Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Благодаря още веднъж на всички за отговорите  Hug Определено добих представа за какво точно трябва да се поинтересувам задължително при покупката на билети  Peace
А щом бебето е без билет, то тогава едва ли може да се вземе отделен багаж за него - имам предвид като килограми както пита и Ронка. Ако е така ще е малко гадно, защото винаги детските багажери са повече от тези на възрастните  Crazy
МАЙКА - то май попринцип като цяло не се вторачват много много по куфарите, защото всеки път като пътувам съм със свръх багаж, пък нито съм плащала, нито са ме карали да празня куфари  Crazy Laughing
ana07 - това за течностите по 100мл. дали има значение дали е сокче което все пак е купено от магазина или водичка в биберон  Blush малко навлизам в подробности, но ми се иска всичко да е перфектно, че нали навсякъде по света ни третират като страна от третия свят и се чудят с кой да се захванат......

# 16
  • Мнения: 4 784
Аз носех 2 - 3 шишета в самолета, пълни с водичка с биберон. Отделно носех и АМ и правех миксове в самолета. Полета ни беше три часа и половина, а малкия по това време все още се хранеше през три часа. А и за да се подсигуря, защото ми се е налагало да стоя по повече време в самолета поради какви ли не причини. Тъй че вземи си каквото смяташ за необходимо, но не прекалявай.
За количката - помолете да ви я чекират, когато си чекирате и багажа, за да можете ако искате да я вкарате в самолета, иначе заминава в багажното. Опита ми е от Бг еър.

Общи условия

Активация на акаунт