Кекс с босилек пригответе, АВГУСТ да не изтървете

  • 13 588
  • 301
  •   1
Отговори
# 225
  • SZ
  • Мнения: 10
Ееееех,най-сетне и Бубито,че то се измъчи милото!

Буби,да сте живи и здрави с бебчо,много радост да ти носи и дано вече си по-спокойна,важното е че всичко мина,целувки!!!

Айде сега и Бобито да се обади и нея да не я мислим.Дано всичко и с нея е добре! Praynig

Асе,ама ти още ли си тука бе мило,я хайде към МД! gydi

Брит това с КАТ много ме изкефи,представих си го само какви очи е изцъклил като е видял за какво става въпрос! Joy

Да се похваля:днес си взехме нотариалният акт за къщата!Вече сме официални собственици.Сега остава велик ремонт напролет и после живот и здраве на лято ще ставаме "селяни".

# 226
  • Мнения: 207
Момичета, дали 19 е тесен таз за бебе гигант около 4.5кг?

# 227
  • Мнения: 990
Може да питаш във форума при Мазнейкова, ако тук няма кой да ти каже!  Peace

# 228
  • Мнения: 1 266
 smile3525Честито на всички нови мами и бебета - да ви върви по вода! newsm51

Според болничния график Марулка сега трябва да яде, ама тя спи като за световно Simple Smile Хич не ни бива по режимите, ама и с тая добавка е голяма досада. Никой не те натиска да дохранваш в прав текст, обаче настоятелно предлагат. Освен това трябвало по 5, максимално 10 минути на гърда и колкото е изсукала - толкоз, останалото да го дохранваш  Crossing Arms Rolling Eyes Иначе правят забележки, че щели да ти се разранят зърната, блабла. Мои са си зърната, ще си правя, каквото си искам с тях. Като ги издебна, Марулка виси и по един час на гърда, обаче проверките и коментарите ме дразнят. Аз съм се настроила за нонстоп кърмене у дома първите седмици и искам да си ходя вече. За гушкането също има коментари  Rolling Eyes И от какъв зор беше рициновото масло сутринта, никой не знае (за мен, не за бебето).

Както и да е, тя е много сладка, "джобно бебе", както се изразява една приятелка на брат ми. Спаднала е още малко на тегло, ама то е позволено. Сега ми спи на рамото като жабче Simple Smile и прави муцуни насън Simple Smile

За секциото исках да кажа - спиналната не е страшна, като започне да те пуска, предлагат обезболяващи. Обаче на следващия ден просто мамата си е е***ло. Вярно, че за около ден минава най-силната болка, обаче не бих си го причинила втори път. Ако знаех какво е, щях да потърся начин да я родя другаде.

Сега ще полегна да използвам намалението, после пак ще пиша Simple Smile Успех на всички, запътили се към родилното!  Hug

# 229
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Честити бебенца на мама Бланш и мама Малка Буби! Да са им живи и здрави душичките и много да ги радват, а на мамите бързо да се оправят!
Честит празник и имен ден на всички, които празнуват днес, да са ви славни имената!
Казах ли ви аз, че днес ще има бум от бебета? Остава да се отчетат Бобито и Асето, пък и още някой може  Wink. Ея и тя да не се спотайва, а да мисли по въпроса за раждане, Меган 77 и тя се покри, мисля че има с какво да се похвали?! Ние с Калина отиваме малко при баба й да се поглезим до утре, пък и татко й да подремне малко, и от неделя пак сме си вкъщи. Успех момичета!

# 230
  • Мнения: 26
Асе,ама ти още ли си тука бе мило,я хайде към МД! gydi

Мойто е инато зверче и само да се покаже, памперса да и е як. Ей тая черта е от баща и и голямо възпитание, ще се възпитаваме . Имам подозрения, че от мързел ще иска да постои повечко и от термина, ама а да видим кой по-инатлив ще излезе тя или майка и (демек аз) Thinking

# 231
  • Мнения: 0
Здравейте, хора!
melfin, не че искам да те плаша, но 19 е тесен таз попринцип... Аз съм също с 19-20 и ме водят гранична. Бебчо не се е смъкнал в таза, ако не се смъкне по време на контракциите, ще сме готови за сп. секцио...

