Възможно ли е това да са признаци на бременност?

  • 3 575
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Незнам дали е възможно, но е по-вероятно, навсякъде където четох пише, че е възможно да греши когато даде отрицателен резултат, но когато се виждат две чертички - едва ли.
Все пак (като новак в този форум) мога да те посъветвам това което ме посъветваха и мен, направи си кръвен тест. Моя беше готов за 3 часа, правих го в лаб. Кандиларов.
Стискам ти палци (даже и на краката)  Wink да е положителен.
Успех и много прегръдки   Hug  Hug  Hug

# 31
ами честно да кажа вече бледата втора чертичка се вижда хубаво -след 3 мин. изчакване. до сега - през изминалите 6мес. не съм виждала втора чертичка, снощния тест ме усъмни маллко и тази сутрин направих втори, при който в началото имаше много ама много бледа втора черта, която след 3мин се вижда доста добре. но иначе е по бледа от контролната черта или там както се наричаше.
а за кръвен тест не знам къде се прави в плевен защото съм от плевен, ако някой знае да ме насочи.
благодаря ви отново  bouquet
и дано има EFP , защото вече минаха доста месеци в очакване

# 32
  • Мнения: 871
В лабораторията срещу х-л Балкан провери, също и в ДКЦ II.

# 33
  • Мнения: 444
Щом има бледа чертичка, значи е "+", така че тихичко честито  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
Щом има бледа чертичка, значи е "+", така че тихичко честито  bouquet  bouquet  bouquet
дано и благодаря много  bouquet
страшно много се надявам да е така. две вечери подред ми е лошо и ми се гади, но не мога да разбера от какво и затова направих тези тестове по рано. не знам дали наистина ще се окажат верни, но ще изчакам още 3-4 дни до датата, на която очаквам МЦ

# 35
  • Мнения: 975
И според мен може да се довериш на теста,тихичко честито.

# 36
  • Мнения: 63
Здравейте! Искам да споделя и аз моите притеснения.Закъснява ми 5 дни, боли ме почти непрекъснато корема , но различно от болката при М,а така съм се издула Simple Smile.Гърдите страшно много ме болят,често ходя и до тоалетната.Няколко пъти ми е ставало лошо,но не всеки ден..Преди няколко години имах една нежелана бременност Sad и спрях кафето,а сега си пия...Направих 2 теста Sere Check отрицателни , а днес и Presto за ранна бременност и пак нищо.И аз незнам какво да очаквам...Възможно е и да не е минало достатъчно време от оплождането (ако е имало такова де).., тъй като се съмнявам за 21-ви,а цикълат ми е към 6-ти.... Thinking

# 37
toi_i_tq искам да те успокоя, защото и аз бях като теб. Овулация на 21.07 и очаквана менструация на 04.08. 3 теста- и трите отрицателни. Но момичета тук много бързо ме ориентираха за кръвен тест, който показа наличие на бременност. Тестовете за бременност ми отчетоха чак на 20 ден от закъснението. Така че не губи надеждата и много  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 63
PUHH мисля да изчакам още 2-3 дни и понеделник да си направя кръвен тест.Аз не знам до колко съм готова за това.Непрекъснато повтарям на моя че не е сега момента,но като се замисля никога няма да дойде подходящият!Казвам че не искам да съм бременна,а гледам 1-та чарта на теста с тъга Sad...Но ако в крайна сметка се окаже че ще имаме бебче,то 100% ще бъдем много щастливи!

# 39
С кръвния тест поне ще знаеш със сигурност какво става. А и струва колкото 3 обикновени и резултатите излизат след около 2-3 часа.
Относно готовността да имаш бебе, аз лично смятам, че няма готов човек. Никога не знаеш с какво ще се сблъскаш, когато имаш детенце. Имах една приятелка, която 7 год. не можеше да има деца и беше убедена, че е напълно готова за това. Забременя и роди миналата година, но сега и тя е на мнение, че докато не родиш, не може да знаеш как ще се справиш и дали си готов. Ще ти стискам много палци и ни пиши какво е станало

# 40
  • Мнения: 63
Сега питах в една лаборатория и казаха в понеделник да отида Simple Smile така че живот и здраве тогава ще се знае!!! Само да не ми дойде до тогава,че ще стане "много шум за нищо" както се казва

# 41
# 42
# 43
  • Мнения: 609
uspeh i da pishesh kakuv e rezultatut!

# 44
  • Мнения: 63
В събота следобед ми дойде Sad и то с такива силни болки,каквито съм нямала до сега.Цял ден бях на легло...Ще трябва да почакаме с бебчето.Като казах на милото му стана много мъчно,той толкова се надяваше..А и аз май се чувствам по-готова!Така че ще се работи по въпроса:)

Общи условия

Активация на акаунт