"Първият триместър отминава, МАРТ ще бъда горда мама"

  • 15 137
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Добре дошла fever!  bouquet
За свинската мас и аз имам познати,които са изпитали положителния и ефект!
Аз така и не се реших и може би там ми е била грешката-този път ще пробвам!!!

# 16
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Fever, много се радвам да те видя тук Hug Засичали сме се около темите за Давидков. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и един здрав бебо на финала  ylinfant

# 17
  • Мнения: 3 621
Фифърче, миличка особено съм щастлива на теб да ти кажа добре дошла, нека следващия март да е най-щастлив в живота ни  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 361
добро утро и добре дошла на fever
  bouquet
аз днес за малко съм на работа
лек ден ви желая

# 19
  • Мнения: 2 495
Запис и от мен Grinning
Само наминавам да ви видя и изчезвам за работа
Добре дошла на feverbouquet

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
fever добре дошла при нас. ще ни кажеш ли малко повече инфо за да те добавя към списъкът ни

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте,честита нова темичка,аз вече съм по-спокойна туко що се върнах от лекаря и всичко е наред,вече официално съм в редиците на мартенските мами,даже вече казах на всички близки,това е от мен,надявам се искренно всички да сте добре и прекарате една прекрасна седмица!!!  love001 newsm03

# 22
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен, аз си ви чета редовно ама пуста работа нямам време да драсна, та чак сега се записвам в новата темичка.
честито на fever пожелавам ти мноооого спокойна и безпроблемна бременност  и март месец всички да посрещнем stork-girl
Момичета относно коремчето, и аз си го усещам изхвръкнало, не съм качила килограми ама корема никога не ми е старчал така, дори преди нарочно ако исках да го издуя напред неможех а сегааааа. Ама като се похваля на мъжо ми той отсича "не може да е от бременността". Взех да се замислям и аз защо толкова рано се чувствам така.


Есме Вихронрав прочетох че пишеш за някакъв доктор във Варна Давидков, та се замислих защо от Бургас да пътувам чак до София ако във Варна също правят ФМ и скрининг и не знам какво там се прави. Може ли да ми кажеш повече информация за него?
Приятен ден ви желая

# 23
и аз да се включа в темичката !!!здравейте на всички !!!аз в петък съм на преглед иначе всичко е наред само дето още повръщам но започвам да взимам Деган надявам се да ми помогне!!!!вчера по National Geographic гледах страхотно предаване за бремеността и днес ще го дават от 14:00ч. и от 19ч то е продължение но е много интересно показват ти снимки на бебето с 4Д апарат много е готино как ти расте коремчето и така нататъка!!!препоръчвам го който има възможност да го гледа!!!!!целувам ви и приятен ден на всички!!!!

# 24
  • Мнения: 3 621
Добро утро и от нас
пожелавам много хубав ден на всичко , мами и бебчета в коремчетата
Яница, ФМ може да си направиш и във Варна, а скрининга, го правят само в София, но можв оттук да ти вземат кръв и необходимите данни и се изпращат в София, лошото е че се чака около месец за резултатите , ако си решила да ходиш във Варна за ФМ се разрови из варненските теми, май за този доктор Давидков има много противоречиви мнения, повече препоръчвам Яков мисля че беше ама ти си прочети и сама си създай мнение

# 25
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Здравейте. Днес съм особено поспалива newsm46
Janitsa, пращам ти няколко линка за Давидков. Знам, че в момента обикновения преглед е 100 лв., не зная цени за ФМ и по-специфични неща. Лично аз съм негативно настроена към него, можеш от предишните ми публикации да видиш защо. Във Варна доц. Балев и д-р Яков също правят ФМ. Наистина е най-добре е да си създадеш собствено мнение.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312557.0

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 003
fever добре дошла при нас. ще ни кажеш ли малко повече инфо за да те добавя към списъкът ни
На 29 години съм, от Варна, трета бременност надявам се този път успешна, предполагаем термин 10 март.
Есме Вихронрав аз продължавам да си ходя при Давидков, въпреки противоречивите мнения за него, за мен той е най-добрия диагностик във Варна. Писала съм и в други теми, но и тук ще пиша, че единствено на неговия ехограф се видя, че имам двурога матка с ясно изразен септум и полипи в единия от роговете. Според него тези полипи са били една от вероятните причини за загиване на ембриона при втората ми бременност. Но все пак наистина не искам да насаждам мнение. Аз говоря от опита си, защото съм била и в Майчин дом и в АГ и при Балев.
Janitsa и на мен коремчето ми много рано беше щръкнало при първата бременност и се чудех какво става с мен  Mr. Green, така че не се притеснявай.

# 27
  • Мнения: 4 428
Здравейте, момичета  Grinning

Добре дошла на февер  Hug

Ох, днес трябва вече да кажа на шефа за бебето  Rolling Eyes Ще се правят едни разпределения на достъпи и т.н. и ще трябва да има предвид, че ще съм на работа до края на януари живии здрави. А на всичкото отгоре ес оказа, че и още една колежка е бременна и на него лошо ще му стане  Mr. Green Но до някъде така е по-добре. Ще разбере какво значи да останеш без хора. Че той се държи малко все едно ние си клатим краката по цял ден и нищо не вършим  Crossing Arms Не получаваме никаква оценка за труда си  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 189
Здравейте момичета,

толкова много неща са се случили, откакто изчезнах...
аз се чувствах много зле като се почна от 7 седм с повръщане и вчера излязох от болницата, където постоях на системи 4 дни. затова изобщо не можех да си помисля за компютър и каквото и да е ... свалила съм 5 кг, но не ми личи - явно само течности съм изгубила. иначе се мажа с бебешко олио на нивеа (уж против стриите), когато имам сили, че още не се чувствам много добре ...

абе, много тежко изкарах тези три седмици, тази по-леко минава, ама като си представя, че поне още 3 ме очакват със същото ... чак ми се плаче. надявам се да няма други такива "повръщачки" като мен и да карате леко и весело.

ами, като съм по-добре, пак ще влизам да ви виждам ...   bouquet

# 29
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен в новата тема!
Слънце, много ти благодарим за старанието!   bouquet Ти си нашия топ бременлински дизайнер!
Добре дошла, FeverHug Пожелавам ти лека и успешна бременност, дано мартенската тема ти е на късмет, както и на всички останали!
И аз да си кажа, че си усещам корема подут, сутрин няма корем, но до вечерта вече се заформя. Уж не съм качила килца.
Да чукна на дърво, но тази седмица не ми се гади толкова, може би защото като усетя пристъпи и веднага хапвам нещичко макар и малко. За съжаление не мога да си набавям калция чрез прясно мляко, защото не пия и затова си правя айрянчета с мъничко сол. Някоя от вас беше писала, че помагат и на гаденето.
Момичета, вие започнахте ли голямото мазане?  Simple Smile Питам, защото аз се мажа с един крем веднъж на 3 дни като се сетя и като ви чета почнах да се тревожа да не би да ми се появят стрии още на този етап... не че ми е толкова стърчащ корема, но не ми се ще от мързел да се занемаря отсега  Embarassed
Веси, как реагира началството?
Phoenix миличка, дано изпитанията ти вече а минали и се чувстваш по-добре занапред!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт