10-те най-секси мъжки професии

  • 9 848
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
Библиотекар. С очила, но спортна осанка. Услужлив, отзивчив и готов винаги да се протегне за да свали книга от най-горния рафт.  Flutter
... или най-близката звезда в стаята....
Иначе за какво ми е, щом няма да ме сваля?

# 16
  • Мнения: 46 516
За мен са секси всички, които изключват носенето униформа/костюм  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 723
Ватман.
...така няма да изглежда тъп, че не се вози в кола... Crazy

# 18
  • Мнения: 516
Мъжът секретарка на Алиса. Flutter

# 19
  • Мнения: 1 775
Уф, и аз щях да кажа пилот от Ф1, ама като ги знам, че тежат по 50-60 кила с напикани гащи...  Stop

# 20
  • Мнения: 4 965
... дали все още е вярна поговорката , че любовта е сляпа или се влюбваме по поръчка, предварително обмисляйки на какво е способен този мъж, влияе ли ни професията му и как? Бихме ли се влюбили примерно в барман, ако не сме на 14 години? ...
... А вие?
10-те най-секси мъжки професии според Men's Health
 10. Капитан
 9. Космонавт
 8. Учител по гмуркане
 7. DJ
 6. Пилот от Ф1
 5. Офицер
 4. Музикант
 3. Футболист
 2. Пожарникар
 1. Военен Пилот-изстребител
От тук.

Класацията е малко странна, защото някой от изброените мъже няма къде да ги срещна наживо (да речем, космонавт, пилот на Ф!), а някой трудно биха ме впечатлили на сегашната ми възраст - иначе, едно време съм се захласвала (футболист, музикант, DJ, учител по гмуркане). Естествено, че и професията е от значение, защото тя е допълнение към самия човек - надали ще имам какво да си кажа с някой, чийто начин на живот, работа или разбирания са прекалено далеч от моите...
За бармана - падала съм си по такъв и наистина съм била на 14-15 г. (хубаво беше момчето и много мацки ходеха във въпросното кафене, заради него...). С харесването си останах, хем имаше интерес от негова страна, ама ... (такива връзки в стил "Моите боровинкови нощи" не ме кефят).
От изброените професии съм имала гаджета: музикант ("групар" - пак беше в ученическите години) и (комбинация) военен от морския флот на една съседна държава (пътищата - морските - бързо ни разделиха)...
Иначе, в личната ми класация (след обстоен анализ) открих, че присъстват само инженери и IT-та. newsm78
Но всичко, което носи костюм и въпросният костюм му стои добре, а има и "плънка" и в двете глави  Blush, е способно да ми привлече вниманието...

# 21
  • Мнения: 183
Професия-Човек.

Мисля, че тя придава завидни количества сексапил  на индивидите от мъжки пол в очите на техните половинки.
Или поне в моите Peace

# 22
  • Мнения: 17 407
Pasinet, имам един под ръка, но не го ползвам- точно, защото иска да работи  за мен безплатно. Много съм зле, нали? Да взема да ти го продам- скъпо, разбира се.
Нито една от изброените не ми е секси. МАлко буквално приемам аз темата. На мен  професия не може да ми е секси, пък!  И защо няма лекар в десетката? Grinning

# 23
  • Мнения: 2 448
Pasinet, имам един под ръка, но не го ползвам- точно, защото иска да работи  за мен безплатно. Много съм зле, нали? Да взема да ти го продам, скъпо, разбира се.
Нито една от изброените не ми е секси. МАлко буквално приемам аз темата. На мен  професия не може да ми е секси, пък!  И защо няма лекар в десетката? Grinning

Хе хе, това за масажиста ли?  Heart Eyes Laughing

Не я приемай буквално само за класацията, на това попаднах като търсех секси професии. По скоро мисълта ми е слагаме ли си без да осъзнаваме спирачка като разберем професията на мъж, който да речем се опитва да ни сваля. Примерно, този много сладък, ама пък барман.
Припомнете си реално по какви мъже сте хлътвали и какви са били професиите им.

# 24
  • Мнения: 7 723
...  И защо няма лекар в десетката? Grinning
....гинеколог? Whistling

# 25
  • Мнения: 4 300
Не са ми секси горедизброените, поне не и вече.
ПРивлича ме интелектуалния труд, властта, облечена в хубав костюм. Можете да ме обвините в скука:)

П.С. Лекарите не стават в общи линии, особено гинеколозите.
П.С. 2. Вече си слагам спирачки, да. Всъщност винаги съм си слагала, просто се менят с времето.

# 26
  • Мнения: 17 407
Мдаааа, баш за гинеколог се сетих, пишейки въпроса си/ако си спомняте една скандална тема у форома преди време/.
Пасинет, шегувах се за буквализма, ама ако тръгнем да разсъждаваме върху тезата за спирачката и бармана, ще стане интересно, предполагам накъде ще се измести темата, щото Mr. Green

# 27
  • Мнения: 505
Артисти - актьори, художници, мъже на изкуството......къде са? Аз такива харесвам... Blush

# 28
  • Мнения: 592
За сведение на Мелинда - пилотите от Ф 1 са дооооста ниски - ще се разочароваш! Но са мноооого ботати и с мноооого мацки около тях! А и най-високия футболист на Левски е малко по-нисък от мен /до скоро/! Странен критерий за височина имаш?!
Не разбирам само каква е разликата между офицер и капитан и офицер и военен пилот изтребител?  newsm78
Къде останаха мускулестите и потни докери - тип водопроводчика идва в къщи, като съм по бельо!
Що за критерий на класация?  Че и мъж да харесаш заради професията?!  Shocked

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
За едните правят филми като Топ гън, а за другите - не.

Общи условия

Активация на акаунт