Възможно ли е това да са признаци на бременност?

  • 3 568
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Не би трябвало, той е най-точен!  Peace

# 16
  • Мнения: 481
Здравейте, незнам дали съм бременна, но определено се чувствам странно и имам нужда от съвет.
.......................  Меря си температурата в А... и тя не пада под 37,2 и сутрин и вечер вече почти седмица. ......................

а продължаваш ли да си мериш анално температурата, и продължава ли да е висока?
Кръвният тест не греши, освен ако не си го пуснала твърде рано (преди 11 ден след евентуално зачеване), както една наша съфорумка м.г. го беше направила, а беше бременна, но теста беше отрицателен защото много избърза с него. Laughing

# 17
  • Мнения: 17
Не, не съм мерила БТ, защото като излезе резултата от кръвния тест си мислех, че няма бебе.
И вчера като не ми дойде, пак ме обзеха съмненията.
Като цяло от толкова нерви свалих към 2-3 килограма, а странното е, че имам коремче (което никога не съм имала преди) малко е, но се вижда, дори една моя приятелка го видя, щото аз вече и на мен не си вярвам та и нея я тормозя чат-пат.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 481
коремче аз съм имала всеки път след овулация до края на мензиса. Това не е критерий Peace
Пък и е раничко за бременно коремче...то си личи на малко по-късен етап.
Премери си утре сутрин базалната температура, и пиши колко е. Ако все още е висока, вече ще имаш основания да си мислиш за бременност...

# 19
  • Мнения: 17
Не знам дали не съм избързала с кръвния тест.
Тъй като на 01.08 като се прибирах от работа, усетих доста остро придърпване ниско долу, и тогава ми мина мисълта, че може да е станало нещо, а теста го направих на 12.08  в Кандиларов.
Резултата беше <0.100  newsm78
И сега малко ме е страх да го повтарям, та затова мисля направо на лекар да отида, като се върна от морето.   Thinking

# 20
Мъка, мъкааааааааааа  ooooh!

# 21
  • Мнения: 17
Мъка е. Но това е положението още 10-ина дни и ще се разбере или по-точно ще се види  Praynig.
Дано да е  baby_neutral

# 22
# 23
az hodih na ehograf o6e predi da mi zakasnee (vaginaln)ehograf i se vidq 4e sam bremenna imah samo boliki nisko v korema ni6o drugo taka 4e nadejda ina uspeh Peace

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Стискам палци да си Praynig

# 25
  • BG
  • Мнения: 1 900
Айде да кажеш после.

# 26
  • Мнения: 17
Здравейте, няма да има бебок  Cry
Дойде ми с 3 дни закъснение, тъкмо като излезнах отпуска.  Close
Успех на всички бъдещи мами и страшно много ви благодаря за подкрепата.  Hug
Ще видим този месец какво ще стане, поне емоциите бяха хубави.   Peace 

# 27
  • Мнения: 3 092
Дано да стане , стискам палци и аз . Simple Smile

# 28
а при втора леко видима чертичка на тест за бременност трябва ли да се надява човек или е рано. в смисъл вече 6мес. бебеправим и още няма EFP , а и от както спрях хапчетата всеки месец МЦ идва различно (от 25 до 30 дни да полудее човек). не мога да си хвана овлацията. но и така да е. мога ли да вярвам на този тест като имам поне още 3-4 дни до МЦ
благодаря на всички, които ще отговорят  bouquet

# 29
  • Мнения: 444
а при втора леко видима чертичка на тест за бременност трябва ли да се надява човек или е рано. в смисъл вече 6мес. бебеправим и още няма EFP , а и от както спрях хапчетата всеки месец МЦ идва различно (от 25 до 30 дни да полудее човек). не мога да си хвана овлацията. но и така да е. мога ли да вярвам на този тест като имам поне още 3-4 дни до МЦ
благодаря на всички, които ще отговорят  bouquet
Всъщност, аз не разбрах - имаш ли бледа втора черта???

Общи условия

Активация на акаунт