Гоблени-28..

  • 68 915
  • 469
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 496
Аз не знам защо изчезна картинката с ключа newsm78може би са я махнали модераторите,че големичка беше....

# 61
  • Мнения: 200

anonimke, в никакъв случай недей да скътаваш. на твое място бих сравнила цветовете с някоя друга схема (Anik@ беше пуснала, ама сега къде я скри  newsm78), но в никакъв случай не бих се отказала. даже може да се консултираш в някой магазин, където го предлагат (аз бих им казала даже, че съм го купила от тях  hahahanewsm10
ще пошия още малко пък ще видим,може би като се позапълни още малко и ще се оформи
тя схемата е на златно руно и не съм чула в България да се продават техни гоблени иначе сравнчвах цветовете по каталог на DMC и Madeira, уж са еднакви доколкото се вижда на монитора ,но помоему нещо не е наред...


Anik@ ,благодаря ти за ключа аз го имам и него/и схемата в PM/цветовете са същите,а за картинките и те са си на място просто по бавничко се зареждат,никой не ги е трил...

# 62
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 066
ще пошия още малко пък ще видим,може би като се позапълни още малко и ще се оформи
тя схемата е на златно руно и не съм чула в България да се продават техни гоблени иначе сравнчвах цветовете по каталог на DMC и Madeira, уж са еднакви доколкото се вижда на монитора ,но помоему нещо не е наред...

монитора честичко лъже  Confused защото цветовете зависят от настройките  Tired
защо не си купи направо Мадейра? някой беше казал къде има и беше много доволен от качеството (а и от цената  Wink )

# 63
  • Мнения: 496
И аз се замислих,защо не го започна с Мадейра,все пак оригинала е направен с тези конци.Вероятно конвертирани в DMC се получава леееко разминаване в тоновете и когато е човешко лице (кожа) не се прелива плавно. Иначе самата разработка е ПРЕКРАСНА ! И на мен ми беше в плановете,но вече срам ме хваща....Преди малко си подреждах шкафа с гоблени-14 готови комплекта в кутии (незапочвани),6 схеми от нета окомплектовани с конци ,2 щампи и 3 започнати и ушити до средата Embarassed Чакам другата седмица и 3 комплекта от eBay+1 Вилер. Понякога се плаша,че съм се вманячила -това не е нормално  Embarassed

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 728
    И още един въпрос- леля ми извади отнякъде неразграфена панама, мислех да я ползвам за някои по-малки гобленчета, но по цялата панама има едни малки кафяви петънца-по някои от нишките, това нормално ли е и мога ли да я ползвам? Няма ли да станат грозни картинките?
Мисля,че това е от самото тъкане на нишките....аз имах такава стара панама с малки "бобчета" по нея (българска)....малко са досадни ,аз ги клъцвах леко да не стърчат много ,но ако шиеш кръстчета,мисля,че няма да се забелязват толкова (през дупка и с два ката конец,имам предвид).  Peace

   Gesh, точно за тези "бобчета" става въпрос. И моята е българска "от едно време". Мислех да шия гобленчета без фон, но ме притеснява как ще изглеждат с тези кафяви точици. Но пък може да се опитам на парчето за гоблена да ги махна, дано не се скъсат нишките. Но това е проект само, поне докато не свърша гоблена дето сега шия.

# 65
  • Мнения: 200

защо не си купи направо Мадейра? някой беше казал къде има и беше много доволен от качеството (а и от цената  Wink )

...по простата причина,че не се продават при нас,има само DMC и Anchor
ето позапълних малко още тук таме

# 66
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 066
става все по-добре   Peace

# 67
  • Мнения: 643
Анонимка, аз също мисля, че става хубава-на тази по-малката снимка и като е запълнено рамото вече.

Аника, аз съм същата, мисля ,че е болест Laughing

Ето тук рускиня го е описала точно: 30-40 ГБ схеми и пълни шкафове  Hug

Много хубав сайт 

http://galinak-9.gallery.ru/

Групата на риска е новичък, попаднал на форум хомяк като мен .... Crazy

# 68
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696

Къде се намират схемите в този сайт, че нещо не ги откривам?

# 69
  • Мнения: 643
Ами като натискаш върху картинката -тя е албум и тогава отваря схемите , а и отдолу си търсиш страница , много са ...

# 70
  • Мнения: 2 924
klikni gore w liavo na альбомы.
Otvaria se stranica sas snimki.
Pod vsiaka snimka ima ili drugi albumi ili snimki.
Kato kliknesh na nqkoia snimka izliza stranica na koiato pishe Как бы вы хотели просмотреть данный альбом?

Izberi edno ot dwete predlozhenia.
Otwaria se albuma.
Za da svalish snimkata s razmer s kakvato e kachena dolu vdiasno pod vsiaka snimka pishe Все размеры klikni tam i izberi  Исходная

Sazhalivam za latinicata

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 728
    А ето аз какво си намерих: http://www.leahblog.blogger.com.br/ . Отстрани има архив по периоди,там има много схемички с малко цветове, точно каквото търсех!

# 72
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
klikni gore w liavo na альбомы.
Otvaria se stranica sas snimki.
Pod vsiaka snimka ima ili drugi albumi ili snimki.
Kato kliknesh na nqkoia snimka izliza stranica na koiato pishe Как бы вы хотели просмотреть данный альбом?

Izberi edno ot dwete predlozhenia.
Otwaria se albuma.
Za da svalish snimkata s razmer s kakvato e kachena dolu vdiasno pod vsiaka snimka pishe Все размеры klikni tam i izberi  Исходная

Sazhalivam za latinicata
След Исходная не ми излизат никакви схеми, не ги намирам, дали на всяка картинка има и схема и ако да, къде е newsm78
Харесала съм си тези неща
http://galinak-9.gallery.ru/watch?ph=bmU-MhbO&feature=topscroll
http://galinak-9.gallery.ru/watch?ph=bmU-MhbP&feature=topscroll
http://galinak-9.gallery.ru/watch?ph=bmU-IIUQ&feature=topscroll

# 73
  • Мнения: 2 924
za tezi pishe, che shemite sa v pdf format i sa progon.
S tazi duma ruskinite narichat shemite na gobleni, koito sa napraveni kato edna snimka e prekarana v programa za naprava na shema za gobleni. Te sa bez nikakvo kachestvo, ne si struva da se shie.

# 74
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Благодаря ти Хипатия   bouquet
Май успях да ги намеря, наистина не всичките имат схеми.

Общи условия

Активация на акаунт