Срещата на близнаците!

  • 4 745
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
срещата за 2008г ще е на 6.09.08г.В 12ч на обяд и номер за връзка 355654

# 16
  • Мнения: 1 165
Някой ходи ли на срещата?
Разбрах, че си имаме адаши от Варна, били са на срещата, казаха ми приятели, видя ли ги снимани във вестник. Дали сте ги видяли Християн и Михаил като нас.  Grinning Искам да открия майката, такова съвпадение на имената.  Grinning

Ето това намерих сега: http://bulphoto.com/events/14061/

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 23:55 от kassi 76

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Аз ги видях ,но не ги познавам(на количката им бяха написани и имената)

# 18
  • Мнения: 173
Кога ще е срещата на близнаците тази година и къде? Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 895
Хора, полудяхте с тази среща! Две нови теми и една стара изровена! Срещата е всяка година на едно и също място - ресторант Цигански табор на Златни пясъци. Не знам точната дата, но този форум няма общо с организацията на тази среща, така че няма и как да я знам! Предишни години записвания са ставали на този телефон 052-35-56-54! Не знам дали е валиден все още, но съм сигурна, че в гугъл може да се намери инфо при добро желание Peace

# 20
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Досега срещата винаги е била в първата събота на м. септември- т.е. тази година би трябвало да е на 05.09.

# 21
Тази година кога ще е срещата на близнаците във Варна ?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 552
Тази година няма да има среща на близнаците на Златни пясъци. Заради кризата няма желаещи фирми да спонсорират събитието. Това научих на посочения по-горе телефон още преди 2 седмици. Надявам се догодина нещата да са по-оптимистични и срещата да се състои.

Общи условия

Активация на акаунт