Въпрос за бременост Моля за помощ! (Трета част)

  • 2 043
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
е, не това момче го признах,надува използван презерватив Sick

# 16
  • Мнения: 2 374
е, не това момче го признах,надува използван презерватив Sick

симпатяга.....

# 17
  • Мнения: 7 723
е, не това момче го признах,надува използван презерватив Sick
Ти па кво зеленееш? Whistling
Да не би да не си яла дюнери? Whistling Joy

Дюрекс би трябвало да го направят рекламно лице Mr. Green Joy

# 18
Мислите ли че искам да го надувам...Тя ме кара да надувам да види дали има скъсано

# 19
  • Мнения: 583
 Трета част newsm78, абе тя вече трябва да е родила. Всъщност аз и във втора писах, да не е анорексичка, с тези симптоми......мддд.

# 20
  • Мнения: 7 723
Мислите ли че искам да го надувам...Тя ме кара да надувам да види дали има скъсано
Виж, тя ако наистина е на 17 трябва да е по- запозната вече с тия въпроси.
А пак ли те кара да правиш експертиза на чаршафите?
Съветвам те другия път да си нахлузиш два един върху друг,
ей така- за всеки случай...
Другия съвет, който мога да ти дам  е да заложите на френската любов.
А защо не пробваш с нещо по- възрастно?
...поне ще си спестиш надуването... Thinking

# 21
  • Русе
  • Мнения: 123
Мислите ли че искам да го надувам...Тя ме кара да надувам да види дали има скъсано
    Joy  hahaha
 Много ме развесели тази тема... Аз не бях чела предните две части.А дали ще има четвърта?Нескуик,моля те пусни още една,че много ни забавлчваш   Laughing
 А твоята приятелка може наистина да си има някакви проблеми,нека отиде на лекар.Но едва ли е бременна   Naughty

# 22
  • Мнения: 7 723
....А дали ще има четвърта?Нескуик,моля те пусни още една,че много ни забавлчваш   Laughing
....
След два месеца, на следващия тек...търпение е нужно, търпение Whistling

# 23
  • Мнения: 583
....А дали ще има четвърта?Нескуик,моля те пусни още една,че много ни забавлчваш   Laughing
....
След два месеца, на следващия тек...търпение е нужно, търпение Whistling

Ако са му останали сили от надуване или не е отлетял заедно с надутия презерватив.

# 24
  • Мнения: 2 374
Мислите ли че искам да го надувам...Тя ме кара да надувам да види дали има скъсано

офф горкият...не ти е лесно......ми накарай я тя да го надуе,та сама да се увери,поне ще е сигурна,че не си я излъгал.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 123
....А дали ще има четвърта?Нескуик,моля те пусни още една,че много ни забавлчваш   Laughing
....
След два месеца, на следващия тек...търпение е нужно, търпение Whistling
 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Стига де, момичета, не шашкайте детето. Погледнете на нещата от друг ъгъл - момчето се интересува и се притеснява. Сигурно след време ще предпочитате дъщерите ви да попаднат на някой, който не е наясно,  но е съпричастен, нали...


ИМА ИДВА И ПРЕЗ ОКОЛО 3 СЕДМИЦИ ЗА ПО 2-3 ДНИ А ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!

Горе - долу нормално си е. Особено пък ако сега е започнала да води полов живот - това също пообърква хормоните. 3 седмици = 21 дена е малко късичко, но не чак ненормално, пък и ти казваш, че цикълът й не е редовен. Има доста късметлийки, които имат цикъл 2 - 3 дни (уви, аз не съм сред тях).

Независимо от това, обаче, я заведи на лекар. Не защото е бременна - не е - а защото когато едно момиче започне да води полов живот следва да започне да следи и профилактиката... което означава редовни (поне 2 пъти в годината) посещения при лекаря в случай, че нищо й няма.

# 27
  • Мнения: 2 755
Абе човеко, с момичето само за мензиса и ли си говорите? Не е живот това, по-добре намери някоя без психични болести, че и ти си взел да се отнасяш.

# 28
  • Мнения: 399
Мислите ли че искам да го надувам...Тя ме кара да надувам да види дали има скъсано
Joy Голям хил е тука!  Joy
Другия път го напълнете с вода примерно - по-достоверно е!  Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Не е нужно да се пишат чак такива подробности от рода на какво си надувал,кой какво те карал и тем подобни.Ако темата не е пързалка,дано да се оправите скоро,че сте много замотани.И ти ли си на 17 години?

Общи условия

Активация на акаунт