Секс при 50 годишните?

  • 41 818
  • 330
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Никога не се заглеждам кой има смучка и кой няма. Ако не ми каже направо: "Виж ква смучка си имам!"  Flutter    нема и да я видя.

# 16
  • Мнения: 307
Това,което ми изникна първо в съзнанието е ,че се надявам на 50 години да имам такъв страстен сексуален живот като на колежката ти.
Корпоративните ви клиенти идват при вас с друга цел- не вярвам някаква "смучка" да ги смути.

# 17
  • Мнения: 2 448
Добре няма ли да ви е неловко, все пак. Нас ни задължават да ходим с костюми на работа, стараят се да поддържат някакво ниво. Не изглежда ли странно на този фон?

Ако мъжа и и беше насинил окото с юмрук както и да е , ама за това, случва се какво да направи, да си вземе болнични по повод просмуканото ли?  newsm78

# 18
  • Мнения: 641
Добре няма ли да ви е неловко, все пак. Нас ни задължават да ходим с костюми на работа, стараят се да поддържат някакво ниво. Не изглежда ли странно на този фон?

Разбрах, че само тя е осмукана или и не?

# 19
  • Мнения: 247
Възрастта няма значение, щом са в добро здраве, ще го правят хората. Нищо неестествено няма в това. Одобрявам!



# 20
  • Мнения: 166
А тя как точно афишираше? Беше си вдигнала на кок късата коса? Или беше разголила шия, при условие, че в офиса ви вали сняг? Какво точно в поведението й те кара да го категоризираш като "афиширане"? Мисля, че на тази възраст или вече си роб на хорското мнение или хич не ти дреме за него. Аз съм "за" второто, нали питаш за мнение.
Корпоративните клиенти....  те със сигурност и в никакъв случай не биха се впечатлили от младата, натрокана госпожица с русите дълги коси, която служебно ги обслужва... Моля те, всички сме хора. Едните по-вървежни, другите по-неконвертируеми.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз искам да попитам, ако беше дошла насмукана някоя 20-25 годишна колежка, как щяхте да го приемете? С колегите.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Нещо не разбирам. Пухче, кое те дразни - афиширането (н.е. некриенето) на "страничните ефекти" от връзката или възрастта на колежката ти?
Подозирам, че повече те възмущава това, че жена на 50 години изживява хубава любовна връзка. Какво да прави жената като е на 50? Да се облече в черно, да се затвори вкъщи и да гледа сапунки и внуци ли?! Като е на 50 да не й е свършил животът вече?

Нека се радва жената на живота! Дай Боже всекиму такава любов и страст на 50 години.

# 23
  • Мнения: 2 131
Ако води пълноценен сексуален живот, това си е супер. А какво значи, че ги афиширала тези смучки - хвалеше се с тях ли, какво.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 520
И аз искам да знам как го е афиширала точно - нарисувала си е стрелки на врата, сочещи към мястото ли? Как се парадира с такова нещо?
А за секса на 50 - ми що да не е нормално? Аз поне се надявам и на 70 още да ставам.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 044
И аз искам да знам как го е афиширала точно - нарисувала си е стрелки на врата, сочещи към мястото ли? Как се парадира с такова нещо?
А за секса на 50 - ми що да не е нормално? Аз поне се надявам и на 70 още да ставам.  Mr. Green
Нещо такова. По принцип ходи със спусната коса. Този ден,  косата бе прибрана. Деколтето бе отворено. Вярно че е топло, но аз ако имах синки на шията, бих облякла друга дреха или бих сложила шалче. Тя се хвалеше, повярвайте ми. Просто съм против всякаква показност на сексуалността. Все едно да беше дошла облечена в предизвикателно секси облекло. Нямам нищо против да е щастлива, влюбена, да прави секс, ако ще и на 100 години. Но аз не искам да знам затова. Не исках като бях на 20, не искам да знам сега на 30+ и на 50 няма да ме интересува. Това са много интимни неща за мен и са само за лично ползване и съпреживяване с партьора. Всяка показност ми се вижда пошла, особено на работното място.

# 26
  • Мнения: 505
Еее може синките й да не са от секс...например... Може комари да са я хапали, или нещо подобно.. newsm78

# 27
  • Мнения: 2 448
Какво от това?
Може просто да е била в приповдигнато настроение жената след страстен секс, може дори и да е искала да се похвали. Не виждам нещо за осъждане.
Натискащи се тинейджъри по улиците не парадират ли?
Ей с това да парадират хората, вместо с агресия. Нямам нищо против, не ми пречат.

# 28
  • Мнения: 4 053
На тази възраст изобщо не е редно да се прави секс, направо е недопустимо. Виж говори с шефовете над нея, трябва да я уволнят.

 Joy Joy Joy

Възрастта няма значение, щом са в добро здраве, ще го правят хората. Нищо неестествено няма в това. Одобрявам!


 Peace

# 29
  • Мнения: 3 715
А колежката ти пък може да не иска да я обсъждаш по форумите. Това е също толкова пошло и грозно.

Общи условия

Активация на акаунт