горканчо?
Големи червени точки с тоз сайт натрупа гледам, сега кажи какво ще искаш?


Аталанта, Александра спи на тъмно от новородена, но тя е малка. Другите да се изкажат. Племенниците ми, особено по-малката се страхуваше от тъмно доста време, и бяха с лампа, с годините изчезна страха с него и лампата...

Иве, щафетата снощи беше изключително интересна! Изобщо, това й харесвам на Олимпиадата, просто всяко състезание е интересно, всяка дисциплина, върховни натоварвания и постижения...





Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 19:19 от Зора

# 38
  • Мнения: 2 563
Ако знаете каква огромна градушка вали тук...  Sick
Направо ме е страх, че ще счупи прозорците.  Confused

Това ли било? Аз съм на две преки от NYSE и усетихме, че вали само защото стана ужасно тъмно и светнахме всички лампи. Ти къде живееш?

Не знам при вас как е, мацки, но в нашенско се усеща леко есента. Вече не е толкоз горещо денем и тоя дъжд всеки ден... Я аз да работя...

# 39
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
Твоят мъж пък много чувствителен, бре! Свеки ще му запушва ушите, тц,тц.... как оцелява с теб, горканчо?

Не той, тя как оцелява е въпросът  Crazy горката!

А, така кажи, бре гадже калифорнийско, че искаш live streaming sports, hi-def video и прочие благинки - много си тача аз технологиите и си ги ползвам по предназначение /сайтът е рядко добре направен! - даже в момента TV-то предава Олимпиада, на лаптопа ми тече ливе Олимпиада, а свеки чете от десктопа бг олипмийска преса на глас, да не изтървем нещо  Crazy Завиждай сега!

# 40
  • Мнения: 3 988
Hear, Астория. Сега ми "докладваха", че и в Манхатън около Линкълн билдинг е "прало" градушка.

Чела съм, че тук уж ги разбиват, тази май са я пропуснали.

# 41
  • Мнения: 948
Тъй, тъй, Агент  Sunglasses У нас и се записват, та да можело някои неща да си ги гледаме после пак (for posterity) - мъжа ми е маниак по колоезденето, например  Crazy Лятото като се почне: Giro d'Italia, Tour de France, Vuelta Ispania, и сега и олимпиадата за капак.

Мариана е супер сладка, гледа и си харесва нови спортове - до тук щангите и фехтовката досега не беше виждала  Crazy

Хайде, утре и аз се вдигам към БГ, стискайте палци да ни се уреди старозагорската среща...ще намажете снимки  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 147
даже в момента TV-то предава Олимпиада, на лаптопа ми тече ливе Олимпиада, а свеки чете от десктопа бг олипмийска преса на глас, да не изтървем нещо  Crazy Завиждай сега!


Ако пък искаш да знаеш, понеже таз седмица работя от вкъщи (както е видно не много усърдно!), на телевизора тече олимпиадата, като ме ядосат превключвам на Евроспорт, а ако работата съвсем се закърши, местим на българските телевизии... smile3533   
Ако случайно нещо изпуснем, после превъртаме записите, щото нали се сещаш, всичко се записва даже...

# 43
  • Мнения: 1 147
Мише, лек път!  Grinning Весело изкарване, и чакаме снимков материал.

Милото Марианче  Grinning Спортна фенка, сладуранка малка.

# 44
  • Мнения: 2 386
На трета страница се записвам!  Grinning

Гледах откриването на Олимпиадата - страхотно е, ако някой не го е направил все още, да знае, че си заслужава всяка секунда!
(Замислих се какво още би могъл да ни даде народ, изобретил хартията, барута, компаса, коприната, китайския порцелан (и опера) и т.н. и т.н..

Мишолина, малко завиждам и много ви се радвам! Пийнете нещо и за мен (Бедруум-ът, бившият Паралакс е хубаво място за кафе и е на крачка от площадката, освен това имат люлки в самото кафе). Само казвам Simple Smile

И тук се развали времето, точно се зарадвах на слънцето и се заоглеждах за нови бански (не спийдо и не прашки  Mr. Green) и есента дойде.

Общи условия

Активация на акаунт