juniormenu

  • 1 257
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
ogan, след втората простотия от тяхна страна, трябваше да ги смениш. Какви са тези 20 лв. на месец само за тях?! Можеш да пробваш "Ози". Не, че и те са цвете за мирисане, но поне можеш да поръчваш он-лайн и все пак е някаква алтернатива. Имат и доставка по домовете, ако ти е далеч.
Тези от Джуниър меню направо си плачат за КЗП.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 268
И аз съм от недоволните от Джуниър Меню - несъответствиен ахраната с предварително обявената, сурови картофи, основното във вид на супа с фиде (което ме наведе на мисълта, че слагат останалите супи от предишния ден в яденето за следващия).

Кухнята на мама Люси също е отвратителна - много пасирана, не можеш да разбереш какво има вътре, камо ли дали изобщо има месо.

Държавната също беше хубава, макар и редичка и само пилешко да се готвеше.

От няколко седмици сме на Ози и съм много доволна - разнообразно ядене, доста месо, супите са гъстички.

А за готвенето вкъщи - аз лично не мога да му осигуря такова разнообразие, защото попринцип много рядко се яде манджа или супа вкъщи.

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Оффф и аз имам проблеми все с тях - но те идват и от нашия пункт, в който жената не си прави правилно сметката и поръчките! Цялото обркване дойде още от Великден и 01 май - когато имаха 6 почивни дни, а аз бях платила за цял месец...И така последната ми дата вече не е петък, а вторник-сряда примерно! И ей на миналия  понеделник не щеш ли нямаме храна! А те ходят с баба си да я вземат- аз съм на работа, а мама кротка женица ...нищо не казва ! А аз  Twisted Evil КАКА ТАКА! ТАЗИ ОТ ПУНКТА ДАЛА НАШАТА ХРАНА НА ДРУГО ДЕТЕ!!!! Осъзнала грешката си върна парите ! Чак в петък ! Но ще се ядосвам до края на септември живот и здраве - почваме ясла на есен !

# 18
  • Мнения: 545
От една седмица взимам храна от тази кухня т.к. държавната е в отпуск и направо съм възмутена кви гадости готвят на децата тези хора. Първо храна въобще не отговаря на менюто, което е дадено в сайта им, второ е меко казано гадна за ядене.
Аз приключвам с тях!!! Naughty
Много точно казано! Миналата седмица взимах от тях и детето нищо не ядеше, а е много ящна. Някакви буламачи, които изглеждат всеки ден еднакви, несварени зеленчуци, много брашно, за да е по-гъсто. Гадост.  А менюто им в сайта звучи прекрасно, разнообразно и вкусно. Относно доставянето на храната - за една седмица (колкото ги ползвах) не е имало проблем, навреме доставяха.  По принцип ходим на държавна кухня, от нея съм страшно доволна. От тази седмица сама готвя, няма смисъл да си харча парите и да си тровя нервите.

# 19
  • Мнения: 941
Ами тая кухня още от поминалата година мисля когато стартира си беше скапана и много теми се изписаха във форума, ама явно никой не търси инфо преди да пробва и винаги има опарили се. И тази тем аще потъне като другите,
Уж я бяха опраили ама не, не мога да допусна че детето ми ще яде солена запържена храна, тази храна е подходяща за по големи деца,
А за въпроса за готвенето ако имаше читава кухня в нашия район, освем въпросната и за щях да поръчвам, а не да се ръгна в кухнята и да готвя първо, второ, трето и децата да ме обикалят и теглят към вратата за разходка,

# 20
  • Мнения: 8 242
Ей заради такива теми си му готвя аз  Mr. Green И той доволен, и аз доволна  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 727
Да ви кажа, според мен има страхотно текучество на готвачи. Първата седмица като ги записах и беше толкова вкусно, че аз изяждах манджите Simple Smile
И от втората седмица стана гадна. А последния ден (в който бяхме абонати) имаше някакъв кус-кус, който предния ден беше десерт, а на следващия - второ. МАйка ми вика: а, пък същия десерт, а се оказа второ. Нямаше никакъв вкус, даже децата не го искаха.
Ама с това нямам чак такъв проблем - ако децата ядат буламачите, съм съгласна. Но един ден намерих в ориза (бял), камък (черен), голям колкото нокътя ми. Това означава, че дори не се поглежда какво се сипва в казана. Ей това е гадното - липсата на хигиена.
И се отказахме.

Общи условия

Активация на акаунт