# 232
  • Мнения: 1
ЕХ, КАМЪК МИ ПАДНА ОТ СЪРЦЕТО, БУБИ ТОЛКОВА СЕ БЕШЕ ПРИТЕСНИЛА, ТА ЧАК МЕ БЕШЕ ЗАРАЗИЛА - УЖАСНО СЕ РАДВАМ ЧЕ ВЕЧЕ ГУШКА МАЛКИЯ БОРИС И ВСИЧКО Е НАРЕД! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВЕЧЕ НЕ ИСКАМ ДА ЧУВАМ ЗА ПРОБЛЕМИ И ПРИТЕСНЕНИЯ!!!  Hug Heart Eyes

БЛАНШ, ВИКИ, ЧЕСТИТО И НА ВАС, ДНЕС Е СТРАХОТЕН ПРАЗНИК, ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ БОЖИЯТА БЛАГОСЛОВИЯ ЗА ЗДРАВЕ, ВЯРА И СИЛА! ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД!

УСПЕХ НА ОЧАКВАЩИТЕ МАМИНКИ!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 233
  • София
  • Мнения: 1 139
честито мъжленце на Малкабуби!!!Да и е жив и здрав!

Melfin,моя таз доктора го измери 18.Каза,че се води тесен-1група.Тези групи били четири,като последните две са най-тежки.Според него обаче всичко си зависи от това колко е голяма главичката на бебето.Така,че според мен твоят доктор трябва да прецени.Аз ще съм си със секцио по мое желание Rolling Eyes

# 234
  • Лондон
  • Мнения: 56
Ея и тя да не се спотайва, а да мисли по въпроса за раждане, Меган 77 и тя се покри, мисля че има с какво да се похвали?!

Аз се отказах - няма да раждам... да си стои там като му харесва толкова... И на мен не ми е чак толкова лошо така...
А Меган е за планово секцио на 19-ти по последни данни... и си кротува  Wink

Честито на Буби! Жалко, че се е стигнало до секцио - тя много не искаше... но важното е, че са добре с малкия Борис!
Чакаме вести от Бобито...

Котката, поздрави на джобната вещичка  Hug

Асе, сигурна съм, че ще ме изпревариш... а си чак за 20-ти... Засега само Интрига ме бие по закъснение...
Вие двете поне тапи си имате - аз още си стоя запушена...

# 235
  • Мнения: 207
Здравейте, хора!
melfin, не че искам да те плаша, но 19 е тесен таз попринцип... Аз съм също с 19-20 и ме водят гранична. Бебчо не се е смъкнал в таза, ако не се смъкне по време на контракциите, ще сме готови за сп. секцио...


Викито, благодаря за бързия отговор  Hug Знаех си аз, че има нещо гнило  ooooh! Ама доки е решил да ме мъчи с нормално раждане, пък ако не станело ................ Абе да си бях искала аз секцио и вече отдавна да гушкам бебчо, а не да се чудя сега как ще раждам  ooooh!


Melfin,моя таз доктора го измери 18.Каза,че се води тесен-1група.Тези групи били четири,като последните две са най-тежки.Според него обаче всичко си зависи от това колко е голяма главичката на бебето.Така,че според мен твоят доктор трябва да прецени.Аз ще съм си със секцио по мое желание Rolling Eyes

Пинки, моето малко мъжленце излиза, че е с доста голяма глава. По размер на главата трябваше да се роди преди 3 седмици. Тогава отговаряше на 40г.с., а сега............... #Crazy

П.П. Само не знам на кого се е метнал с тези размери  newsm78

# 236
  • Мнения: 207
Интрига, както е тръгнала работата и следващата темичка май ти ще я правиш  Wink

# 237
  • Мнения: 0
melfin, споко. Сигурна съм, че няма да те мъчи много. Просто ще види дали след първите контракции разкритието ти върви добре и бебо слиза в таза, ако не - няма да те мъчи. А я си помисли, ако го родиш нормално, колко ще си горда със себе си...
 newsm10
Между другото, имам една позната с мнооого широк таз и малко бебче и си мислеше, че ще роди лесно, ама ниц - напъва се като грешен дявол. А има хора с много тесен таз и раждат нормално и всичко си върви по план и се възстановяват много бързо после...
Аз вярвам, че нищо не е случайно и винаги всичко става, както е трябвало да стане. Стискам ти палци, ще се справиш! newsm51

# 238
  • Мнения: 990
Ще я направи темата Интрига, стига да не е изчезнала вече към болницата! Wink
Определено е хубава дата днес!!!  Flutter

# 239
  • Мнения: 0
...Между другото бебчетата имат навик да наддават различно всяка седмица. Моето по едно време постоянно го следиха и забелязахме, че всяка седмица наддава различно, така че не е задължително да е 100 кила. Сега се притесняваш, а може да се окаже съвсем в норма... Имай впредвид, че нормално бебе е доста широко понятие - от 3 до 4 килца...

Общи условия

Активация на акаунт