За многото болести,които имате

  • 5 217
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Здравейте,

и аз да се включа - на 31 съм и допреди няколко години и аз се имах за здрава. Не пия, не пуша, обичам да ям плодове и зеленчуци. Порокът ми е сладкото и соленото, не мога да ги спра ...

Картинката сега:
- операция от липом
- силни болки в шията, гърба и ръцете, които вече почти не ми позволяват да работя на компа
- пак силни болки в таза и опашката, които ми пречат да седя и ходя
- нещо за горене там долу, но тъй като не го усещам, гледам да не го мисля

Майка ми е лекар и се чуди какво става, защто сам толкова "кекава" ... и аз се чудя ... newsm78

# 16
  • Мнения: 190
Момичета,това да ни е проблема.От лошото има и по-лошо.Чукайте на глава и дайте да не се впрягаме толкова.
И кое е по-лошото от това да ти се скапе здравето на 20 години??? да умреш??
Да наистина е по-лошо да си болен от тежка болест,при която има реална опасност за живота ти,твоят или на някой твой близък.

# 17
  • София
  • Мнения: 980
Здравейте,

и аз да се включа - на 31 съм и допреди няколко години и аз се имах за здрава. Не пия, не пуша, обичам да ям плодове и зеленчуци. Порокът ми е сладкото и соленото, не мога да ги спра ...

Картинката сега:
- операция от липом
- силни болки в шията, гърба и ръцете, които вече почти не ми позволяват да работя на компа
- пак силни болки в таза и опашката, които ми пречат да седя и ходя
- нещо за горене там долу, но тъй като не го усещам, гледам да не го мисля

Майка ми е лекар и се чуди какво става, защто сам толкова "кекава" ... и аз се чудя ... newsm78



За седенето и работата на компа, и аз имах всички тези болки вкл. опашната, всичко мина след няколко седмици като смених стола.
Ако работиш много на компа и си все на един и същ стол най вероятно без да искаш притискаш ръцете към подпорките. За гърба и врата стоиш неправилно, а стола го смени с полегнал ттака че опашката да остава във въздуха, или сложи поне 10 см възглавница чист донапрен да не подпираш опашката.
Уверявам те минах през това и знам че е от стола., нямаше кост дето не ме болеше, чак ревматично започнаха да ме болят, една такава горчива болка, защото се притискаха и сухожилия.

# 18
  • Мнения: 24 467
Лично за мен най- добрият и приложим за нашите условия вариант е "Целебният глад" на Л. Ковачева. От 15 години се придържам, макар и не съвсем стриктно към него. Нямам хронични заболявания, на практика почти не боледувам, освен 2-3 дни прекарване на вирусна инфекция без особени усложнения. Искрено и с най- добри чувства препоръчвам прочит и прилагане.

# 19
  • Мнения: 3
Здравейте на всички имам спешна нужда да разбера заразна ли е миомата,и от какво се получава

# 20
  • Мнения: 2 898
За съжаление и аз не мога да подмина темата.От 14г. имам намалена функция на околощитовидните жлези.Това доведе до пълно разбиване на нервната ми система.Една година поддържах гранични нива на кр. захар, а съм наследствено обременена.Това го лекувам, свалих и доста кг.Вече съм и с намалена функция на самата щитовидна / Хашимото /.Последната " екстра" беше лоша цитонамазка, след която последва конизация. Какво да ви кажа, ясно ми е, че цялото тяло боледува. И различни видове хранения съм правила, и храни съм изключвала, но не става. Понякога в отчаянието си мисля, че съм наказана за нещо и трябва да си търпя всичко  Cry

Общи условия

Активация на акаунт