Тест Presto и желанието ми за бебе...

  • 5 268
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
Здравейте,
вече четвърти месец правим опити за бебе със съпруга ми,но за съжаление нищо не става.Незнам каква е причината и започвам вече да се притеснявам. Той е доктор, а аз съм от медицинско семейство и що годе ги разбираме тия неща-в смисъл кога трябва да ми бъде овулацията и т.н. Както и да е.... Това,което ми направи впечатление вече втори месец,че по време на овулация изпитвам остри болки в яйчниците,веднага-ден,два след това започват невероятни болки и подуване на гърдите....нещо,което преди това не ми се е случвало.Миналият месец въпреки тези признаци,цикълът ми дойде-винаги е редовен-на 28-30 дни. Този месец трябва да ми дойде на 25-27,а от две седмици вече аз усещам неверояно напрежение и болки в гърдите,подути са,зърната не се пипат и имам невероятно напрежение и нещо като придърпване и тежест в матката и яйчниците...Понеже съм си припряна и все бързам всичко да стане отраз и този месец си направих тест Престо,вчера...уви една чертичка...
Извинете ме за дългото писание,но исках да ви запозная подобно със случая си и да ви попитам да вярвам ли на този тест,има ли надежда за закъснение и защо вече втори месец се появяват тези признаци???
Благодаря ви предварително за безплатната консултация Wink

# 1
  • Мнения: 346
Присъединявам се към твоите въпроси. И ние откакто бебеправи, вече 3 месеца, ПМС ми стана силно изразено - подути гърди и придърпване в яичниците 10-тина дни преди датата на Ц. Преди това дори нямах ПМС и често ме изненадваше, но сега  newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравей,
аз съм правила едновременно и Престо и Шуър чек, само Шуър чек отчете - беше на 28 ден от цикъла.

# 3
  • Мнения: 588
При мен също така се получава с болките - два, три дни след овулация започват ужасни болки в гърдите и боцкане в яйчниците. По това разбирам че работата не е станала. Преди да започнем с опитите за бебе не съм забелязала да ме болят толкова гърдите след овуто. smile3515

# 4
  • София
  • Мнения: 3 860
Ами аз по принцип нямам ПМС, освен когато пия някакви хормонални  препарати. Един единствен път ми се е случвало това което и на теб сега и се оказах с неспукан фоликул станал на киста и съответно разместени хормони. Не искам да кажа че имаш киста, просто идеята ми е да не се навиваш и да се вглеждаш и да вярваш на симптомите, а за тест май е раничко особено ако трябва да ти дойде на 27  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 64
...... да ви попитам да вярвам ли на този тест....
Благодаря ви предварително за безплатната консултация Wink
Аз му вярвам. Simple Smile
Взех си Престо от аптеката, ей така да се намира, защото решихме да действаме по въпроса. Първият тест отрицателен - седмица след половия акт, както пише в листовката.
Вторият положителен, изчаках 2-3 дена да закъснее МЦ. Simple Smile
Успех!

# 6
  • Мнения: 1 219
Правила съм си и престо и Шуър чек.Когато се установи бременност ползвах Шуър чек,а в други случаи съм ползвала и Престо,но за щастие ми е показвал отрицателен резултат.Мисля,че и двата са надеждни Peace
Успех с бебеправенето Wink  bouquet

# 7
  • Мнения: 143
Съгласна съм с айрин555 ,че и двата теста са надеждни ,но ако питаш мен по добре не вярвай на това "7дена след овулацията" ,а изчакай дата когато трябва да то дойде и ако никой не се появи на следващия ден направи тест.За симптомите предполагам ,че всяко момиче което иска бебче открива симптомите всеки месец (аз не съм изключение  Laughing ) така ,че по добре не се вглеждай чак толкова колкото и трудно да е това и съвсем скоро нещата ще се получат  Hug Иначе искрено се надявам и стискам палци този месец по Коледа лелката да те пропусне и да се похвалиш с  EFP preggo newsm30    Heart Eyes Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 10 698
Това,което ми направи впечатление вече втори месец,че по време на овулация изпитвам остри болки в яйчниците,веднага-ден,два след това започват невероятни болки и подуване на гърдите....
миличка и аз съм така, даже сега след аборт на 5.12 изпитах същото края на миналата седмица и вече гърдите ще ми се пръснат и 10000% не съм бременна...а когато забременявах предишните пъти и Престо и шуър чек ми показаха вярно,сега последния път бях ползвала шуър

желая ти успех и скорошно сбъдване на мечтата

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 561
Здравей anidimova Simple Smile!
Приличаме си Simple Smile!Заедно да си стискаме палци Simple Smile!Аз очаквам на 28.12. да не ми дойде Simple Smile
Вчера и аз не издържах и си купих престо.Днес, 5 дни преди НЕочакваната лелка си го направих.Уви, "-"!
Знаеш ли, освен да се надяваме и стискаме палци и друго мога да ти кажа.Няколко пъти разгледах бременните графики, тук във форума.Най-ранната дата, на която "колежките" са получили + тест е 4 дни преди неочакваната лелка и това е само на 1 графика.
Всички останали са ден преди датата, на датата или след датата.Някой доста дни след датата, дори!Така, че теоретично, не се притеснявай!Рано е!Така си казвам аз Simple Smile
А за симптомите, можи би това, че се вглеждаме и вслушваме в тялото си, ни кара да усещаме неща, който преди сме пропускали...
Така си обяснявам много неща...
Успех от мен, стискам силно палци за теб!!!

# 10
  • Мнения: 597
Благодаря ви момичета за отговорите!Ще чакам и ще видим какво ще стане.Ако е рекъл Господ ще е този месец,ако ли не...няма да губя кураж-идва нов тираж Grinning
ilik123 стискам палци и за двете ни да ни огрее!
Дръж ме в течение,ще ми бъде приятно.

# 11
  • Мнения: 83
Успех и на двете  Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 561
Здравейте момичета!
Бързам тихичко, ама съвсем тихичко да се похваля!Тази сутрин 27-ми ден от МЦ видях двете чертички!!!!
На съвсем обикновен тест, от тези, които са в комплект с тестовете за овулация.А няколко дни по-рано /25-тия и 23-тия/ пробвах прословутия Престо, за ранна диагностика и нищо не отчете!
Така, че Престо си е само реклама и нищо повече!Приготвила съм си Sure cheack за 29-тия ден.
Надявам се всичко да е ок!!!

# 13
  • Мнения: 143
ilik123 тихичко честито стискам палци всичко да е наред и на финала едно пухкаво бебче Hug

# 14
  • Мнения: 3 499
ilik123, и от мен тихичко честито, лека и безпроблемна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт