"Първият триместър отминава, МАРТ ще бъда горда мама"

  • 15 172
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Леле ... аз на много места четох, че Моцарт много се харесва от бебетата в коремите  Joy
При това съм пристрастена към Австрия, вече бебо беше на езеро в австрийските Алпите.
slancetoo, смей се ти ... радвам се, че съм те разсмяла   bouquet

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Може не споря за Моцарт, но наистина ми стана смешно. Аз пък като съм си сама в къщи и си пускам странджански народни песни и като ми идва едно настроение, та чак ми иде едно хоро да изиграя  newsm62

# 272
  • Мнения: 3 621
dideto  Hug Hug Hug и на тебе добре дошла
Между другото някъде бях чела, че бебетата обичат класическа музика, а ти Слънце малко по-полека с хората, догодина ще тропкаш хорце, с бебче на ръце  Joy Joy Joy

# 273
  • в гората
  • Мнения: 25
 Аз като се сетя на последния преглед бебчо как усилено ръкомахаше и ми идва следната идея за заглавие: " Мартенчето бурно с ръчички маха от екраните на ехографа"

# 274
  • Мнения: 3 621
" Мартенчето бурно с ръчички маха от екраните на ехографа"

 newsm10 много сладурско заглавие

# 275
Аз като се сетя на последния преглед бебчо как усилено ръкомахаше и ми идва следната идея за заглавие: " Мартенчето бурно с ръчички маха от екраните на ехографа"
и аз съм съгласна много яко заглавиееее!!!!!! целувки от мен!!!!!и лека вечер!!!!

# 276
  • Мнения: 45

И аз да се включа! От Бургас съм и термина ми е 8-9 март.Чудесен форум! Hug Simple Smile

# 277
  • Мнения: 2 495
Добър вечер на всички и добре дошли на новите мамчета  bouquet
Аз преди малко се завърнах бях на късен преглед при гинеколожката-бебчо расте много добре, 45 мм, видяхме отново сърчице, гръбначен стълб, крайници!Даже и мърда!Направо ми стана толкова хубаво Heart EyesЛекарката каза че се равива и че със сигурност ще е голямо бебе!Таткото се ухили....направо не  е за вярване! LaughingАми това е, много съм щастлива, ще се опитам по-късно да кача снимки в албума Hug
Чао и лека вечер!  bouquet

# 278
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен!

Приемате новички мами нали? Grinning
Вие как сте с килцата-колко качихте до сега? За мен това е втора бременност-първата качих общо 14 и се чудя колко ли ще са сега?!? От много малко хапване ми се струва че съм изяла слон,толкова тежко ми става-вие имате ли този проблем?

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро на всички. Бързам да си направя кафенце и да ви почерпя

# 280
  • Мнения: 105
Добро утро!
Добре дошли на новите мами   bouquet
Момичета, да ви се оплача от 2 дни много ме боли гарлото - пия чай с мед и смуча ментови бонбонки, но засега няма подобрение. Снощи имах и 37,5 температура. Час за лекар имам другата седмица. Чудя се да звънна ли на GPто да питам, какво да правя?!? Какво ще препоръчате?

# 281
  • Мнения: 1
Добро утро мамачета,

Добре дошли на новите коремчета! Аз се заварнах успешно от морето, като изключим лошото пътуване почивката ми се отрази много добре.
Вчера бях на преглед нямах търпение да видя бебчо колко е пораснал и го видях как махаше бурно с ръчички и крачета и се въртеше като лудо  Grinning, много се зарадвахме с таткото  Grinning
Но да ви се оплача вече съм в 12г.с. и лекарят все още не ми е завел картон и не ми назначава никакви изследвания, да ви кажа чесно малко се дразня от това и мисля да отида да се запиша към ЗК, като чета тука всички вече сте си правили един куп изследвания само аз така си стоя Sad

Желая Ви лек ден изпълнен с много усмивки Laughing

# 282
  • Мнения: 1
slancetoo, може ли да ми дадеш паролата за албума да позяпам малко снимчици  Hug

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
annabell не си само ти без изследвания още. споко. те си знаят работата лекарите, макар още да ме е яд от вчера на тях.

pinit как си? нищо не казваш?

# 284
добро утрото

viki_075 mama_bebcho добре дошли

Белла чудесни новини  Hug

shushi_13 аз бих отишла веднага на лекар и да не забравиш да кажеш, че си бременна. каквото ти изпишат чети и листовките внимателно

annabell аз съм в 11 или 12 г.с. според броенето и досега ми е правено само ехограф, измерване на таз, кръвно налягане и микробиология. а следващият ми преглед е чак септември

тези дни преглеждах дрехите си... фигурата ми се е променила най-вече в кръста/талията/таза... извадих доста неща, които ще чакат година-две, за да ги облека пак... добре, че си пазя по-стари "дебели" дрешки, тези дни ще преглеждам и тях  Embarassed

момичета и аз се притеснявам за теглото си. покрай сватбата хапнах повечко сладкиши и  ресторантска храна и ето сега веднага имам сериозно повишение на теглото (2 кг.  #Crazy )  от как сме в къщи се пазя да хапвам по-добре но какво ли ще стане ако на всяко по-различно събитие така сериозно вдигам  newsm78

приятен ден на всички

п.с. вчера гледах линковете от 1-ва страничка, този с 3D на бебето е много интересен

Общи условия

Активация на акаунт