Купували ли сте перилни препарати от улични търговци?

  • 3 078
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома
  • Мнения: 135
Ами освен да ти изпратим от Ямбол  Grinning

# 16
А в София откъде мога да купя ?

# 17
  • Мнения: 1 672
А дали някоя бургаска мама знае от къде в Бургас може да се вземе от турския Персил, че и аз съм изключително доволна от него?
ами в Бургас по принцип в по малките магазини за перилни и почистващи препарати ако видиш толкова голяма разфасочка на прах за пране имай предвид че е от турция,те ходят с автобусите и взимат по 1-2 торби и като продадат само едната си избиват парите за пътните  Laughing

# 18
  • Мнения: 368
на мен ми го продават за 30 -9 кг Персил с омекотител

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 21:50 от desita1234

# 19
  • Мнения: 283
Значи в Одрин,Персил се продава за 18 лева,9 евро или 18 турски лири,взимаш го както ти излиза сметката...омекотителя е чуден и най-скъпия който съм взимала от БГ не е бил толкова дълготраен.Той пък върви на цена 1 евро,1 лев и 1 лира...незнам на тези хора къде им е акъла с тез валути...

# 20
  • У дома
  • Мнения: 135
На мен ми подариха един ароматизатор за дрехи, пердета- за всичко става Yumos му е името. Страхотен аромат!Никъде тук не съм го видяла.Знаете ли го?
http://www.unilever.com.tr/ourbrands/homecare/yumos.asp
ТУК ги има всичките варианти.Ако го видите някъде, свиркайте Peace

# 21
  • Мнения: 6
не знам дали турския персил е менте, но този по нашите магазини ми създаде такъв проблем, че не искам и да чуя за него. Първо детето се изрина и след всички лекари и изследвания се оказа, че е от него. После аз се тествах,защото имах много продължителна кашлица и се оказа, че също е от праха. Изхвълила съм всичко от нас, а хем перях заради малката със сензитив!Според мен всичкия е еднакъв, така че ако сте решили поне си пазарувайте по-евтиния:)

# 22
  • Мнения: 469
От няколко месеца ползвам турски Ариел и за цветно ,и за бяло пране.Много съм доволна.Наистина изпира много добре.Цената е 29лв.за 9кг.

# 23
  • Мнения: 1 672
А какво ще кажете за течните прахове за пране?Аз съм много доволна Simple Smile има ли други които ползват

# 24
  • У дома
  • Мнения: 135
Аз ги използвам!
По-бързо се разтварят, естествено е, и не оставят бели петна по дрехите!
dessian, по- добре е тях да използваш, ако имаш проблем. Peace

# 25
Zdravei, vchera se pribrah ot Turciq i ot tam si kupih tozi preparat Yumos. Napravi mi vpechatlenie che vyv sanitarnite pomeshteniq na vsichki molove se nosi neveroqten aromat na svejest i ne izdyrjah i popitah jenata koqto pochistvashe. Tq mi pokaza preparata i az si go zakupih. Cenata mu  e 5 liri t.e. okolo 5 leva V momenta daje teche promociq na preparata i za 6 liri moje da se zakupqt 2 botilki ot preparata

# 26
  • Мнения: 8 242
А дали някоя бургаска мама знае от къде в Бургас може да се вземе от турския Персил, че и аз съм изключително доволна от него?
Видях ги на битака перди седмица  Peace
Отстрани ги продаваха от един бус..

И аз пера от 1 месец с ГОЛЯМ персил 9кг и съм МНОГО доволна.
А при тоз оборот 1-2 перални всеки ден, вече не ми се вижда толкова голям  Mr. Green

В Пловдив е 25 лв 9 кг - има ги на Руския пазар и на Брезовска по складчетата..

Общи условия

Активация на акаунт