Грешен Престо

  • 13 599
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 247
Моят съвет е или кръвен тест или изчакай закъвнение . Дано е това което искаш   Peace Peace Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси,мацки,за съжаление и температурата ми вече е ниска,няколко дни поддържах 37,1(под мишницата),днес обаче я мерих няколко пъти-беше между 36,6 и 36,9.От симптомите ми останаха само болезнени гърди,силен опън в кръста и болки в корема,все едно всеки момент ще ми дойде,което продължава вече 10ти ден!Ако това е ПМС,момичета,ще ме извините за израза,но съм доста #Cussing out #2gunfireе...ти ПМСа!!!За протокола-НЕ чакам на 14!

# 17
  • Мнения: 975
tuzni4kata,изчакай  до 14 и направи тестче newsm10

# 18
  • Варна
  • Мнения: 730
Мила, желая ти късмет и .........утре е 14-ти. Дано! Само да споделя, че предния месец бях с доста съмнителни симптоми и почти си бях повярвала, че този път..........., но уви, нищо ново под слънцето, разбирайте-отново лелка. Та.....не се пренавивай, да не се разочароваш.
Искрено вярвам, обаче, че ако не този месец, то поне следващият ще е твоят.
Успех!

# 19
  • Мнения: 3 092
Усилено палцестискам и чакам резултата  .... хайде да се похвалиш !  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Ох,милички,страшно сте мили и много ви благодаря newsm20,но както може би вече сте разбрали от друг мой пост,гадината дойде и то със силни болки,които отдавна не съм имала smile3514!Така че в моя случай Престо се оказа верен,макар и да го направих 3 дни по-рано.Доиде си ми точно по часовник(аз съм си на 28 дни твърдо)!Поревах си стабилно,сега съм по-добре PeaceЦункам ви  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 092
 Hug от мен! Дано скоро да се похвалиш , мила !  Hug

# 22
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Много съжалявам Sad.Искрено се надявах теста да е грешен.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 884
Hug от мен! Дано скоро да се похвалиш , мила !  Hug

Много съжалявам Sad.Искрено се надявах теста да е грешен.

  bouquet

Аз също се надявах до последно,но това е положението!Лошото е, че не знам дали този месец ще можем да направим нещо по време на овуто,защото приятелят ми ще ходи на доста командировки и не може да ги отлага този път CryМомичета,бяхте чудесни с мен,за което още веднъж newsm20

# 24
  • Мнения: 975
tuzni4kata,съжалявам,нов месец -нов късмет. Hug

Общи условия

Активация на акаунт